Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marcysiek wiec ja zamawiam nakleji

co do ich wygladu to mam nadzieje, ze dajesz mi wolna reke :biggrin:

albo jutro w strobinie pogadamy bo sie podobno wybierasz

bedziemy sie wypatrywac :cool: ja bede w sobote

 

no i faktycznie blacha tez by sie przydala

Hamir masz mozliwosc zrobienia blaszek?

 

no i dla przypomienia mmm757 tym razem X2 :banghead: oczywiscie sadejowka ze sniadankiem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcysiek wiec ja zamawiam nakleji

co do ich wygladu to mam nadzieje, ze dajesz mi wolna reke :biggrin:

albo jutro w strobinie pogadamy bo sie podobno wybierasz

bedziemy sie wypatrywac :biggrin: ja bede w sobote

 

no i faktycznie blacha tez by sie przydala

Hamir masz mozliwosc zrobienia blaszek?

 

no i dla przypomienia mmm757 tym razem X2 :D oczywiscie sadejowka ze sniadankiem :biggrin:

Naklejki zamawiaj, co do blaszek, to pogadam z Hamierm, będziemy sie widzieć w weekend, ale w Strobinie niestety nie będę...Blaszki poważniejsza rzecz bo trzeba założyć kasę i odebrać pieniądze dopiero w Kletnie, chyba, że zrobimy to na zasadzie wpłacania określonej kwoty, temu, który podejmie się ich zrobienia...a przydałyby się, na kamizelce ciągle jeszcze dużo miejsca, a blaszka Virago byłaby na honorowym miejscu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_rolleyes: :icon_mrgreen: no jak beda jeszcze ci co nie przyjechali

to moze bedzie wiecej

ale ostatni co niektorzy wymienili

i to nie na virago

 

co tam, tez jednoslad :icon_mrgreen: :notworthy:

No przecież jest to spotkanie miłośników Virago, a tymi chyba pozostaniem na zawsze, niezależnie od obecnie posiadanego moto....

Ps. ja tez się rozglądam powoli za czymś większym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Kletniaków z racji tego, że do spotkania Viragowców już coraz bliżej ,urlop już zaklepany to pozostało mi prosić o jakieś spanko ,tym razem wybieram się ze swoją drugą połową także Andirut +Viola 2 miejsca ( Sądejówka) POZDROWIONKA :icon_evil:

Edytowane przez andirut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Kletniaków z racji tego, że do spotkania Viragowców już coraz bliżej ,urlop już zaklepany to pozostało mi prosić o jakieś spanko ,tym razem wybieram się ze swoją drugą połową także Andirut +Viola 2 miejsca ( Sądejówka) POZDROWIONKA :wink:

Dobrz Cię znów widzieć na forum Andrzeju.....pozdrawiam i do zobaczenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść , Marcyś ze spankiem pamietaj tez o nas i tym co ustalilismy w Tarnowie Jeziernym. Żeby nie było. :biggrin: Pozdrawiam i do zoba po 10tym jak z Aga wrócimy.

Unek

Pewnie, ze pamietam, my też z Hamirem wyruszamy w Polske, wracamy 10 lub 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ten weekend do kletna zawita tv regionalna 3 z programem z cyklu "dolnoslaskie lato". moze wartalo by podjechac ? noo,ja niestety nie dam rady :) [jeszcze 5tygodni w gipsie]

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo się dzieje w tym temacie a zostało tylko 30 dni :) Grupa Północ deklarowała się podjechać wcześniej czyli w czwartek. Ja prawdopodobnie tradycyjnie zajadę w piątek.

Dla tych z północy co nie mogą w czwartek proponuję wypad piątkowy ale tak z samego rana czyli np 5.00. Po 8 godzinach jazdy wliczając przerwy będziemy na obiadek w Kletnie.

 

Pytanie do Marcyśka odnośnie noclegu, rezerwujemy sami czy jest to jakoś zorganizowane? Tak jak przy spotkaniu kwietniowym? Deklarowałem się dawno temu na Śnieżnik. Fajnie by było tak z Kozakiem i Kaką w tym samym pokoju.... ciekawe co oni na to?

 

Pozdrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...