Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie a co z tym czwartkowym wyjazdem??

kto w ogole sie na to pisze??

 

 

 

tak nie za bardzo z urlopem ale w czwartek popoludniu moge juz wyjechac

bede w kletnie w czwartek poznym wieczorem ale za to caly piatek mam dla siebie :cool:

mozna by zaliczyc wtedy czechy :) zaopatrzenie ;) i powitac tych co dojada w piatek

 

wiec niech sie ktos zdeklaruje co do tego czwartku

bo wiem ze na razie to bzyk chce jechac w czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop zaklepany i niniejszym oznajmiam że dołączam do Odchodzących w Kletnie.

Wyjeżdżam w czwartek bardzo rankiem lecz nie pojadę z grupą gdyż nieco okrężną drogą jechać się będzie - kjujik ma ciśnienie być w czwartek w Katowicach.

Tak czy siak do Kletna dotrę, Marcysiek powiadomiony smsem o prośbie rezerwacji, mam nadzieję że skutecznie sprawę załatwi.

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas spotkania Viragowców w Kletnie zbliża się nieubłaganie....cholera jak szybko to zleciało od kwietnia. Przypominam, że formuła spotaknia jest otwarta, ceny i noclegi wam już znane, odsyłam do poprzednich postów. Glównym punktem spotkania jest oczywiście lokal "Biker's Choice" w Kletnie. Jeśli ktoś pragnie poczytać o lokalu i Kletnie to proszę pyknąć temat w google i tam znajdzie wszelkie informacje. Proszę również od tego momentu skończyć spamowanie w tym temacie, bo nikt nie chce się przekopywać przez tony niepotrzebnych postów. Stworzyłem listę na podstawie Waszych postów, informacji na PW (również z forum VIRAGO) oraz kontaktów osobistych. Padały propozycje znaczków, naklejek, itp. Jeśli ktoś podejmie się tematu, to tylko chwała mu, ja niestety nie mam zbyt wiele czasu na to...

Oto lista (proszę o ewentualne korekty, jeszcze są pewne możliwości)

 

Sądejówka

 

Priest 666 - 1

mmm757 - 3 (od czwartku)

jan kalin- 1

bartic - 1

dangel - 2

Tadek - 1

andirut - 2

j63 - 1

Kjujik - 1

BlackGodiva - 1

TomaszMilewski - 2 (od czwartku)

qdlaty2004 - 1

Ksywka - 1

Bobi - 1

Błażej - 1

Marcin- 1

tomekgryfice - 1

Witek510 - 1

 

Śnieżnik

 

ViragoYama - 1

r+z - 2

Kozak - 1

Buber, Piaffe - 3

Kaka - 1

zi.gi(wariat) - 2

PowelL, Lukkasia - 2

 

Przy knajpie Bikers Choice

 

Cyklotron - 1

Jedrula (BMW) - 1

Tomek (CBR) - 1

Maciek (disel) - 1

Cezesek - 2

Kresnal, Irka - 2

jedrek 342 - 2

 

Nocleg przy kominku

 

Hamir 56 - 2

Kosin - 2

Marek - 2

Pierwoszow - 2

aiwa - 2

marcysiek - 2

Unek, Aga - 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---ciach---

Kjujik - 1

ARRRGH moja wina :( :( :flesje:

Kjujik oczywiście się zamotał i NIE napisał ze TEZ od CZWARTKU :(

Zmień proszę jeśli jeszcze można :icon_rolleyes:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do ludzi z podkarpacia jadących do Kletna, lub tych którzy znajdują sie na trasie podkarpacie Kletno. Chciałbym sie przyłączyć do jakiejś ewentualnej grupki, bo samemu to tak smutno będzie jechać a w grupie zawsze raźniej. Więc jeśli ktoś by mnie przyjął pod swoje skrzydła to będę wdzięczny :biggrin:

 

Pozdrawiam

Błażej z forum miłośników virago

Edytowane przez szopen14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ( Cyklotron, Jędrula ( bmw ), Tomek ( cbr ), Maciek ( diesel ) ) też od czwartku i jeszcz proszę o 2 miejsca, mogą być w śnieżniku bo kobity z nami chcą jechać

 

jakoś się między sobą podzielimy kobietami, losy pociągniemy i kto przegra idzie do śnieżnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do ludzi z podkarpacia jadących do Kletna, lub tych którzy znajdują sie na trasie podkarpacie Kletno. Chciałbym sie przyłączyć do jakiejś ewentualnej grupki, bo samemu to tak smutno będzie jechać a w grupie zawsze raźniej. Więc jeśli ktoś by mnie przyjął pod swoje skrzydła to będę wdzięczny :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam

Błażej z forum miłośników virago

Ruszamy w piątek ok. południa z Lublińca. Okolice Tarnowskich Gór. Jeśli Cię to interesuje, daj znać na PW.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ( Cyklotron, Jędrula ( bmw ), Tomek ( cbr ), Maciek ( diesel ) ) też od czwartku i jeszcz proszę o 2 miejsca, mogą być w śnieżniku bo kobity z nami chcą jechać

 

jakoś się między sobą podzielimy kobietami, losy pociągniemy i kto przegra idzie do śnieżnika

a juz myslalem ze kto przegra spi bez kobiety :buttrock: :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ( Cyklotron, Jędrula ( bmw ), Tomek ( cbr ), Maciek ( diesel ) ) też od czwartku i jeszcz proszę o 2 miejsca, mogą być w śnieżniku bo kobity z nami chcą jechać

 

jakoś się między sobą podzielimy kobietami, losy pociągniemy i kto przegra idzie do śnieżnika

Może być jak w kwietniu spotkanko :clap: przed" Scorpionem" tylko godzina musi być rozsądna aby nie było jak wcześniej czyli na rozpoczęcie tzn późna pora dojechania zależy od ilości ale koło 13-14 wystarczy aby dojechać do Wrocka na 17 i około 20 w Kletnie :icon_razz: Chyba że ktoś cosi innego zatankuje to wtedy już siła wyższa :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista po drobnych korektach:

Sądejówka

 

Priest 666 - 1

mmm757 - 3 (od czwartku)

jan kalin- 1

bartic - 1

dangel - 2

Tadek - 1

andirut - 2

j63 - 1

Kjujik - 1 - od czwartku

BlackGodiva - 1

TomaszMilewski - 2 (od czwartku)

qdlaty2004 - 1

Ksywka - 1

Bobi - 1

Błażej - 1 (szopen14)

Marcin- 1

tomekgryfice - 1

Witek510 - 1

 

Śnieżnik

 

ViragoYama - 1

Kozak - 1

Buber, Piaffe - 3

Kaka - 1

zi.gi(wariat) - 2

PowelL, Lukkasia - 2

 

Przy knajpie Bikers Choice

 

Cyklotron - 1 - od czwartku

Jedrula (BMW) - 1 - od czwartku

Tomek (CBR) - 1 - od czwartku

Maciek (disel) - 1 - od czwartku

dla was dodatkowo 2 miejsca, jeśli da radę to przy knajpie, jeśli nie to w Śnieżniku.

 

Cezesek - 2

Kresnal, Irka - 2

jedrek 342 - 2

 

Nocleg przy kominku

 

Hamir 56 - 2

Kosin - 2

Marek - 2

Pierwoszow - 2

aiwa - 2

marcysiek - 2

Unek, Aga - 2

 

Proszę wszystkich znajdujących się na liście o potwierdzanie uczestnictwa (na PW lub komórkę -507064670), oczywiście jeśli ktoś to już uczynił osobiście lub na forum to nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze te nakleji musze zamowic

ale to jak przyjade z urlopu

 

wyrobie sie ;)

 

Może być jak w kwietniu spotkanko :biggrin: przed" Scorpionem" tylko godzina musi być rozsądna aby nie było jak wcześniej czyli na rozpoczęcie tzn późna pora dojechania zależy od ilości ale koło 13-14 wystarczy aby dojechać do Wrocka na 17 i około 20 w Kletnie :biggrin: Chyba że ktoś cosi innego zatankuje to wtedy już siła wyższa :biggrin:

ale mowisz o czwartku czy o piatku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że biedny Viragoyama będzie sam wdychał kurz bezdroży w piątek, ech... :crossy: Ale za to wyruszam o 5 rano. Na obiad będę w Kletnie :banghead: Mam nadzieję, że grupa Odchodzących z północy przygotuje coś do przepłukania gardła ;)

 

Szkoda, że nie mogę z Wami jechać :notworthy: Normalnie, żałuję że szok.

 

Póki co oddaję jutro z rana virażkę do speca od gmoli. Będzie mi dorabiał gmole na tył :notworthy:

 

Pozdrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...