Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podaje listę ewentualnych rezerwacji miejsc noclegowych

- Cezesek x2,Sądejówka, jaskinia

- Ekscesx2- knajpa, jaskinia

- dwaPe - ?

- Cyklotron - x4 - knajpa, bez jaskini

- Unix - x1- Sądejówka, bez jaskini

- mmm757 - x1- Sądejówka, bez jaskini

- Krasnal - x2- kanjpa, bez jaskini

- Tadek - x1 (tylko 21/22.04.07), Sądejówka, bez jaskini

- dangel - x2- Sądejówka, bez jasnini

- bartic - x1, Sądejówka, bez jasnini

- oktopus - x1, Sądejówka, bez jaskini

- Kaka - x1, Śnieżnik, bez jaskini

- qdlaty2004 - x1, Snieżnik, bez jaskini

- Maciok - ?

- mierzynskim - x1- Sądejówka, bez jaskini

- TOMASZ MILEWSKI - x2 - Śnieżnik, bez jaskini

- pierwoszów - x2, knajpa, bez jaskini

- marcysiek - x2, knajapa, bez jaskini

- andirut - x1, Sądejówka, bez jaskini

- witas39 - x2, Sądejówka, bez jaskini

- mamor - x1 - Sądejówka, bez jaskini

- hamir56 - x1 - Sądejówka, jaskinia

- Deathraw - ?

- ViragoYama - x1 -Śnieżnik, jaskinia

- TomGór x 2 Sądejówka, bez jaskini

- hamir x 1 - Sądejówka, bez jaskini

- r+z - x2, Sądejówka bez jaskni

- Buber - ?

- aiwa - x2, Sądejówka, bez jaskini

Lista po kolejnej korekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowach z właścicielami miejsc noclegowych. W Sądejówce, zgodnie z życzeniem, zarezerwowałem 5 pokoi dwuosobowych reszta zostanie rozlokowana w pokojach zbiorowych, Jest tam sala z kominkiem i w ogóle ciekawy klimat. Koszt w pok. 2 osoboowym ok.15 zł od osoby, na sali wieloosobowej ok. 12. zł. Pisze około, bo może być niżej jak będzie więcej chętnych. Miejsca jeszcze są, więc jeśli ktoś się jeszcze zdecyduje to prosze do mnie o kontakt na PW (coby nie zaśmiecać ogólego tematu, ale juz tylko sala wieloosobowa). Pokoje są bez łazienek, ale jest kilka pryszniców, sa umywalki oraz WC. Za tą cenę nie ma cudów. W Śnieżniku zarezerwowałem na razie miejsce dla 5 osób i do 20.03.07r mam uściślić ilość chętnych i jakie pokoje, miejsca jeszcze są i moge to zrobić. Koszt imprezy 30 zł bez zakwaterowania oraz wejścia do Jaskni Niedzwiedziej. Zarezerwowałem wejście, mam nadzieję, że uda się na godzinę 11.00,ale grupa musi liczyć ok. 15 osób, więc jeszcze prosze niezdecydowanych o deklaracje, bo na razie jest tylko 5 osób zainteresowanych jaskinią. Wejście kosztuje ok. 16 zł, pisze około, bo cena może ulec zmianie. Przejscie trwa ok. 45 min. Na godz. 13.00 planowany jest objazd okolicy, naprawde warto, piekne miejsca dla nie bywałych w tych stronach. :crossy:

 

Jestem po rozmowach z właścicielami miejsc noclegowych. W Sądejówce, zgodnie z życzeniem, zarezerwowałem 5 pokoi dwuosobowych reszta zostanie rozlokowana w pokojach zbiorowych, Jest tam sala z kominkiem i w ogóle ciekawy klimat. Koszt w pok. 2 osoboowym ok.15 zł od osoby, na sali wieloosobowej ok. 12. zł. Pisze około, bo może być niżej jak będzie więcej chętnych. Miejsca jeszcze są, więc jeśli ktoś się jeszcze zdecyduje to prosze do mnie o kontakt na PW (coby nie zaśmiecać ogólego tematu, ale juz tylko sala wieloosobowa). Pokoje są bez łazienek, ale jest kilka pryszniców, sa umywalki oraz WC. Za tą cenę nie ma cudów. W Śnieżniku zarezerwowałem na razie miejsce dla 5 osób i do 20.03.07r mam uściślić ilość chętnych i jakie pokoje, miejsca jeszcze są i moge to zrobić. Koszt imprezy 30 zł bez zakwaterowania oraz wejścia do Jaskni Niedzwiedziej. Zarezerwowałem wejście, mam nadzieję, że uda się na godzinę 11.00,ale grupa musi liczyć ok. 15 osób, więc jeszcze prosze niezdecydowanych o deklaracje, bo na razie jest tylko 5 osób zainteresowanych jaskinią. Wejście kosztuje ok. 16 zł, pisze około, bo cena może ulec zmianie. Przejscie trwa ok. 45 min. Na godz. 13.00 planowany jest objazd okolicy, naprawde warto, piekne miejsca dla nie bywałych w tych stronach. :)

Sory jest 6 osób chętnych na jaskinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu,

 

Ty się nie wygłupiaj tylko bierz tę jaskinię i już. Będziesz pedałował 400 km i nie zobaczysz perełki Sudetów?

Pozdrowienia od żony tej z Włocławka :wink: dla Twojej żony też :biggrin:

 

Pozdrawiam,

 

Dziękujemy za pozdro. od żony. Na tą jaskinie oczywiście damy się namówić.

Proponuje spotkać się po drodze w Zgierzu, ja postaram się tam dotrzeć razem z "mmm757"

około godziny 12:00

 

Pozdrawiamy także małżonke

 

 

 

to mnie uszczesliwiles :lalag:

wie o ktorej w piatek 20-go mam byc we wloclawku??

 

Witam. Przejazd do Kletna, ze spacerową prędkością, ja widziałbym następująco:

dojeżdzasz do Włocławka na 10:00 wyjazd 10:15

jesteśmy w Zgierzu na 12:00 wyjazd 12:15

w Sieradzu na 13:20 wyjazd 13:35

we Wrocławiu 15:40 wyjazd 16:05

do Kletna wjeżdżamy przed 18:00

Przerwy policzone są na szybkie rozprostowanie kości i na poznanie dołączających "Viragowców"

He he he jak rozkład jazdy PKP

Pozdrawiam.

Edytowane przez r+z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim sympatykom podziemnych podróży,

 

Z tego co naliczyłem jest nas 7 lub 8 osób chętnych. Uwzględniając że ja płacę podwójnie jest 8 lub 9.

Potrzeba jeszcze co najmniej 6. Jest weekend do namysłu więc można ten temat przemyśleć. Jakby co to ja z pozostałymi schodzę do podziemia :)

 

Mam pewien pomysł odnośnie naszego spotkania. Każdy z nas ma jakieś kontakty, namiary na sklepy, serwisy, strony internetowe lub znajomych gdzie się zaopatrują, serwisują Yamahy i są z tego powodu zadowoleni.

Mój pomysł jest taki by każdy z Was przywiózł ze sobą do Kletna listę sprawdzonych godnych polecenia kontaktów. Wymienimy się swoimi doswiadczeniami i informacjami na temat zaufanych, rzetelnych sprzedawców czy serwisów. Niech korzystają i zaopatrują nas i naprawiają nasze Virażki najlepsi! My na tym również skorzystamy.

 

 

P.S. Dzięki "r+z" za pozdrowienia dla żony, ale się ucieszyła. Dziękuję za pozytywne nastewienie odnośnie zwiedzania jaskini. Tym sposobem dołączyliście do grupy "Jaskiniowców", która się właśnie tworzy.

Yaba daba doo...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r+z tta rozklad jak w PKP :eek: :icon_mrgreen:

 

bede na pewno wczesniej niz na 10

poniewaz we wloclawku mam pare znajomych do odwiedzenia

no wiesz stara milosc itp :icon_razz:

 

ale ty jak znawca miasta ustal miejsce spotkania

najlepiej gdzies na glownej trasie, moze MCdonalds

 

pozdr

 

a i jak bedzie wam beakowac chetnych do jaskini

to chetnie ja odwiedze, jak to tylko 45 min

 

wiec poprosze o zmiane na liscie + jaskinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na wlocie do Włocławka od strony Torunia, te trzy pierwsze bloki po prawo. Ale że masz do odwiedzenia znajomych to mi pasuje ten MCdonalds godzina 10:00. Tylko się nie zasiedź u tych "znajomych".

W razie co to jest mój nr tel: 504-455-644 Zbyszek. :)

 

Żeby tylko pogodynka nam psikusa nie sprawiła. :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na wlocie do Włocławka od strony Torunia, te trzy pierwsze bloki po prawo. Ale że masz do odwiedzenia znajomych to mi pasuje ten MCdonalds godzina 10:00. Tylko się nie zasiedź u tych "znajomych".

W razie co to jest mój nr tel: 504-455-644 Zbyszek. :lalag:

 

Żeby tylko pogodynka nam psikusa nie sprawiła. :D

 

Pozdrawiam.

ee tam pogoda, byle zimno nie bylo a deszcz dla twrdzieli nie jest przeszkoda

 

ok jak bede we wloclawku bede dzwonil

 

 

 

a od strony torunia bede jechal to nawet lepiej

 

a do planu dolicz jeszcze mala przerwe obiadowa

w koncu caly dzien bedziemy jechac :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przerwą na obiad to trzeba będzie około 30minut wcześniej wyjechać.

Myślałem gdzieś na wysokości Oleśnicy,ale zobaczymy jak nam się zachce.

 

Ale fajnie nie moge się doczekać :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się stało, ale brak u mnie tego czerwonego napisu - jaskinia. W którymś z poprzednich postów wyrażałem chęć ;)

 

we Wrocławiu 15:40 wyjazd 16:05

Ojjjjjojojojjjj to zbyt optymistyczna prognoza. Te 25 minut to bym liczył raczej na przebicie się tak z 2-3km. Korki we Wrocku są makabryczne, nawet motorkiem ciężko się przedostać a tym bardziej całej grupie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........Ojjjjjojojojjjj to zbyt optymistyczna prognoza. Te 25 minut to bym liczył raczej na przebicie się tak z 2-3km. Korki we Wrocku są makabryczne, nawet motorkiem ciężko się przedostać a tym bardziej całej grupie :icon_twisted:

 

 

A może nie jechać przez Wrocław? Jeżeli tam są korki to można wybrać inną drogę, bardziej malowniczą niż trasa na Wrocław, zakładając, że drogi drugiej kategorii są znośne. A nie wiem jakiej są jakości bo w tamtych rejonach Polski nie bywam.

Można na przykład tak: ŁÓDŹ-PABIANICE-ZDUŃSKA WOLA-SIERADZ-ZŁOCZEW-WIERUSZÓW-KĘPNO-NAMYSŁÓW-BRZEG-STRZELIN(tu można dojechać do trasy z Wrocławia)-lub dalej w dół-ZIĘBICE-PACZKÓW-ZŁOTY STOK-KLETNO. Chyba, że punktem zbornym jest Wocław wtedy to nie ma wyjścia.

 

Ja i Tomasz Milewski będziemy prawdopodobnie razem jechać od strony Wa-wy. Możemy do Was dołączyć w Łodzi lub dojechać do Zgierza, zależy gdzie będzie punkt zborny.

Jeśli chodzi o plan czasowy to proponuje wyjechać wcześniej. Będzie więcej czasu by odsapnąć w piątek w Kletnie i trochę się rozejrzeć na miejscu. Co wy na to?

 

P.S. Dobrym pomysłem, który podał Zbyszek (r+z) jest zamieszczenie swojego numeru telefonu. Warto już zacząć wymieniać się numerami.

Mój to 605 21 7766

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........Ojjjjjojojojjjj to zbyt optymistyczna prognoza. Te 25 minut to bym liczył raczej na przebicie się tak z 2-3km. Korki we Wrocku są makabryczne, nawet motorkiem ciężko się przedostać a tym bardziej całej grupie :icon_twisted:

A może nie jechać przez Wrocław? Jeżeli tam są korki to można wybrać inną drogę, bardziej malowniczą niż trasa na Wrocław, zakładając, że drogi drugiej kategorii są znośne. A nie wiem jakiej są jakości bo w tamtych rejonach Polski nie bywam.

Można na przykład tak: ŁÓDŹ-PABIANICE-ZDUŃSKA WOLA-SIERADZ-ZŁOCZEW-WIERUSZÓW-KĘPNO-NAMYSŁÓW-BRZEG-STRZELIN(tu można dojechać do trasy z Wrocławia)-lub dalej w dół-ZIĘBICE-PACZKÓW-ZŁOTY STOK-KLETNO. Chyba, że punktem zbornym jest Wocław wtedy to nie ma wyjścia.

 

Ja i Tomasz Milewski będziemy prawdopodobnie razem jechać od strony Wa-wy. Możemy do Was dołączyć w Łodzi lub dojechać do Zgierza, zależy gdzie będzie punkt zborny.

Jeśli chodzi o plan czasowy to proponuje wyjechać wcześniej. Będzie więcej czasu by odsapnąć w piątek w Kletnie i trochę się rozejrzeć na miejscu. Co wy na to?

 

P.S. Dobrym pomysłem, który podał Zbyszek (r+z) jest zamieszczenie swojego numeru telefonu. Warto już zacząć wymieniać się numerami.

Mój to 605 21 7766

 

Pozdrawiam,

 

 

No jesli macie taki szmat drogi do przejechania to trzymalbym sie jednak glownych drog. Wroclaw mozecie ominac w Olesnicy i kierowac sie na Jelcz Laskowice Olawa i Strzelin i dalej do Lagiewnik na A-8. Calkowicie odradzam trase Strzelin Ziebice i dalej ze wzgledu na zla jakos drog. Mysle ze bedzie Wam wygodniej jechac przez Wroclaw pomimo korkow, bo co najwazniejsze nie pogubicie sie. A od Wroclawia do Kletna to juz sama przyjemnosc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesli macie taki szmat drogi do przejechania to trzymalbym sie jednak glownych drog. Wroclaw mozecie ominac w Olesnicy i kierowac sie na Jelcz Laskowice Olawa i Strzelin i dalej do Lagiewnik na A-8. Calkowicie odradzam trase Strzelin Ziebice i dalej ze wzgledu na zla jakos drog. Mysle ze bedzie Wam wygodniej jechac przez Wroclaw pomimo korkow, bo co najwazniejsze nie pogubicie sie. A od Wroclawia do Kletna to juz sama przyjemnosc. Pozdrawiam.

 

 

Dzięki za radę. Jeżeli drogi są fatalne a też nie wiadomo jak z oznakowaniem trasy to rzeczywiście lepiej jechać główniejszymi drogami. Jedna wieksza dziura w asfalcie może pokrzyzować plany z imprezką w Kletnie,

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...