Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego wy z gory zakladacie ze ktos kto daje na gumie spod swiatel itp to zaraz jest zakompleksiony,musi sie podbudowywac i w ogule tata go bil jak byl maly,jest dresem i takie tam.odjazd na kole spod swiatel to zajebista sprawa i musze powiedziec ze lubie widziec miny samochodziarzy w tedy, to samo stoppie -rewelka.ze laski to lubia i sie ciesza to fajnie,moze ktorejs tak sie spodoba ze nie bede nudzil sie w nocy,nie po to kupilem moto ale takie skutki uboczne sa jak najbardziej mile widziane.nie bede dalej ciagnol tej dyskusji w niektorych kwestiach sie z wami zgadzam w innych nie.mysle ze jak ktos jezdzi 280 miedzy samochodami to kupy w majtki w lotni samolocie itp nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego wy z gory zakladacie ze ktos kto daje na gumie spod swiatel itp to zaraz jest zakompleksiony,musi sie podbudowywac i w ogule tata go bil jak byl maly,jest dresem i takie tam.odjazd na kole spod swiatel to zajebista sprawa i musze powiedziec ze lubie widziec miny samochodziarzy w tedy, to samo stoppie -rewelka.ze laski to lubia i sie ciesza to fajnie,moze ktorejs tak sie spodoba ze nie bede nudzil sie w nocy,nie po to kupilem moto ale takie skutki uboczne sa jak najbardziej mile widziane.nie bede dalej ciagnol tej dyskusji w niektorych kwestiach sie z wami zgadzam w innych nie.mysle ze jak ktos jezdzi 280 miedzy samochodami to kupy w majtki w lotni samolocie itp nie zrobi.

bo bardzo często tak właśnie jest...chcesz wariować...ok, tylko rób to tam gdzie nie stwarzasz zagrożenia dla innych...jak masz długą, pustą prostą to baw się dobrze...jak dla mnie to możesz nawet do góry kołami zasuwać ale nie powiesz mi, że jak kolo daje na gumę czy zapieprza mocno ponad stówkę między autami w ruchu miejskim w korku to jest normalny...nawijanie panienek na moto też jest dla ludzi...jak to mówią każdy orze jak może...jeden wyrwie panienkę na dobrą gadkę inny na fajne moto i jest oki, ale jeśli ten co wyrywa na moto pokazuje takiej jaki z niego "gieroj" bo na gumę postawi moto pomykając między puszkami to kolo jest niespełna rozumu...ot co...

a co do prędkości...jechać 280 między autami każdy głupi potrafi, często dlatego, że nie zdaje sobie sprawy z pewnych konsekwencji...na pokładzie już niejeden mi się porzygał (i moim kumplom również) a to często byli naprawdę mocni gościowie...przynajmniej tak myśleli...tam prędkość wygląda zupełnie inaczej...i nawet nie trzeba pomykać zbyt szybko...wrażenie w odpowiednich okolicznościach robi nawet 200 km/h i gościowie miękna w oczach...ale o tym z Tobą za bardzo nie porozmawiam bo w przeciwieństwie do Ciebie i Tobie podobnych "papierowych wojowników", ja przerobiłem oba zagadnienia :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazywasz mnie papierowym wojownikiem :bigrazz: a czy ja opowiadam ze jestem lepszym kierowca od ciebie ze bym was wszystkich na torze poobjezdzal itp ja po prostu jezdze jak lubie a reszta co ma inne zdanie mnie nie obchodzi.jak na razie to ty tymi opwiastkami o robieniu kupy zachowujesz sie jak papierowy wojownik-jaki to ja jestem twardziel nie jak te chlopaczki co sraja ze strachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladajac film czulem nie tylko przerazenie ale takze podziw. Nie moge powiedziec ze kazdy glupi potrafi tak jezdzic bo ja na 100% nie potrafie. Lek przed prekoscia i wypadkime mam tak silny ze nawet jesli bym chcial nie wcisne sie pomiedzy samochody z taka predkoscia !

Co do 291 - jak zauwazyliscie to nie byl max tego motocykla. Max predkosc osiaga sie pilujac dlugo i licznik zmienia co kilka sek + 1 km/h a tutaj skakal co kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazywasz mnie papierowym wojownikiem :icon_biggrin: a czy ja opowiadam ze jestem lepszym kierowca od ciebie ze bym was wszystkich na torze poobjezdzal itp ja po prostu jezdze jak lubie a reszta co ma inne zdanie mnie nie obchodzi.jak na razie to ty tymi opwiastkami o robieniu kupy zachowujesz sie jak papierowy wojownik-jaki to ja jestem twardziel nie jak te chlopaczki co sraja ze strachu

 

 

Ale to chyba Ty zasugerowałeś, że pie**olisz tych co jeżdżą wolno na sportach i na moto typu Burgman. Chyba nie szanujesz innych za to że mają inne niż Ty opinie i poglądy na życie.

Edytowane przez thomek187
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie uwazam ze sporty sluza do sportowej jazdy a duze skutery do tansportu i podziwiania krajobrazu,ja nie pisze ze jestem od nich lepszy czy fajniejszy tylko ze nie identyfikuje sie z taka jazda i takimi sprzetami a jak ktos chce to moze sobie nawet rowerem z silnikiem jezdzic jego sprawa.nie przeszkadza mi starszy pan na goldwingu dopuki nie zacznie krytykowac wyzywac itp ludzi jezdzacych jak ja i nie bedzie mowil rzeczy typu to przez nich jestesmy zle odbierani itp

Edytowane przez szeryf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazywasz mnie papierowym wojownikiem :) a czy ja opowiadam ze jestem lepszym kierowca od ciebie ze bym was wszystkich na torze poobjezdzal itp ja po prostu jezdze jak lubie a reszta co ma inne zdanie mnie nie obchodzi.jak na razie to ty tymi opwiastkami o robieniu kupy zachowujesz sie jak papierowy wojownik-jaki to ja jestem twardziel nie jak te chlopaczki co sraja ze strachu

jak już rzekłem: ja przynajmniej wiem o czym mówię i mam ogromny respekt do prędkości i wygłupów (które zresztą uwielbiam ale jak jest do tego miejsce) a co do tego czy jesteś lepszy...objeżdżaj sobie mnie ile razy tylko Ci się zachce...może samoocena Ci się poprawi i dojrzejesz do jazdy po ulicach pełnych innych użytkowników...

 

osobiscie uwazam ze sporty sluza do sportowej jazdy a duze skutery do tansportu i podziwiania krajobrazu,ja nie pisze ze jestem od nich lepszy czy fajniejszy tylko ze nie identyfikuje sie z taka jazda i takimi sprzetami a jak ktos chce to moze sobie nawet rowerem z silnikiem jezdzic jego sprawa.nie przeszkadza mi starszy pan na goldwingu dopuki nie zacznie krytykowac wyzywac itp ludzi jezdzacych jak ja i nie bedzie mowil rzeczy typu to przez nich jestesmy zle odbierani itp

bo i służą! ale tam gdzie jest do tego miejsce a nie na ulicach miast pełnych innych aut czy motocyklistów! do szybkiej jazdy potrzeba nie tylko umiejętności...do tego trzeba różnież być dojrzałym człowiekem żeby wiedzieć jakie konsekwencje może ponieść za sobą jazda, o której piszesz...identyfikuj się z kim chcesz, tego nikt Tobie nie zabrania tylko weż sobie zrób jakiś margines do tego co robisz żebyś mógł się cieszyć tą jazdą jak najdłużej chłopaku :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...