Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dawno mnie tu nie bylo...obiecuje poprawe :-)

A co tak ucichlo wszystko??

Posprzedawaliscie motorki czy co? a moze pogoda was odstraszyla :-)

Kiedy sie umawiamy na jakies latanie? Pogoda ostatnio czesciej dopisuje, dzis nawinalem ponad 200km niestety jak zwykle sam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno mnie tu nie bylo...obiecuje poprawe :-)

A co tak ucichlo wszystko??

Posprzedawaliscie motorki czy co? a moze pogoda was odstraszyla :-)

Kiedy sie umawiamy na jakies latanie? Pogoda ostatnio czesciej dopisuje, dzis nawinalem ponad 200km niestety jak zwykle sam :-)

 

jazdy w pojedynke dla m nie tez nie sa obce:(

ale ..... :) mozna cos wykombinowac jak juz bedzie cieplem...na weekend lokalnie gdzies zamierzam sie wybrac bo pogode zapowiadaja dobra

pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]dzis nawinalem ponad 200km niestety jak zwykle sam :-)

 

Powitac kolejnego motonite :) :)

Widze ze mieszkamy niedaleko a obok siebie masz dersu :)

A gdzie Ty zes tyle kilometrow zrobil ??? :)

Mozemy sie na jakies smiganie umowic, tylko Ty ze swoim przecinakiem to bedziesz nas w kolko okrazal :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow.

Ja bardzo chetnie tylko niestety nie zawsze a w zasadzie zadko mam weekendy wolne...

Jutro tj piatek mam wolny i jak pogoda dopisze to napewno gdzies smigne. Jesli macie czas to ja bardzo chetnie sie podepne :-)

A latam gdzie tylko oczy poniosa hehe duzo jezdze po new forest, fajne miejsca i mozna odetchnac od ruchu, poza tym rozne miejsca nad morzem np bornemouth, lymington :) Narazie jeszcze jest troche chlodno wiec dalsze wypady sa troche meczace ale to juz kwestia dni :)

Mam tu w southampton jednego kolesia ale niestety chlopak strasznie zapracowany i praktycznie nie jezdzimy razem, ostatnio chyba ze 3 miechy temu

 

No to czekam na propozycje a o te koleczka to sie nie martw Majkel to wkoncu ty jestes glaszczacy manetke :-)

 

Vampimar mozesz byc pewien ze jak tylko sie troszke ociepli to sie zgadamy bo strasznie chce jechac do dartmoor national park.

Ogladalem o tym miejscu program w tv i wyglalo niesamowicie.

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]np bornemouth, lymington :)

 

To rzut beretem ode mnie i tez tam smigam :buttrock: :crossy:

Ja mieszkam na I.O.W i tylko promem musze sie przeprawic :biggrin:

A do Vampirmara mozemy sie umowic na kwiecien, jak juz troszke cieplej bedzie, co ??? :crossy: :buttrock:

ps. a ja wlasnie te manetke delikatnie glaszcze jak przystalo na easy ridera :crossy: :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapraszam serdecznie :clap:

Tak jak pisalem w kwietniu na dwa tygodnie chata wolna a i fajny zlot klasycznych motocykli brytyjskich sie odbywa.

Vampirmar juz byl, ale pewnie jeszcza raz wpadnie :crossy:

Teraz na dluzej bo jest kilka fajnych miejsc do zobaczenia a i widoki dech zapieraja !!!!

A jak zwykle po :crossy: bedzie male co nieco :icon_rolleyes:

Prom na motra kosztuje, niestety, 21 funtow a w sezonie bywa ze drozej bo skubancy ceny podnosza !!!

Masz tu moj telefon i jakbys mial ochote wpasc to dzwon: 07948384297

ps. pod koniec lutego bede w Southampton auto odbierac to sie mozemy spotkac na jakims malym :P

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......

Vampimar mozesz byc pewien ze jak tylko sie troszke ociepli to sie zgadamy bo strasznie chce jechac do dartmoor national park.

Ogladalem o tym miejscu program w tv i wyglalo niesamowicie.

Pozdrowka

niezle tam jest, juz kilka razy bylem:)latwo sie zderzyc z jakas owca albo pony...od groma ich tam ...biegaja sobie:)no i ostatnim razem malo stada krow nie rozjechalem ......tak jakos mi wyszly z za zaretu :)

ogolnie milo sie jezdzi.......a juz jak pogoda piekna i jeszcze na wiosne i lato to juz wogole wypas;)

ograniczenie do 40 niestety i jakies kamerki zapowiadali bo wiele osob jezdzi duuuuzo szybciej......

pozdr :)

.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie panowie szlachta :-)

Znalazlem jednego gostka z moich okolic...i mamy pomysl do mobilizacji!! Tak zeby jakos zeby przywitac wiosne :-)

Vampimar i Majkelpl i kazdy kto ma ochote (z okolic) posmigac jest plan wypadu do Dover w nastepna niedziele! :-)

Nie chce slyszec ani czytac zadnych wymowek :-D

Niedziela za tydzien robimy przelot na klify :-)

Co Wy na to ja sie pytam :-D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie panowie szlachta :-)

Znalazlem jednego gostka z moich okolic...i mamy pomysl do mobilizacji!! Tak zeby jakos zeby przywitac wiosne :-)

Vampimar i Majkelpl i kazdy kto ma ochote (z okolic) posmigac jest plan wypadu do Dover w nastepna niedziele! :-)

Nie chce slyszec ani czytac zadnych wymowek :-D

Niedziela za tydzien robimy przelot na klify :-)

Co Wy na to ja sie pytam :-D ??

 

 

Witam!!!!

Ja sie pisze :clap: jak bedzie pogoda teraz mieszkam w Bognor Regis jak co to chyba bedziecie mieli po drodze :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo Kazek.

To sie ucieszysz bo ten gostek jest z bognor :-)

 

No panowie moze byc na serio swietny wypad.

Narazie jest nas 3ech, na 2och jeszcze czekam na odpowiedz (majkel i vampimar) i moooze kolega z southampton.

Moze jeszcze kolega budzik ktorego posty tu gdzies widzialem ale z tego co wiem to on teraz w polsce i nie wiem kiedy wraqca.

zapowiada sie niezle byle pogoda dopisala

Czekam na reszte kolegow!!

Edytowane przez myduck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Narazie jest nas 3ech, na 2och jeszcze czekam na odpowiedz (majkel i vampimar) i moooze kolega z southampton.

 

Czekam na reszte kolegow!!

 

niestety....ja nie dopisze.....chyba, ze zmienicie kierunek jazdy ze wschodu na zachod.....w dzien jst cieplo, zgadzam sie..ale z rana pi....dzi po gaciach..a poopoludniu tez nie najcieplej......do samego Southampton mam ze 2 ipol godziny.......takze moja przejazdzka trwala by o 5 godzin dluzej.....nie tym razem kolego, ale dzieki za zaproszenie

pozdr :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo Kazek.

To sie ucieszysz bo ten gostek jest z bognor :-)

 

No panowie moze byc na serio swietny wypad.

Narazie jest nas 3ech, na 2och jeszcze czekam na odpowiedz (majkel i vampimar) i moooze kolega z southampton.

Moze jeszcze kolega budzik ktorego posty tu gdzies widzialem ale z tego co wiem to on teraz w polsce i nie wiem kiedy wraqca.

zapowiada sie niezle byle pogoda dopisala

Czekam na reszte kolegow!!

 

 

Czy ten kolega bywal na forum ???

bo jak z bognor to skad z nim sie znasz albo masz do niego gg

a tak apropo macie nieco za szybkie moto bo mego wielblada rozpedzic to troche czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...