Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i Ciebie Marcysiek

 

Przyjmiecie jeszcze jednego chętnego? :) Trochę się wahałem bo droga do Kletna daleka ale

po postach widzę, że nie byłbym sam i jest silna grupa z północy. Zacznę drogę spod Warszawy

Jechałbym w piątek i wracał w niedzielę, czyli 2 noclegi dla 1 osoby, może być w Śnieżniku.

Bardzo chętnie zwiedzę Jaskinię Niedźwiedzią i co tam jeszcze ciekawego jest :)

 

ale się kurka cieszę, ze jest taka impreza

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak sie caly czas zastanawiam nad ta jaskinia :cool:

moze porobie pare fote i dzieci beda sie cieszyc

 

 

 

jeśli ci chodzi o robienie fotek w jaskini to odpada bo jest zakaz :evil: , podobno lampa błyskowa szkodzi tym naciekom, można cichcem próbować bez :icon_mrgreen: :( , ale to nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ci chodzi o robienie fotek w jaskini to odpada bo jest zakaz :cool: , podobno lampa błyskowa szkodzi tym naciekom, można cichcem próbować bez :icon_mrgreen: :( , ale to nie to samo.

 

 

o kurcze

no to odpada :evil:

wiec z jaskini zrezygnuje

dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ViragoYama

spoko w lodzi do nas dolaczysz i dalej mykniemy razem :flesje:

 

tak sie caly czas zastanawiam nad ta jaskinia :cool:

moze porobie pare fote i dzieci beda sie cieszyc

 

dam jeszcze znac :icon_idea:

 

 

Dzięki, w grupie zawsze raźniej no i efekt lepszy :wink:

A jeśli chodzi o fotki w jaskini to z pewnością jest tam jakieś światło, po ciemku nas nie puszczą :icon_twisted: Przy odpowiednim ustawieniu aparatu zdjęcia wyjdą.

Ja tam sobie wejdę i może jeszcze kopalnię uranu zaliczę, jak bedzie

czas na to oczywiściwe a z tym może być różnie, hehe

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w grupie zawsze raźniej no i efekt lepszy :)

A jeśli chodzi o fotki w jaskini to z pewnością jest tam jakieś światło, po ciemku nas nie puszczą :) Przy odpowiednim ustawieniu aparatu zdjęcia wyjdą.

Ja tam sobie wejdę i może jeszcze kopalnię uranu zaliczę, jak bedzie

czas na to oczywiściwe a z tym może być różnie, hehe

 

Pozdrawiam,

Ostro pilnują żeby nie robić zdjęc,ale mozna kupić za niewielkie pieniądze piekne foty na miesjcu....Zarabiaja na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cezesek x2

- Ekscesx2

- dwaPe - ?

- Cyklotron - x4

- Unix - x1

- mmm757 - x1

- Krasnal - x2

- Tadek - x1 (tylko 21/22.04.07)

- dangel - x2

- bartic - x1 (lub x2)

- oktopus - x1

- Kaka - x1

- qdlaty2004 - x1

- Maciok - ?

- mierzynskim - x1

- TOMASZ MILEWSKI - x2

- Pierwoszów - x2

- marcysiek - x2

- andirut - x1

- witas39 - x2

- mamor - x1 (lub x2)

- hamir56 - x1

- Deathraw - X2 (?)

- ViragoYama - x1

Mamy kolejnego miłośnika...W bezpośrednim sąsiedztwie Biker's Choice mamy do dyspozycji jedynie 12 miejsc noclegowych, sa to 3 pokoje czterosoboowe z łazienkami, więc jeżeli ktoś liczy tu na odrobinę odosobnienia z partnerką, to odpada. Odnośnie rozlokowania (wstępnego) uczestników to wg kolejnkości zgłoszeń wygladało by to następująco: Knajpa: 1 pokój - ja + Pierwoszów + 2 niewiasty, 2 pokój - Krasnal + Eksces + 2 niewiasty, 3 pokój - Cyklotron x4. Pozostałym proponuję zamieszkać w Sądejówce, jest to miejsce noclegowe o specyficznej kameralnej atmosferze oraz charakterze schroniskowym (niedaleko od Bikers). Bliżej już opisywałem:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=855891.

Natomisat jeżeli ktoś chce nocleg o nieco wyzszym standardzie i pokój samodzielnie, to zostaje mu Snieżnik, patrz powyższy opis. Wiem , że Tomasz Milewski i Dangel chcieli takie warunki. Proszę o ewentualne korekty. Są to moje propozycje i możemy je w każdej chwili zmienić na Wasze życzenie.

I najistotniejsza dziś sprawa, w ciągu tygodnia muszę podać Łysemu z Kletna ilość chętnych do zwiedzania jaskini. Proszę więc o pilne określenie się w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ci chodzi o robienie fotek w jaskini to odpada bo jest zakaz :) , podobno lampa błyskowa szkodzi tym naciekom, można cichcem próbować bez :) ;) , ale to nie to samo.

 

hehehe... lampa moze szkodzic obrazom w muzeum ale nie naciekom w jaskiniach...

w jaskiniach moze szkodzic CO2, ktore wydzielamy przy oddychaniu...

 

W wiekszosci krajow nie mozna robic fotek w jaskiniach ale wynika to z innego faktu.

W takich miejscach sa zazwyczaj sklepiki z pamiatkami... m.in pocztowkami i zestawami slajdow.

Jak bedziemy robic fotki to kto kupi pamiatki? :)

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........

Natomisat jeżeli ktoś chce nocleg o nieco wyzszym standardzie i pokój samodzielnie, to zostaje mu Snieżnik, patrz powyższy opis. Wiem , że Tomasz Milewski i Dangel chcieli takie warunki. Proszę o ewentualne korekty. Są to moje propozycje i możemy je w każdej chwili zmienić na Wasze życzenie.

I najistotniejsza dziś sprawa, w ciągu tygodnia muszę podać Łysemu z Kletna ilość chętnych do zwiedzania jaskini. Proszę więc o pilne określenie się w tym temacie...

 

 

 

No więc precyzuję, że dla mnie jedynka i dwa noclegi w Śnieżniku. Pomimo wszelkich "dowodów" gościnności Łysego uważam że tam dojdę o własnych siłach. Jestem również zdecydowany na zwiedzanie jaskini.

Marcysiek, a wiesz może jak wygląda sprawa zwiedzania kopalni? Czy też trzeba zgłaszać to wcześniej czy można tam wejść z marszu?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...