Skocz do zawartości

nowy motorek


kornas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kupiłem motor, suzuki gsx 600 f z 1990 r. Nie mogę się już doczekać jazdy, ale motor stoi w serwisie, a pro po znacie dobry serwis w Bydgoszczy i okolicach?

 

Gratulacje, super maszynka, na pewno nie będziesz żałował wyboru :icon_eek: Sprzęt nie do zajeżdżenia dający duzo frajdy z jazdy :) Serwisu w Bydgoszczy żadnego nie znam, ale gdybyś chciał pogadać o GSXFach to pisz :biggrin:

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja to mieszkam w CHełmnie i zawsze jeźdże do Bydgoszy na ulice Wyscigowa-kamienna na tym rogu jest japan Bike.Koeś Wojtek i Szałek zawsze tam serwisuje i nigdy nie mają czasu bo są zawaleni robota.Dosyc solidna firma.jest jeszcze Bestbike koło giełdy no i gdzieś koło kina Adria.Jest także salon suzuki na wyjazdówce na świecie.Pewno jeszcze ktos coś zna

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, super maszynka, na pewno nie będziesz żałował wyboru :) Sprzęt nie do zajeżdżenia dający duzo frajdy z jazdy :) Serwisu w Bydgoszczy żadnego nie znam, ale gdybyś chciał pogadać o GSXFach to pisz :)

pozdro!

Jak dziś nie odbiore motorku to się wk...ię, stoi już czwarty tydzień ,teraz walczą z zaworkiem na jednym gażniku ,który zalewa mam nadzieje że opanują, wymieniłem rozrząd świece olej okazało się że membramy też do wymiany, akumulator, jeden przewód wysokiego napięcia płyn hamulcowy regulacja gażników i zaworów . Mam nadzieje że to już wszystko i pojeżdżę trochę bo idzie wiosna i ja tam już chce jeżdzić.

A jak twoje przygotowanie do sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziś nie odbiore motorku to się wk...ię, stoi już czwarty tydzień ,teraz walczą z zaworkiem na jednym gażniku ,który zalewa mam nadzieje że opanują, wymieniłem rozrząd świece olej okazało się że membramy też do wymiany, akumulator, jeden przewód wysokiego napięcia płyn hamulcowy regulacja gażników i zaworów . Mam nadzieje że to już wszystko i pojeżdżę trochę bo idzie wiosna i ja tam już chce jeżdzić.

A jak twoje przygotowanie do sezonu?

 

W zeszłym roku miałem sporo przebojów przy odpalaniu sprzęta po zimie, bo te maszyny generalnie nie lubią za bardzo stać nieużywane, no ale teraz jestem już mądrzejszy o te doświadczenia - wiem już np. żeby spuścić wachę z gaźników na zimę :) W minionym sezonie zmieniłem też aku, świece i kilka innych drobiazgów, a do tego przed samym odstawieniem sprzęta założyłem nowy zestaw napędowy... teraz musze tylko kupić nowy przerywacz kierunkowskazów, ale to już drobiazg ;) I można będzie śmigać - mam nadzieję :clap:

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że w Bydogszczy nie ma żadnego dobrego serwisu. BEST BIKE rządzi w Bdg od lat ale ceny mają spore a tez nie bardzo się znają czasem na rzeczy, szczególnie przy sprowadzaniu części. Serwis na Kamiennej jest dość świeży i nie słyszałem nic dobrego o nich, złego też nie ale jakby był dobry to by ktoś chwalił. Odradzam wizyty w serwisie na Toruńskiej czy Nowotoruńskiej (między Halą Luczniczki a browarem Kujawiak) to są paszteciarze i jak odstawisz tam moto to może już nigdy nie wróci na drogę. Kilku ziomków dało maszyny do robienia tam i lipa straszna. Jak usłyszysz coś o jakimś serwisie albo pojedynczym gościu z Brzozy co robi motosy to omijaj szerokim łukiem - zapchane silikonem kanały olejowe w silniku mówią za siebie.

 

Jest jeszcze jeden serwis moto , dość mały na Bartodziejach, gdzieś na końcu ul. Curie -Skłodowskiej jadąc od targowiska w strone skrzyżowania za którym jest szpital, to po prawej stronie zaraz przed rondem jest kilka pawilonów i w podwórzu między nimi jest serwis moto. Ogólnie to specjalizują się w sprzedaży skuterków i akcesoriów ale znają się trochę i chyba nie kasują wiele. W dodatku mają hamownię i możesz zrobić test jak chcesz. Mój kumpel tam pracuje i jest spoko. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornas gratuluje i zeby szybko z serwisu wyjechał :icon_razz:

P.S. lehoom a Ty co tak zamilkłeś w temacie o CBR 1000F ?? :icon_rolleyes:

Pozdro

A no zamilkłem bo zgubiłem gdzies ten temat i chce mi sie ryczeć teraz. Albo poprostu jestem ślepy jak kret i go nie widzę. A opcja "Szukaj" na forum też ma wolne w weekndy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem w tym że w Bydogszczy nie ma żadnego dobrego serwisu. BEST BIKE rządzi w Bdg od lat ale ceny mają spore a tez nie bardzo się znają czasem na rzeczy, szczególnie przy sprowadzaniu części. Serwis na Kamiennej jest dość świeży i nie słyszałem nic dobrego o nich, złego też nie ale jakby był dobry to by ktoś chwalił. Odradzam wizyty w serwisie na Toruńskiej czy Nowotoruńskiej (między Halą Luczniczki a browarem Kujawiak) to są paszteciarze i jak odstawisz tam moto to może już nigdy nie wróci na drogę. Kilku ziomków dało maszyny do robienia tam i lipa straszna. Jak usłyszysz coś o jakimś serwisie albo pojedynczym gościu z Brzozy co robi motosy to omijaj szerokim łukiem - zapchane silikonem kanały olejowe w silniku mówią za siebie.

 

Jest jeszcze jeden serwis moto , dość mały na Bartodziejach, gdzieś na końcu ul. Curie -Skłodowskiej jadąc od targowiska w strone skrzyżowania za którym jest szpital, to po prawej stronie zaraz przed rondem jest kilka pawilonów i w podwórzu między nimi jest serwis moto. Ogólnie to specjalizują się w sprzedaży skuterków i akcesoriów ale znają się trochę i chyba nie kasują wiele. W dodatku mają hamownię i możesz zrobić test jak chcesz. Mój kumpel tam pracuje i jest spoko. pozdro.

 

 

Problem w tym że w Bydogszczy nie ma żadnego dobrego serwisu. BEST BIKE rządzi w Bdg od lat ale ceny mają spore a tez nie bardzo się znają czasem na rzeczy, szczególnie przy sprowadzaniu części. Serwis na Kamiennej jest dość świeży i nie słyszałem nic dobrego o nich, złego też nie ale jakby był dobry to by ktoś chwalił. Odradzam wizyty w serwisie na Toruńskiej czy Nowotoruńskiej (między Halą Luczniczki a browarem Kujawiak) to są paszteciarze i jak odstawisz tam moto to może już nigdy nie wróci na drogę. Kilku ziomków dało maszyny do robienia tam i lipa straszna. Jak usłyszysz coś o jakimś serwisie albo pojedynczym gościu z Brzozy co robi motosy to omijaj szerokim łukiem - zapchane silikonem kanały olejowe w silniku mówią za siebie.

 

Jest jeszcze jeden serwis moto , dość mały na Bartodziejach, gdzieś na końcu ul. Curie -Skłodowskiej jadąc od targowiska w strone skrzyżowania za którym jest szpital, to po prawej stronie zaraz przed rondem jest kilka pawilonów i w podwórzu między nimi jest serwis moto. Ogólnie to specjalizują się w sprzedaży skuterków i akcesoriów ale znają się trochę i chyba nie kasują wiele. W dodatku mają hamownię i możesz zrobić test jak chcesz. Mój kumpel tam pracuje i jest spoko. pozdro.

Właśnie w serwisie na bartodziejach miałem moto, kolesie są w porzo i starają się zrobić motorek ale do profesjonalnego serwisu to mu DALEKO!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...