Skocz do zawartości

Mam zamiar kupić motor ale jaki ??


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

a ja dam taki off topic,

 

Pracowałem kiedyś u gościa który miał Quady i cross_ówki i tak jeździłem z nim po festynach 3 lata i musze się podzielić uwagą, że widziałm wielu kozaków :notworthy: , oczywiscie kazdy potrafił jeździć na moto czy quadzie jak żaden inny i zwykle konczyło się to tak że (oczywiście po szczegółowym instruktażu jazdy) gościu wsiadał, dodawał gazu rozpędzał się z nogami rozkraczonymi jak do rodzenia i ironicznie krzycząc wpadał na drzewo lub samochód, (widełki wiekowe tak między 10 a 45 lat)

byli też tacy co brali swoje dzieci na siedzenie przed siebie i oczywiście zarzekajac się że potrafią jeździć walili w tłum lub jak już wcześniej wspominałem w drzewko lub auto, a najlepsze jest to że to maszyny kierowały tymi lidzmi a nie ludzie naszynami,

tak więc moto nie jest dla każdego, zresztą auto też :)

 

dzięki,

pzdr,

RADAR :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje kolego to maszyny ieruja ludzmi a nie odwrotnie a gadanie ze zacznij od 1000 to smiech

co stego ze nowicjusz sobie kupi 1000 jak na torze porobie go ges 500

wiec sie zastanow jakas lekka 600 ci starczy pozdrawiam

 

 

zastanawiam sie tez nad R6. Godna jest uwagi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że jeśli czujesz się na siłach to możesz nawet zacząć od jakieś 600 np ZX6-R,

Wystarczy, że będziesz jeździć z głowa na karku i mieć odrobine wyobraźni :icon_twisted:

 

Z resztą do odważnych świat należy :buttrock: :icon_rolleyes:

 

Skoro już dajemy takie rady... to polecam KAWASAKI NINJA! Koniecznie zielone bo zielone są najlepsze! I żeby napis Ninja było dobrze widać :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...