Skocz do zawartości

Co myślicie o Kawasaki Zx9R z 2001 - 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznasz że honda jest mało problemowa i wszyscy ją polecają.

 

A z tym bywa różnie. Przecież wszyscy znamy historie np. z regulatorami. A o silniku Bladzi AD2008 to już lepiej nawet nie wspominać :rolleyes: Dlatego nie do końca się zgadzam, ale faktem jest, że darzę te motocykle ogromnym zaufaniem :) Kawasaki również bo miałem parę ładnych lat. Kolega ma również, tyle, że dużo oleju wpie*dala, poza tym bezawaryjnie. Według mnie na dzień dzisiejszy technologia stoi na tak wysokim poziomie, że nie ma znaczenia z której japońskiej fabryki kupujemy maszynę. A wpadki zdarzają się każdemu, zresztą wymyślając co dwa lata coś zupełnie nowego zawsze można coś spie*dolić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym bywa różnie. Przecież wszyscy znamy historie np. z regulatorami. A o silniku Bladzi AD2008 to już lepiej nawet nie wspominać :rolleyes: Dlatego nie do końca się zgadzam, ale faktem jest, że darzę te motocykle ogromnym zaufaniem :) Kawasaki również bo miałem parę ładnych lat. Kolega ma również, tyle, że dużo oleju wpie*dala, poza tym bezawaryjnie. Według mnie na dzień dzisiejszy technologia stoi na tak wysokim poziomie, że nie ma znaczenia z której japońskiej fabryki kupujemy maszynę. A wpadki zdarzają się każdemu, zresztą wymyślając co dwa lata coś zupełnie nowego zawsze można coś spie*dolić :)

 

W sumie masz chyba rację. Zresztą nie powinnienem pisać tekstów które mogłyby poróżnić motocyklistów.

Napewno niektóre motorki hondy też są raczej ostre. Ważne że się jeździ i oby było nas więcej.

Mój kolega miał cb750 i jak śmigaliśmy to zawsze ja jechałem na hondę, a on na kawe.

Może dlatego mi się to tak utarło. Generalnie każdy motor jest tyle wart ile się na nim lata i jakie historie z nim są związane, a to wie już najlepiej właściciel.

 

Pozdro.

 

Pomysl o 14tce :wink:

 

Jak zarobię to pomyślę. Jak będą 10-cio letnie to napewno. Chyba że nie będzie już wtedy benzyny na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...