Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jezlei nullek sie zgodzi nie mam nic przeciwko. ale jezeli nie moge byc ja. I tak caly dzien siedze w internecie :buttrock: taka praca. Przy okazji obskocze jeszcze rejon Piła i okolice w zlotach. Dominik jezeli potrzebuje jakies logo w lepszej jakosci sluze pomoca. Jezeli reszta grupy zaakceptuje mnie - bede ponownie zaszczycony. No i tego nie liczac dexa ktory jest w C.Y.C mam najnizysz numer we VROC sposrod aktywnych uzytkownikow forum hahhahahahahahahah

Edytowane przez ar2r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Jacek za uznanie. Moze na pilskim motopickniku na wiosne w koncu odwierdzisz nasze skromen progi:) zapodam jeszcze info w dziale posiadacze kawsasaki VN750 zobaczym jaki bedzie odzew i stworzymy mocna grupe. A widac juz ze chcemy byc razem - np. wspolne spotkanie - wzajmne odwiedziny itp.

Edytowane przez ar2r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja także tesknię do spotkania tylko te terminy a wiesz jaką mam pracę :buttrock: a w domu jak już chyba gdzieś pisalem jestem na wiosnę pomiedzy 16.04 a 20.05 a potem od 9.07 do końca sierpnia więc może coś się zgra ;) :D

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie zacne towarzystwo.Ja nie ukrywam,że mi sie spodobała propozycja i jestem za.Ale moim problemem jest brak dostępu do netu w czasie dwóch najbliższych tygodni.Więc moja prośba jest taka abyście panowie nie zapomnieli o mnie :icon_twisted: bo dziś tylko mam możliwość sprawdzenia co się tu u nas dzieje.

dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj caly temat VROC. Jezleli masz dodatkowe pytania pisz na gg, priv lub na forum, jezeli tylk bede potrafil to ci pomoge. A jezeli ja nie bede potrafi - mysle ze kazdy z nas wyrazi takie checi.

Edytowane przez ar2r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie do niczeg nie zobowiazuje - w kazdej chwili mozesz sie wypisac. Jest to taki honorowy klub. Nic wiecej. I jakos tak sie zlozylo ze skojarzyl nas ludzi z Polski i powiazal w jedno. Nic poza tym.

Sprzeciw ja mieszkam poza granicami kraju a tez jestem z Wami :biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ar2r pamietaj także o świeżych nabytakch VROC jak bedziesz spisywał nicki. no to lux jest i logo jest i mod.tylko cholera pogody nie ma , żeby godnie to uczcić małą przejażdżką. A na wiosnę to rozumiem jakieś wspólne otwarcie sezonu?

Edytowane przez Unek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex - ale jestes Polakiem. A przynajmniej mam nadzieje ze tak sie czujesz i jestes z tego dumny, Moze faktycznie zle uzylem slowa- powinno byc Polakow. Wybacz Alex.

Spoko :biggrin:

jestem Polakiem i tu w sztokholmie naleze do polskiego klubu MC :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...