Skocz do zawartości

yamaha wr 250.


Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuje pomocy gdyz wyruszam w niedziele po motocykl wr 250 i troszke musze zapłacic wiec potrzebuje kilku info.na co zwrócic uwage przy zakupie i przede wszystkim co sadzicie o tym modelu.prosze o odp :banghead: z góry dziekuje :icon_biggrin: http://moto.allegro.pl/item169966939_yamah...ktura_vat_.html

Edytowane przez Dominik Szymański
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda co napisał to może być niezła sztuka.

Sam szukałem dobrej WRki ponad 2 miesiące, oglądałem 3 sztuki, które wymagały sporych inwestycji. Po 2 miesiącach szukania wreszcie znalazłem tą jedną jedyną smile.gif

Zwróć uwagę na tylnie zawieszenie bo komplet naprawczy kosztuje prawie 900zł. Wydech leovinca jest głośny więc możesz go zatkać szmatą i posłuchac jak silnik pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladnij dokładnie bo mi to wyglada na motorek po zawodniku choc nieznaczy ze ma byc w zlym stanie jesli gada dobrze to sztuka warta ale chyba nie az 16 kola.

dzieki jeszcze druga wr w poblizu tej pierwszej i naprawde wydaje mi sie ze chyba :biggrin: powiem szczerze czy warto WR :flesje: http://moto.allegro.pl/item171484433_wyjat...ng_okazja_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladnij dokładnie bo mi to wyglada na motorek po zawodniku choc nieznaczy ze ma byc w zlym stanie jesli gada dobrze to sztuka warta ale chyba nie az 16 kola.

 

Jeżeli jest w dobrym stanie to jest warta 16tyś. Używane WR 250 nie są tanie, bo są zajebiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie maja przelotowe wydechy sprawdz na wolnych obrotach jak dodajesz gazu czy strzela ogniem z rury,bo jak strzela to moto jezdziło na zaubogiej mieszance i można się spodziewać roboty z zaworami i gniazdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kupiłem wr 400 jakiś miesiąc temu i występuje spalanie poza tłokiem, tzn że trzeba wyregulować gaźnik i zawory? Jakięś 200zł w serwisie. Zastanawoam się jak założyć do niej kierunkowskazy bo tam nie ma. Jest to jakiś większy problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze obie sa z nowin, a tam chlopaki raczej dbaja o sprzety takze moga byc calkiem niezle, ta pierwsza to zastanawiam sie czy to nie jest M.Szustera chociaz on smiga cr-f

dzieki chłopaki za odp kupiłem dzis http://moto.allegro.pl/item171484433_wyjat...ng_okazja_.html :crossy: :crossy:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak ta pierwsza byla gorsza?

 

P.S GRATKI ZAJEBISTEGO SPRZETU :biggrin:

powiem szczerze ze nie byłem jej oglądac bo bardziej byłem za ta.Wrazenia z jazdy??cos pieknego.teraz podwioze do fachowców niech przeglądna sprzeta i WITAJ WIOSNO :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...