Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam cie bracie gamerski co do szyby to nie wiem ale ja posiadam orginalny stelaż do mocowania szyby i moge ci go odsprzedać

a jak pytałem w salonie 2 lata temu o szybe to mi powiedzieli 2000 zł więc kupiłem zamiennik wiem że nie taki ładny ale dwa razy tańszy ps pogadaj z bogusiem jego brat wraca ze stanów w marcu to może ci kupi na miejscu a koszt tam to jakieś 900 zł i dorzuci do gratów dla mnie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy nie ma ktoś do odsprzedania listew na tylny błotnik (banany).

 

A korzystając z okazji zapytam jeszcze o szybę oryginalną .

 

Pozdrawiam

 

http://www.allegro.pl/item310575660_yamaha...tar_wahacz.html

 

Zobacz tą aukcję co prawda nie widze na zdjęciu tych listew ale może ma gdzieś na boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy nie ma ktoś do odsprzedania listew na tylny błotnik (banany).

 

A korzystając z okazji zapytam jeszcze o szybę oryginalną .

 

Pozdrawiam

 

Witaj, ja kupilem na allegro od kolesia z Wroclawia xv apacz. Pasuja zarowno do Wild'a jak i Drag'a. Co jakiś czas sa nowe ogloszenia. A... wisi rowniez na Allegro koles z oryginalna szyba do Wild'a. Pozdro

Edytowane przez Jankes1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Lester i Jankes1977 i dziękuję za pomoc :notworthy: :notworthy: dzwoniłem do tego gościa z aukcji i XV Apacz to ten sam kontakt i nie ma teraz dostępnych ale mam pytać. Pozdrawiam.

 

ps:Wollyb witaj jak się spotkamy to pogadamy :flesje: :flesje: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chłopaki temat ramki do lampy przedniej przerabiałem w zeszłym roku:nowa w serwisie coś ok. 420 zeta,używkę można trafić za 200 do 250 ale nie do zdobycia.Pozostaje ebay i ja tam trafiłem na całą lampę kompletną za 70 euro w stanie idealnym.Tylne banany mam na zbyciu jakby ktoś był chętny.Pozdrawiam

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie jak w lustrze :biggrin:

tylko 500 cm3 mniej ale trzeba miec marzenia...

 

ps. znasz cyc-kow z Poznania? Mozesz przekazac jakis kontakt?

 

Pozdrawiam

 

www.motocyc.pl

i zobacz zakładkę O NAS tam jest kilka osób z okolic Poznania. jezeli konkretny kontakt to napisz o kogo Ci chodzi to dam namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...