Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, to i ja się melduję, bo znowu będzie hasło, że "Ruthi zaginął" ;)

 

 

 

A i najważniejsze - poproszę zdjęcia jakiekolwiek kto ma :D Marek przyciśnij fotografa aby podzielił się linkiem do zdjęć - chwała mu za to.

 

PS: A ja myślałem, że to ja tylko coś zgubie a tu proszę - Majkel poszalał : :icon_twisted: hehe

a nie zginal ??? :flesje:

 

fotograf jeszcze zdjec nie wgral, zajety chlopak, ciezko pracuje.....wlasciwie do jakies 4 mile od Jacka i Sylwi przejezdzal dzis.....jak zdjecia wrzuci to od razu dam wam znac ;)

pozdro

:banghead: :bigrazz: :D

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i najważniejsze - poproszę zdjęcia jakiekolwiek kto ma :

 

Pare postow powyzej masz linka do zdjec ode mnie ;)

Moze dlugo sie beda ladowaly, ale za to ........... Kasienka ma kilka modelowych ujac :banghead:

 

Na poczatku lipca jedziemy na Isle of Wight wiec nie wiadomo czy kazdemu beda pasowaly 2 imprezy pod rzad... Przeciez Majkel nie wyrobi z kupowaniem nowych telefonow :bigrazz:

 

Tak wiec moze szepne tylko lekko ze ........... moze jeszcze w ten weekend ktos wpadlby bo szykuje sie wolna chata ;) :D :flesje:

O telefony sie nie martw ............. dostaje darmowe w promocjach :D

 

fotograf jeszcze zdjec nie wgral, zajety chlopak, ciezko pracuje.....

 

Taaaaaaaaaaaa zajety, akurat !!!!

A na naszej klasie juz sobie zrzucil zdjatko jak siedzi na cruiserze :icon_twisted:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taaaaaaaaaaaa zajety, akurat !!!!

A na naszej klasie juz sobie zrzucil zdjatko jak siedzi na cruiserze :biggrin:

 

ano zrzucil! i o prawa autorskie nie zapytal.. :evil: Ja nie wiem czy ja sie powinnam tak zgadzac na publikowanie moich zdjec w internecie.. :wink:

 

Apropo zdjec - Majkel cos lipny ten link od Ciebie, raz dziala raz nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, ja dzis doprowadzałem maszyne do ładu po takim milażu potrzebowała gruntownego karszera. Ja z Sylwią piszę sie na ten wyjazd do muzeum. Ale uważam że bardziej atrakcyjna imprezka mogła by byc na Dudle Door, miejsce ma swój niepowtarzalny klimat. Apropo spotkań to my z szukamy własnie chatki i jak juz bedziemy na swoim to zapraszamy tez do nas w naszych okolicach tez jest wielki zlot bodaj największy w Anglii w Stratford. Wiec bedzie tez okazja aby udac sie w centrum. :) termin jest w okolicach połowy lata, wiec wszystko jeszcze do dogrania. Dziekujemy Wam Wszystkim Za Najlepszy Weekend w tym roku i myslimy nieostatni w tym klimacie :biggrin: :wink:

 

 

Kilka zdjec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo zdjec - Majkel cos lipny ten link od Ciebie, raz dziala raz nie :smile:

 

To nie lipny link ale fotosik jest cienki jak mocz pajaka :banghead:

Ja zaladowalem prawie 100 zdjec i pewnie musi je jakos przetrawic :crossy:

 

Zarabisty pomysl :clap: , zawsze chcialam tam taki wypad zorganizowac bo miejscowka jest fantastyczna http://www.soton.ac.uk/~imw/durdle.htm

Z odrobina dopingu z waszej strony moglabym sie tym zajac bo chyba mam najblizej, wiec niech Wam juz bedzie :biggrin: . Jak komus namiot nie odpowiada to sa domki kempingowe tylko trzeba wczesniej zabukowac, gdzies mam numer do nich . Rzućcie termin.

 

To ja sie pierwszy deklaruje ....

Moze tak w czerwcu a termin to dowolny weekend bo na razie zadnych planow ni ma :crossy: :lalag:

W piatek wyjazd i tak do niedzieli. :crossy: :flesje: :crossy:

Wpisze sobie do telefonu i bede pamietal :biggrin:

Kasik ........ ja z Toba to i na golej ziemi moge, wiec po co nam domki :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lipny link ale fotosik jest cienki jak mocz pajaka :banghead:

Ja zaladowalem prawie 100 zdjec i pewnie musi je jakos przetrawic :banghead:

To ja sie pierwszy deklaruje ....

Moze tak w czerwcu a termin to dowolny weekend bo na razie zadnych planow ni ma :crossy: :banghead:

W piatek wyjazd i tak do niedzieli. :crossy: :flesje: :crossy:

Wpisze sobie do telefonu i bede pamietal :banghead:

Kasik ........ ja z Toba to i na golej ziemi moge, wiec po co nam domki :flesje:

 

Jak chcesz to sobie spij na ziemi, ja tam biore conajmniej namiot - JEDNOOSOBOWY!!!!! :evil:

 

A moze by tak na przelomie maja i czerwca bo bedzie dlugi weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to sobie spij na ziemi, ja tam biore conajmniej namiot - JEDNOOSOBOWY!!!!! :flesje:

 

A czy ja pisalem o .......... spaniu ??? :banghead:

Zacznie sie, jak zwykle od jednego piwka, bo Kasia na wodeczke powie NIE :banghead: a potem ................ no dobra, ale tylko jednego !!!! :banghead:

Tylko pamietaj, kanibalizm, kanibalizm !!! :flesje:

 

A moze by tak na przelomie maja i czerwca bo bedzie dlugi weekend?

 

Jakbys zapomniala, to majkel z rodzinka do Francyi pomyka :banghead:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak na przelomie maja i czerwca bo bedzie dlugi weekend?

a mnie tam wszystko jedno dokad, i kiedy:) byle by ekipa byla podobna i duzo, duzo, duzo.... wodki :banghead:

o reszte rzeczy nie ma co sie martwic :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, ja dzis doprowadzałem maszyne do ładu po takim milażu potrzebowała gruntownego karszera.

 

Ja swojego tez wczoraj doprowadzilem do stanu .... pokazowego :banghead:

Najpierw ciepla woda z delikatna domieszka plynu do mycia, potem wycieranie do sucha i dalej ...... polerowanie do polysku :banghead:

Zdjelem szybe i sakwy i teraz wyglada jak rasowy chopper :banghead:

 

[...]o reszte rzeczy nie ma co sie martwic :banghead:

 

Znaczy sie masz na mysli .............. telefon, zegarek i takie tam drobiazgi ??? :flesje:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego tez wczoraj doprowadzilem do stanu .... pokazowego :banghead:

no ja wczoraj zrobilem kapiel bike'a, i jescze zaliczylem krotki i b. szybki zlocik w Poole, ale z maszynami zupelnie innego pokroju :banghead:

 

 

Znaczy sie masz na mysli .............. telefon, zegarek i takie tam drobiazgi ??? :banghead:

Majkel - dobra rada - nie zabieraj ze soba na zloty niepotrzebnych rzeczy, ktorych pozniej i tak nie bedziesz uzywal :flesje:

Edytowane przez budzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ciepla woda z delikatna domieszka plynu do mycia, potem wycieranie do sucha i dalej ...... polerowanie do polysku :icon_mrgreen:

 

Ech chlopcy, zebyscie wy jeszcze potrafili o swoje kobiety tak dbac jak o motocykle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chlopcy, zebyscie wy jeszcze potrafili o swoje kobiety tak dbac jak o motocykle...

no coz - motocykl daje wiecej satysfakcji czasami:

- gada tylko kiedy ja chce,

- jezdze ile chce non stop

- tanszy w utrzymaniu

- zawsze mozna go sprzedac i wymienic na lepszy model

- nie ma ZNP (zespol napiecia....)

- znam jego historie i przebieg :wink:

- motocykl starzeje sie wolniej

mozna by tak w nieskonczonosc:) jedyna rzecz to szkoda ze nie robi masazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...