Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rowniez gratuluje, nie widzialem zeby sie pochwalil.

Wiec Majkel - kiedy zajedziesz na staly lad?

 

Chwalilem sie w dziale choppery/cruisery :buttrock:

Na staly lad w sensie main land ??? :banghead:

Bo ja wracam od wrzesnia do pl i to tez jest "staly lad " :eek:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja wyladowalem chwilowo w Bristolu. Dzisiaj kupuje ER5 dla mamy (wlasnie robi sobie prawko :) ). Wracam do Polski na kolach w okolicach 18go wrzesnia. Może ktoś jeszcze jedzie w tym terminie?

Ktos w ogole jest z okolic Bristolu?

 

pozdr

www.nakolach.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczesniej nie planujesz zjechac ???

Ja bede jechal tez chyba puszka, ale tak 7-10 wrzesnia :flesje:

ja wracam na er5, nie puszka. Wczesniej raczej nie dam rady. Moze 17go.. jakos tak.

Ubezpieczenie dzisiaj przyszlo :biggrin: , a myslalem ze bedzie dopiero po wolnym poniedzialku. Wiec juz legalnie tu jezdze (nie mialem taxu przy kupowanym moto). Jak ktos gdzies bedzie smigal w poniedzialek czy jutro to chetnie sie dolacze

 

www.nakolach.pl

Edytowane przez N3stor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Bristolu prosta droga:) na M5 i sie jest:) u mnie...75 mil :)w godzinke mozna dystans zrobic:)

pozdro

Wlasnie wrocilem z M5, zrobilem sobie petle 100mil (pierwsze 100 mil po lewej stronie drogi, z czego polowa po wioskach) i ostro mnie na tym nakedzie na M5 wywialo :D Poza tym to narazie tempo typowo czoperowe...nie mam za dobrego stroju (nie mowiac juz o safety butach, bo motocyklowych nie zmiescilem juz do bagazu... :clap: )

 

W poniedzialek moze sie przejade bardziej na to poludnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczesniej nie planujesz zjechac ???

Ja bede jechal tez chyba puszka, ale tak 7-10 wrzesnia :icon_evil:

Ja także wracam do Polski :icon_mrgreen: . Tylko zamierzam jeszcze odwiedzić Paryż. Startuję 3.09 z Dublina, przez Londyn. Nocleg w Folkstone. 4-7 pobyt we spomnianym Paryżu ( trzeba w końcu posmakować francuskiej kuchni :icon_mrgreen: ), a później heja do domu, przez Sedan i albo Luxemburg albo Brukselę, z noclegiem w niemcowni.

Jakby ktoś miałby ochotę się dołączyć, zapraszam. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczesniej nie planujesz zjechac ???

Ja bede jechal tez chyba puszka, ale tak 7-10 wrzesnia :icon_mrgreen:

Ja także wracam do Polski :icon_twisted: . Tylko zamierzam jeszcze odwiedzić Paryż. Startuję 3.09 z Dublina, przez Londyn. Nocleg w Folkstone. 4-7 pobyt we spomnianym Paryżu ( trzeba w końcu posmakować francuskiej kuchni :icon_mrgreen: ), a później heja do domu, przez Sedan i albo Luxemburg albo Brukselę, z noclegiem w niemcowni.

Jakby ktoś miałby ochotę się dołączyć, zapraszam. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale TY na moto czy puszka ??? :banghead:

Bo ja puszka wypakowana po dach gratami i jeszcze tylko 1.0 silniczek :icon_twisted:

Ja to z Dunkierki wale do Hannoveru, tam nocleg ( gdzies kolo Hannoveru )a potem juz prosto do Warszawki

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale TY na moto czy puszka ??? :clap:

Bo ja puszka wypakowana po dach gratami i jeszcze tylko 1.0 silniczek :banghead:

Ja to z Dunkierki wale do Hannoveru, tam nocleg ( gdzies kolo Hannoveru )a potem juz prosto do Warszawki

 

Na moto :biggrin: :icon_twisted: . Rozumiem , że zjazd na dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...