Skocz do zawartości

Plyny do Hondy MBX 80


zloty46
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NIe znasz opcji szukaj???

Do skrzyni najlepiej jakis 10w 40 jest ich bardzo wiele wiec wybor nalezy do ciebie ale ja polecam midlanda. Do dozownika jakis olej do 2t ale lepiej kupic jakis lepszy zeby nie było potem kłopotow ja polecam midlanda jest dosc tani i dobry. Do chłodnicy musisz kupic plyn do chlodnic aluminiowych a plyn hamulcowy to dot-4. Ja nie wymienialem oleju po dotarciu bo nie bylo potrzeby chyba ze masz syf w silniku to warto zmienic nawet w czasie docierania zeby wyplukac brd.

Edytowane przez Damiano_2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to do MBXa nie ma? niemozliwe i tyle.

 

dozownik- jak przedmowca- MIDLAND GÓRA :buttrock: :biggrin: :D

 

skrzynia- cokolwiek 10W40, za cene midlanda masz castrola wiec warto sie zastanowic

 

hamulce- dot3 lub dot4. dot 4 ma wyzsza temperature wrzenia, z 430 na 460 stopni celsjusza, wiec to ci roznicy nie sprawi.

 

chlodnica- petrygo. nie borygo, bo ponoc wyzera aluminiowe chlodnice czy cos:P:P:P

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to do MBXa nie ma? niemozliwe i tyle.

 

dozownik- jak przedmowca- MIDLAND GÓRA :smile: :clap: :clap:

 

skrzynia- cokolwiek 10W40, za cene midlanda masz castrola wiec warto sie zastanowic

 

hamulce- dot3 lub dot4. dot 4 ma wyzsza temperature wrzenia, z 430 na 460 stopni celsjusza, wiec to ci roznicy nie sprawi.

 

chlodnica- petrygo. nie borygo, bo ponoc wyzera aluminiowe chlodnice czy cos:P:P:P

 

pzdr:)

 

 

Nie wiem skąd masz takie informacje, że wyżera chłodnice??!! :bigrazz: Właśnie Borygo ma specjalna odmiane ALU przeznaczoną do aluminiowych chłodnic. A Petrygo jest uniwersalne i tyle. Ja właśnie używam Borygo ALU i jestem bardzo zadowolony. Nic mi nie wyżarło. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...