Skocz do zawartości

Kazimierz Dolny


Barył
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam rozpocząć sezon jeżeli nie będzie padało ruszam z Warszawki w sobotę tam spotykam się z Astarte i z Miklasem ktoś się przyłączy????

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...pic=68219&st=40

p.s.

jest opcja symbolicznego przywitania się z górami i zostania na noc w zależności jak nam się będzie chciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja będę wyjeżdżała z Miklasem tak koło godziny 11 z Radomia, żeby na 12 być w Kazimierzu i połączyć sie tam z grupą warszawską :clap: Jeżeli ktoś też ma ochotę na przejażdżkę to dajcie znać. Ustalimy miejsce zbiórki w Radomiu. Jak nie będzie chętnych to trudno :clap:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja będę wyjeżdżała z Miklasem tak koło godziny 11 z Radomia, żeby na 12 być w Kazimierzu i połączyć sie tam z grupą warszawską :D Jeżeli ktoś też ma ochotę na przejażdżkę to dajcie znać. Ustalimy miejsce zbiórki w Radomiu. Jak nie będzie chętnych to trudno :biggrin:

 

pzdr @starte

Witam Astarte!!! Miło było WAS spotkac z Miklasem w KAZIMIERZU - szkoda tylko,że ja i Sylwia bylismy autkiem i nie moglismy z Wami pogonic na jakas przejażdzke :D

 

No cóż może innym razem!!!

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powrócilem z kazimierza.... milo bylo was poznac... Astarte zrzucila bys mi na mail te pare fotek???

Nie ma sprawy Kulus... jak tylko wrócę do cywilizacji (czyt. Wrocław :biggrin: ) to zrzucam zdjęcia na kompa i idą na maila :biggrin: Nam także było bardzo miło :clap: Może jeszcze będzie okazja do wspólnego pośmigania :D (niech mi tylko mechanik CBR-ke odda :bigrazz: ).

 

Witam Astarte!!! Miło było WAS spotkac z Miklasem w KAZIMIERZU - szkoda tylko,że ja i Sylwia bylismy autkiem i nie moglismy z Wami pogonic na jakas przejażdzke crossy.gif

 

No cóż może innym razem!!!

Nam też było bardzo miło. Fajne takie niezapowiedziane spotkania ;)

 

Auto proszę schować do garażu i na motocyklu już śmigać czas zacząć... my rozpoczęcie mamy za sobą.

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Kulus... jak tylko wrócę do cywilizacji (czyt. Wrocław :smile: ) to zrzucam zdjęcia na kompa i idą na maila :crossy: Nam także było bardzo miło :biggrin: Może jeszcze będzie okazja do wspólnego pośmigania :biggrin: (niech mi tylko mechanik CBR-ke odda :) ).

 

 

z góry dzieki bardzo... ja tez mam nadzieje ze bedzie okazja do spotkania i wspólnego polatania....

 

 

pozdr. kulus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...