Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heja.

 

Też bym chętnie z Wami polatał.

Tylko który weekend? Może Bank Holiday sierpniowy?

Pożegnanie wakacji..

No i jeszcze kwestia gdzie się spotkać bo widzę że jesteśmy porozrzucani po wyspie.

 

Pozdro

no w koncu zakladka UK na forum odzyla , super

nastala super pogoda i moze w koncu by zrobil male spotkanko, za tydzien lub dwa wybieram sie do kolegi do HULL (kawal drogi ode mnie) podrodze mam zamiar odwiedzic Palooch'a w Milton keynes, wiec jak ktos mieszka po drodze lub chce sie przejechac to dawac znac, poza tym zorganizujmy male spotkanko w sob lub niedz :icon_question: :wink:

 

dziekowac dziekowac.

w obu wyszukiwarkach wyszlo kolo 900Ł na rok. :)

 

sprawdz www.confused.com - przeszuka wszystkie ubezpieczalnie, lub www.directchoice.co.uk napewno znajdziesz lepszy deal

 

pozdro

ps. wlasnie dostalem pierwsza znizke i wyszlo mi 76F na rok!!!!!

Edytowane przez budzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzik daj znać jak będziesz miał konkretny termin bo ja mieszkam koło Grimsby, czyli prawie po Twijej drodze a do Hull lub Lincoln i tak latam często odwiedzić Hein Gericke itp

W Bournemouth kupiłem swoje pierwsze moto w GB więc traske do Grimsby znam :-)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzik daj znać jak będziesz miał konkretny termin bo ja mieszkam koło Grimsby, czyli prawie po Twijej drodze a do Hull lub Lincoln i tak latam często odwiedzić Hein Gericke itp

W Bournemouth kupiłem swoje pierwsze moto w GB więc traske do Grimsby znam :-)

 

pozdro

ok ,

plan mam zeby jechac w weekend 10-12 Sierpnia, ale szczegoly jak zwykle wynikna przed samym wyjazdem (pogoda), dam znac na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu zakladka UK na forum odzyla , super

nastala super pogoda i moze w koncu by zrobil male spotkanko, za tydzien lub dwa wybieram sie do kolegi do HULL (kawal drogi ode mnie) podrodze mam zamiar odwiedzic Palooch'a w Milton keynes, wiec jak ktos mieszka po drodze lub chce sie przejechac to dawac znac, poza tym zorganizujmy male spotkanko w sob lub niedz :crossy: :flesje:

 

 

Siema Budzik :bigrazz: :notworthy: :crossy:

Fajnie ze towarzystwo sie aktywuje.

Ja tez pomyslalem coby tak jakos Paloocha odwiedzic i pocieszyc w nieszczesciu.

Co do terminu to jeszcze nic nie wiadmo. A moze wpadniecie do mnie ???

Za jakis czas zona jedzie do Polski, dzieciaki juz tam sa, wiec .............. chata wolna i mozna :crossy: a potem :crossy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mam polozona nowke sztuke trawe w orgrodzie, wiec ............. ewentualnie grilla. :icon_eek:

A wpadniesz z modelka ??? :)

 

Chetnie kiedys sie przejade do UK. Ale jeszcze nei teraz. Przynajniej nie na motongach.

Jak wiesz Mariolka chce miec wlasny a nie jezdzic ze mna jako plecak.

A tak btw.... masz gorki i krzaczki w ogrodku? Zeby nam Mariolka nie zniknela

jak ostatnio :icon_exclaim:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie szybko ja odnalezlismy bo jako gwiazdka ogniskowa byla dobrze ............. sledzona :icon_eek:

 

Nie, zadnych krzaczkow i tym podobnych pierdół.

Sama swiezutka, pachnaca, mienciutka trawka :)

Kladziesz kocyk i ................. :buttrock:

Chyba zaraz zaloze nowy temat: "ognisko u majkela cz. 1 " :icon_exclaim:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zadnych krzaczkow i tym podobnych pierdół.

Sama swiezutka, pachnaca, mienciutka trawka :icon_mrgreen:

Kladziesz kocyk i ................. :)

Chyba zaraz zaloze nowy temat: "ognisko u majkela cz. 1 " :icon_eek:

 

juz my Ci TA TRAWKE chetnie urzadzimy, hehe:) jekby jeszcze na nia motongami wjechac :)

 

a tak powaznie , wyjazd do Hull, poprzez Milton Keynes, troche mi sie skomplikowal ,

bowiem: dziele wynajmowany dom z pewna angielka (nie mylic ze dziele pokoj - mamy tylko wspolny garaz) fajna babka po 40ce,

ktora miesiac temu zdala prawko na moto i ....

....ktora 2 tyg temu kupila nowke HONDA NTV700 Deaville!!!!! sztuka nowka!!!!!

 

no i teraz, co weekend wierci mi dziure w brzuchu zeby z nia jezdzic, bo ona sie boi sama , wiec wzialem ja na autostrade i zrobila to ze mna pierwszy raz :) (bez skojarzen) tzn pierwszy raz kierowala moto po autostradzie hehehe, (o zgrozo 50 mil/h!!!!! myslalem ze sie zanudze)

no i kiedy jej powiedzialem ze wybieram sie do HULL, ona wyskoczyla ze wpoblizu ma mamusie (w Grimsby)

i ze ona chetnie , ze do mamusi i wogole , powiedzialem ze sie zastanowie no bo pomyslalem: 5o mil na godzine(podobno nie ze strachu tylko moto na dotarciu) a jest prawie 300 do zrobienia one way.

boje sie ze sobie moto zamule :lalag: ,

wsponialem ze chcialbym wyjechac popoludniu w pt, a ona mi oznajmila ze juz ma urlop,

i tak sobie mysle zeby ja wczesniej pogonic z rana, ja wyjade po pracy, odwiedze Paloocha i tak ja dopadne w polowie drogi heheeh:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz my Ci TA TRAWKE chetnie urzadzimy, hehe:) jekby jeszcze na nia motongami wjechac :)

 

wsponialem ze chcialbym wyjechac popoludniu w pt, a ona mi oznajmila ze juz ma urlop,

i tak sobie mysle zeby ja wczesniej pogonic z rana, ja wyjade po pracy, odwiedze Paloocha i tak ja dopadne w polowie drogi heheeh:))))

 

Ja Ci dam sprzetami trawke mi zajezdzic !!!! :D

Fajna ta Angielka ??? :banghead: Jak fajna to moge smignac do Ciebie, zostawic Draga i pojechac z nia :banghead:

Poza tym, na Twoim miejscu nie puszczalbym jej samej na autostrade a potem ja gonil bo jeszcze sie kobitka zabije an tej Hondzi !!!

Po drugie, jak kupujesz nowke motonga to musisz go docierac i smigac tylko 50 ???

Rozumiem nie palowac na maksa ale tak przynajmniej manetke do polowy odkrecac mozna, byleby delikatnie :) :)

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja zostaje bo przez te wyjazdy juz ledwo ciagniemy.

Tak to jest jak ktos sie decyduje w ostatniej chwili na wyjazd i trzeba kupic bilety :icon_biggrin:

Przeciez przez te TANIE linie mozna majatek stracic !!!! :icon_mrgreen:

 

ps. U mnie Mariolka tez nie zniknie, chyba ze .................. na pieterku :) :icon_biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...