Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a jakaś kapelka to zagra ?

może też jakieś koszulki czy znaczki zrobimy ????

Jezeli ma ktoś mozliwości i ochotę zrobienia koszulek i znaczków to byłoby super. W przypadku, gdyby miało by tam byc logo forumowe to trzeba pogadać z Adminem, proszę też o kontakt....

 

hwhh.. poniosło was normalnie:)

jeszcze pare miesiecy temu jak wymyslalismy to spotkanie i naszywki to bylo nas może 10 zaangażowanych osób:) a tu taki wysyp:) myśle ze pierwsze spotkanie zrobimy bez kapeli, bez zbędnych kosztów.. dobra taśma z rockenrollową muzą wystarczy myśle. a za rok sie pomyśli. najpierw zobaczmy ilu nas przyjedzie, jak to ogolnie wypali. pzdr

Eksces ma chyba rację, musielibyśmy zrobić składki itp..Panowie muza sie znadzie, nie wszyscy znają ten lokal- ma swój klimat i naprawde niewiele potrzeba tam (poza dobrym towarzystem) do zabawy.Bartic zna to może poświadczyć. Jeszcze teraz widać na podłodze ślady palenia gumy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wkraczam w doborowe towarzystwo. Ja głównie na perkusji pogrywam, ale gitarką, klawiszEM i (!) trą bką nie pogardzę... :icon_mrgreen: Cieszę się z takiej ilości muzyków na Viragach :icon_mrgreen:

 

:icon_mrgreen: :banghead: :flesje:

to jak zagra jakas kapela

spijemy ichi i jak juz nie beda mieli sily grac

to sami sobie zagramy :icon_mrgreen:

 

 

 

tylko czy my tez bedziemy w stanie jeszcze grac :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: :icon_evil: :buttrock:

to jak zagra jakas kapela

spijemy ichi i jak juz nie beda mieli sily grac

to sami sobie zagramy :clap:

tylko czy my tez bedziemy w stanie jeszcze grac :banghead:

Ja po pewnej dawce gram na każdym instrumencie, wiec chyba wygryziemy każda kapelę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że jak wypijemy odpowiednią dawkę zacnego trunku to wywalimy każdą kapelę nawet Iron Maiden;-)

 

a tak na marginesie to fajnie jest mieć tylu kumpli w całej Polsce, mimo tego,że nawet się ani razu nie widzieliśmy, czujemy to samo i to jest to !!!!

Edytowane przez qdlaty2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że jak wypijemy odpowiednią dawkę zacnego trunku to wywalimy każdą kapelę nawet Iron Maiden;-)

 

a tak na marginesie to fajnie jest mieć tylu kumpli w całej Polsce, mimo tego,że nawet się ani razu nie widzieliśmy, czujemy to samo i to jest to !!!!

Niedługo sie poznamy osobiście...a łączy nas wspólna pasja i jeszcze to coś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze sie poznamy

wy macie kawalek a ja cala polske musze przejechac

ale co tam, jak jeszcze bedzie zimowo to podjade na 4 kolkach

 

mam nadzieje, ze sie poznamy

wy macie kawalek a ja cala polske musze przejechac

ale co tam, jak jeszcze bedzie zimowo to podjade na 4 kolkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyżej będzie leżał śnieg:P to wtedy będziamy zakręty brać jak na żużlu :P :D

Witam brac motocyklowa z checia bym sie dolaczyl mieszkam w Warszawie,i nie mam zamiaru brac udzialu w corocznym otwatciu sezonu na bemowie bo to wielka kiszka i szkoda motocyklana na jazde w paradzie ok 2 godzin.A teraz tak na serio gdzie jest to miejsce jak tam dojechac moze mi ktos napisze pozdrawiam bzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brac motocyklowa z checia bym sie dolaczyl mieszkam w Warszawie,i nie mam zamiaru brac udzialu w corocznym otwatciu sezonu na bemowie bo to wielka kiszka i szkoda motocyklana na jazde w paradzie ok 2 godzin.A teraz tak na serio gdzie jest to miejsce jak tam dojechac moze mi ktos napisze pozdrawiam bzyk

 

Witam! Cieszy mnie fakt, że następna osoba się zainteresowała! Ta impreza ma szanse stac się naprawdę wielką sprawą! Tylko musimy sami o to zadbać, a z dbaniem o coś w większej grupie jest z reguły problem [ale może tym razem będzie to wyjątek od reguły? :icon_mrgreen:]A co do położenia, właź na http://mapa.szukacz.pl/ i wpisz Kletno. Jest tylko jedno w Polsce, niedaleko Kłodzka i Złotego Stoku [kiedyś złoto tam wydobywali, może jeszcze co zostało... Sprawdzimy?? ;) ] Zapraszamy serdecznie. A po więcej info po prostu uczęszczaj na forum i wszystkiego się dowiesz odpowiednio wcześnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większości osób będzie pasowało jechać przez wrocław choćby ze względu na autostradę wiec możemy sie zebrac gdzies na węźle bielańskim i walnąć kolumną na południe.. spotkalibyśmy sie na przykład o 17.00czy 16.00 i heja

 

Kletno leży w kotlinie kłodzkiej także zbieraj jakąś ekipe warszawską i przyjezdzajcie:) w końcu to nie tak daleko;)

 

a w sumie nie wiem jak bedzie ci lepiej jechać.. czy trasą wrocław warszawa która jest raczej kiepska:) czy na katowice i rura autostradą..

 

chociaż jak tak patrze to w sumie chyba ci sie nie opłaca jechać przez śląsk... chyba ze droga jest duzo lepsza...:buttrock: ale ja tam nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...