Skocz do zawartości

SHL M11 silnik


ducati996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! Mam taki problem: w jakiej kolejności są montowane na wale SHL M11 łożyska i simmeringi? Mam 2 opisy książkowe i obydwa się różnią od siebie,może ktoś mi może pomóc i napisze- najlepiej opis tego typu: od prawej strony czyli od magneta:łożysko takie a takie ,simering taki a taki itp.Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu robiłem sam remont w mojej shl i jeszcze coś nie cos pamiętam. A więc zaczynając od magneta w kierunku skrzyni korbowej:

1. zimering 20x47x7

2. łożysko 6204

3. zimering 20x35x7

4. łożysko 6204

 

Teraz druga strona od skrzyni korbowej w kierunku zębatki napędzającej koszyczek poprzez łańcuszek:

1. łożysko 6204

2. zimering 20x35x7

3. łożysko 6204

 

I to wszystko jeśli sie myle prosze o poprawke.

Mam nadzieje że pomogłem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu robiłem sam remont w mojej shl i jeszcze coś nie cos pamiętam. A więc zaczynając od magneta w kierunku skrzyni korbowej:

1. zimering 20x47x7

2. łożysko 6204

3. zimering 20x35x7

4. łożysko 6204

 

Teraz druga strona od skrzyni korbowej w kierunku zębatki napędzającej koszyczek poprzez łańcuszek:

1. łożysko 6204

2. zimering 20x35x7

3. łożysko 6204

 

I to wszystko jeśli sie myle prosze o poprawke.

Mam nadzieje że pomogłem.

 

Pozdrawiam

Super ale mam jeszcze jedno pytanie- między łożyskami po stronie magneta znalazłem takie"cosik"mianowicie wygląda jak rurka-dystans z nawierconymi otworami(smarowanie-olej?)i na mój chłopski rozum i zgodnie z zasadami logiki tam chyba też powinien być simmering,czy miałeś coś takiego? Prosze o odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz schemat calego moto to Ci powinno pomóc

http://www.polskiemotocykle.mik.pl/kat_m11.html

 

A tu masz fotke z tym elementem: http://img211.imageshack.us/my.php?image=k...1zdjcie5bc2.jpg

widac tylko kawalek ale jak cos to powinienes rozpoznac czy to to.

Jesli to to to nie powinno byc tam zadnego zimeringu ani oringu bo tamtedy przepływa olej do 2 łożyska jeśli tam bedzie cos to nie bedzie samorowania i rozwali sie lozysko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...