Skocz do zawartości

Opel tigra


Duke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem to tigra jest za mala i co zatym idzie jest dla panienek..co do rdzewiejącuch opló to normalka blacha bez ocynku.... jak ci sie podobaja takie mniejsze furki to idealny jest vw corrado i powiem ze on jest sliczny i ma "dusze" jak dlamnie....pozdro silniki w corrado to 1.8 zwykly taki jak w glofach jettach..on ma co 90 pare koni potem jest 2.0 16v kolo 135km potem jest slynny G60 1.8 on jest na turbinie i ma 160km i z tego co slyszlaem latwo mozna z niego wyciagnąc kolo200km:P i potem jest VR6 2.8 ten w corrado ma 194km a w glofach 3 ma 174km:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dorzucę się a Alfa Romeo

oczywiście zaraz ci co nie mają i nie mieli nic wspólnego z tą marka zaczną powielać stereotyp awaryjności itp

polecam alfe 156 - nie tylko dobrze wygląda ale też świetnie się prowadzi, silnik 2.0 nie jest jak na tą pojemność i wielkość auta paliwożerny a osiągi ma dobre (155km).

no i ta deska rozdzielcza :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem dosłownie 2 miesiące temu i ten sam przedział cenowy. Tigra wizualnie jest naprawde fajna, pomimo swoich latek nadal może się podobać i jest napewno nietuzinkowa. To, że zbudowana na Corsie to tylko lepiej - dostęp do cześci lepszy i taniej. Finalnie kupiłem jednak coś innego - Honde Civic z 94 roku. I nie żałuję! Teraz jeszcze raz potwierdzam coś co już sam odkryłem jakiś czas temu - nie ma jak japoniec. No i następna Honda w rodzinie ;-)

 

Bardzo dobra podejście niema jak japoniec. Nic się nie psuje, tylko klocki paski i oleje trzeba wymieniać. Lepiej starszego japońca niż nowego opla czy fiata. Osobiście polecam mitsubishi. A w tigrze jak się siedzi z tyłu to walisz głową w szybę. Niezbyt przyjemne uczucie, odradzam. Pozdr

 

A jeszcze co do Civic'a to na stronie www.promex.rybnik.pl jest za 8300 Civic 1994 w super stanie.

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitka

Od tygodnia jestem posiadaczem mazdy mx3 6v 24v i powiem ci że wrażenia są jak z jazdy na dobrym jednośladzie. dawno nie miałem takiej frajdy z jazdy mobilem. silnik malutki 1.8 ale za to V6 24 zawory no i moc 140 konie przy masie auta trochę ponad 800 kg., pozatym bardzo ładnie wypasiona elektryka ,szyberdach ele. abs, kontrola trakcji i czarodziejski guziczek POWER. Jednym zdaniem Nic dodać nic ująć - będe ją pojecał każdemu chłopcu lub dziewczynie co lubią troche poszaleć :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dodam (bo nadal uwazam , ze za tą kase i w tym stylu to brałbym audi 90 coupe) ze w tym tyg. widziałem na tvn turbo w magazyie "samochód" właśnie takie audi 90 , bardzo zachwalali teń samochodzik , tyle ze tam było z piecuchem aż 2.3 :banghead: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...