Skocz do zawartości

Suzuki GSX 600F czy Kawasaki GPX 600R ???


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie...Co jest lepsze GSX600F czy GPX 600R? Oba te motocykle maja po 86 koni mocy,a o ile sie roznia dalej to nie mam pojecia...wiem ze GPX jest tanszy ale z kolei trudniej dostepny niz GSX...a Wy ktory z tych motocykli byscie polecili? Wydaje mi sie ze 99% z Was powie ze GSX...ale dlaczego? w czym jest on lepszy od Kawasaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSX

 

chociazby dlatego, ze jest opinia, zeby "nie kupowac starych 4 cylindrowych rzedowek Kawasaki" (tak mi powiedizal jeden mechanik kiedys :? ), ale opinie sa jak dziury w

dupie - kazdy ma swoja.

 

No ale wydaje mi sie, ze latwiej w przyszlosci bedzie sprzedac suzuki niz kawasaki.

 

A po zatym, to bardziej mi sie podoba GSX, taki bardziej "okragly" jest, ale to tylko moja opinia.

JA bym bral GSXa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jechałem na GSXF600, oglądałem, widzialem z bliska i........

jest tak, że moto fajnie wygląda pod warunkiem dobrej kolorystyki (możecie teraz mówic, co Borsuk zgłupiał jaka kolorystyka) Otóż fajnie pomalowany gsxf daje super wrazenie. Widziałem na komisie wiśniwo czarną Suzie i.....bez urazy ale nie ma porównania a malowanie np. zielona-bialym, niebiesko-bialym.

Nie wiem, może ja mam jakieś ułomne gusta nie wiem :? :?

I GSX600F bardziej podejdzie Ci do turystyki.

Co do innych rzeczy, Noise napisał to co chcialem przytoczyć ja.

Ale GPX także bardzo mi się podoba...no ale ja bym wybral Suzie :(

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jechałem na GSXF600, oglądałem, widzialem z bliska i........

jest tak, że moto fajnie wygląda pod warunkiem dobrej kolorystyki (możecie teraz mówic, co Borsuk zgłupiał jaka kolorystyka) Otóż fajnie pomalowany gsxf daje super wrazenie. Widziałem na komisie wiśniwo czarną Suzie i.....bez urazy ale nie ma porównania a malowanie np. zielona-bialym, niebiesko-bialym.

Nie wiem, może ja mam jakieś ułomne gusta nie wiem  :?  :?  

I GSX600F bardziej podejdzie Ci do turystyki.

Co do innych rzeczy, Noise napisał to co chcialem przytoczyć ja.

Ale GPX także bardzo mi się podoba...no ale ja bym wybral Suzie  :wink:  

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

 

z tymi kolorami to prawda widzialem juz tyle tego i stwierdzam ze moj kolor najlepszy, i tez wybral bym GSX dlatego ze tym ostro dziduje i jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...