Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam potwierdzenia od wszystkich osób, które deklarowały noclegi. Są pewne rezerwy jeśli chodzi o Sądejówkę, lae dopiero w Kletnie będę mógł powiedzieć na 100 procent. Na chwilę obecną lista wygląda następująco:

Sądejówka

 

Priest 666 - 1

mmm757 - 3 (od czwartku)

jan kalin- 1

dangel - 2

Tadek - 1

andirut - 2

j63 - 1

Kjujik - 1 - (od czwartku)

TomaszMilewski - 1 (od czwartku)

qdlaty2004 - 1

Ksywka - 4

Bobi - 1

Błażej - 1 (szopen14)

Marcin- 1

tomekgryfice - 1

Witek510 - 1

Misiek - 1

Unek, Aga - 2 (?)

Jawa Perak- 4

ROUTE 66 RIDER - 1

 

Śnieżnik

 

ViragoYama - 1

Kozak - 1

Buber, Piaffe - 3

Kaka - 1

zi.gi(wariat) - 2 (r+z)

PowelL, Lukkasia - 2

BlackoGodiva - 2

Arek1965- 2 - Arek jesli kanciapa u Wiedzmina (ciemna bez okna) będzie jeszcze wolna to masz nocleg

przy knajpie...

lombardo - 1

mx-wulkan - 1

cycuś - 2

 

Przy knajpie Bikers Choice

 

Cyklotron - 1 - od czwartku + 2 dadatkowe = 3 (dało radę załatwić)

Jedrula (BMW) - 1 - od czwartku

Tomek (CBR) - 1 - od czwartku

Maciek (disel) - 1 - od czwartku

Cezesek - 2

Kresnal, Irka - 2

jedrek 342 - 2

Prosze nie zajmować kanciapy u Wiedźmina nad garażem, planuję tam umieścić Arka 1965 (x2 chyba się zmieści....hahaha)

meldować się u Wiedżmina lub Wojtka (Łysego)

 

Nocleg przy kominku

 

Hamir 56 - 2

Kosin - 2 (oj Kosin ta Kawa Cię będzie kosztować.....)

Marek - 2

Pierwoszow - 2

marcysiek - 2

 

Potwierdziłem noclegi w Śnieznku, powoływac sie na mnie, to samo w Sądejówce i przy knajpie. Niektórzy jednak rezerwowali noclegi indywiduwalnie (w Śnieżniku) i jest małe zamieszanie, alae w Śnieżniku miejsca jeszcze są.....tylko raczej proszę przeze mnie, nie będzie zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lombardo miejsca są.Śmiało wal będzie miło cię zobaczyć :buttrock:

 

I wzajemnie :D Będę mógł oddać przybory kuchenne :wink:

 

Powoli zbliża się termin wyjazdu.Czy ktoś wie kiedy i którędy będzie leciał przez Wrocław.Ja jak dobrze pójdzie to będę leciał do Kletna w piątek koło 12.00 może się ktoś przyłączyć.Od Szklar leci ze mną Arek1965 :flesje:

 

Niestety mimo szczerych chęci nie mogę wyjechać wcześniej jak w piątek koło 15,16 lub w sobotę rano

 

mx-wulkan Napisano Dzisiaj, 09:31

Witam

Jezeli są wolne miejsca jeszcze to może i ja sie podłacze.Motocykl nie ten ale jeśli można to ja bardzo chętnie

Poleci ktoś może przez Ostrów Wlkp w piątek?

Pozdrawiam

 

Jeżeli będziesz podobnie startował to możemy się spotkać gdzieś na trasie (np;Rawicz) :crossy:

Edytowane przez lombardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lombardo do Rawicza mam 78km troche daleko.

Planuje trase Ostrow Wlkp-Syców-Bierutów-Jelcz Laskowice-Olawa-Strzelin-Ziebice-Paczków-Złoty Stok-Lądek Zdrój-Stronie Śląskie-Kletno

Wyjazd w piątek ok. godz.12,00

Jade sam,jezeli jest ktos z tych miejscowosci lub okolic to chętnie sie podlacze

Piszcie na PW,GG lub 510169407

Ps.Orientuje sie moze ktos czy z Paczkowa idzie przyciac przez Czechy do Kletna .

Edytowane przez mx-wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.Orientuje sie moze ktos czy z Paczkowa idzie przyciac przez Czechy do Kletna .

 

da sie -spoko :lalag: i masz dwie drogi :

1 krotsza -w jaworniku na skrzyzowaniu w rynku skrecasz na trawna i caly czas prosto az do granicy :crossy: swietna drozka . sek w tym ze przejscie to jest przejsciem dla pieszych :bigrazz:

ale kilka razy tamtedy przejezdzalem i nie spotkalem jak dotad nikogo. jest bramka i budka [ale zamknieta].

nie jestes zstad wiec zawsze mozesz sie wykpic ze nie wiedziales ze nie wolno a jak juz byles to.... ;)

zjezdzasz do samego ladka po fajnej drodze pelnej zakretasow. ta trasa ma ten + ze mijasz dzirawa jak sito droge zloty stok -ladek.

2 dluzsza ,ale za to leepsza jesli chodzi o ilosc zakretow i trase .

tak samo jedziesz do jawornika tyle ze skrecasz kawalek dalej jadac glowna do jesenika . przed jesenikiem a dokladnie w miejscowosci lipowe laznie na skrzyzowaniu skrecasz w prawo i kierujesz sie na hanuszkowice , przez ramzowa polane . jedziesz caly czas prosto az do hanuszkowic a tam skrecasz w prawo na kraliky i po jakims czasie bedzie droga w prawo do starego mesta. skrecasz tam i dokladnie prosto lecisz do tego mesta :crossy: stamtad juz bedzie droga noweczka az do granicy [statni hranice ] .piekna kreta i gladka jak stol . z granicy zjedziesz juz po naszej stronie [droga do dupy] do nowej morawy >boleslawowa i zaraz beda znaki w lewo na jaskinie niedzwiedzia .skrecisz wlasnie za tymi znakami i po ok 7km dojedziesz do samej knajpy wojtka.

i tedy i tedy jest super .jezdze tam czesto i nie omieszkamn was odwiedzic :buttrock:

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jezeli są wolne miejsca jeszcze to może i ja sie podłacze.Motocykl nie ten ale jeśli można to ja bardzo chętnie

Poleci ktoś może przez Ostrów Wlkp w piątek?

Pozdrawiam

 

600 81 67 72

tu masz tel do kolesia

w ostr, wlkp. powinien byc kolo godz 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viragowcy, choc chyba trafniej bedzie nazywac Kletniacy, gdzieś tam miedzy postami wyczytałem, że niektórzy maja wole objazdu w sobote nieco dłuższej traski mi. do Czech. Uzgodniłem z Wiedzinem, że mógłby poprowadzic ciekawa traską ok. 100-150 km, jest to do przedyskutowania. Opcjonalnie dla tych, którzy nie będa mieli ochoty i sił na tak długa wycieczkę po nocnych rozmowach przy oranzadzie, możemy zrobic objazd okolicy (tak ok. godzinki) i później przystapic do dalszych rozmów (ognisko, wystepy rózne tez planowane, i mała niespodzianka od organizatorów)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaraz wyjezdzam do kletna

wiec do czech mozemy skoczyc w sobote wszyscy ;)

ale narobimy zamieszania na granicy :flesje:

ja chce wyskoczyc w piatek z czwartkowa grupa

ale nie zaszkodzi razem rowniez w sobote

 

do zobaczenia ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejedzcie sie przez puchaczowke do granicy i z tamtad na sumperk -bruntal i potem na jesenik -hanuszkowice -stare mesto -granica -nowa morawa -kletno

gwarantuje moc wrazen

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dam rady :) moze wieczorem wpadne po szkole. w sobote tez mam szkole ale wieczorem moze podjade motórem. jak bedzie brzydko to moze jeszcze z kumplem podjedziemy moim jeepem .

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - byłem z Jankiem na takiej wycieczce w lecie, oprowadził mnie po takich agrawach że podnóżki tarły na okrągło po asfalcie.Czesi dbają o dróżki, Miodzio!! POLECAM!!

Najważniejsze, że deszcz wreszcie przestał padać i słoneczko zaczeło nieco świecić..... Startuje jutro ok. 10.00....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...