Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie ze sie znajdzie. Temat sie rozwija. Ludzi przyba. zaczyna byc fajnie. a na przyszly rok trzeba bedize cos wymyslec ze spotkaniem.

Cieszę się bardzo, ale będziecie mieli ze mną trochę problemu, mój angielski jest tragiczny, przebrnięcie przez rejestrację było możliwe natomiast będę potrzebował wskazówek czy jeszce coś powinienem uzupełnić na VROC.

Moje doświadczenia na forum internetowym są również żadne dlatego nie wiem jak w swoich postach dodać info z nr VROC.

No i oczywiście z wiekiem również staję się gadżeciarzem, chcę zapytać o naszywki i znaczki, które miał ktoś zamawiać chętne się przyłączę do tych zamówień.

Spotkanie jak najbardziej TAK

 

VROC nr 25311

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim profilu jest sygnaturka i tam mozesz wpisac dowolny tekst, Wojtaq bedzie zamawial znaczki VROC zglos sie do niego, zamowi dla ciebie tez. Wwaldi powinien miec jeszcze naszywki. Jak cos potrzebujesz pytaj.

Edytowane przez ar2r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piotr27.Miło,że dołączyłeś.Jeśli chodzi o dodanie numeru VROC na forum to w swoim profilu masz coś takiego jak sygnatura,wejdź w zakładkę "edytuj sygnaturę" i wpisz tam swój numer.A co do dalszego przebrnięcia w VROC po angielsku to chyba ar2r jest tu najbardziej kompetentną osobą.

pozdrawiam

 

No tak,jak zawsze szybszy jest ar2r :lalag: .Ale miałem dobre intencje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Pinas - nie chcialem, ale zdradze ci tajmnice. Mam subskrypcje na tym temacie i dostaje powiadomienie mailem, a to mam skorelowane z moim tel. kom i dostaje info o nowym mailu w postaci SMS. Teraz juz wiesz :-)

Edytowane przez ar2r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim profilu jest sygnaturka i tam mozesz wpisac dowolny tekst, Wojtaq bedzie zamawial znaczki VROC zglos sie do niego, zamowi dla ciebie tez. Wwaldi powinien miec jeszcze naszywki. Jak cos potrzebujesz pytaj.

Ja już pytałem Wwaldiego na PW ale zapracowany chyba i nie odpisał. Wiec jakby co to ja tez się dołaczam z prośbą o naszywkę i blachę.

A spotkanie wiosną - piękna idea- z niecierpliwością czekam więc szczegółów bo to przeciez mniód bedzie spotkać sie, napić piwa i w dodatku poznać jakąś ładną okolicę. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za powitanie i pomoc z sygnaturką napisałem do wojtaq w sprawie znaczków jak się czegoś dowiem to dam znać.

Dzisiaj postanowiłem(spowodowała to pogoda) olać trochę obowiązki i pognać przed siebie, było super i potrzebne mi to było jak nie wiem co, nic mnie tak nie relaksuje i odstresowuje jak wypad na moim VN, kilkadziesiąt kilometrów i jakbym z wczasów wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za powitanie i pomoc z sygnaturką napisałem do wojtaq w sprawie znaczków jak się czegoś dowiem to dam znać.

Dzisiaj postanowiłem(spowodowała to pogoda) olać trochę obowiązki i pognać przed siebie, było super i potrzebne mi to było jak nie wiem co, nic mnie tak nie relaksuje i odstresowuje jak wypad na moim VN, kilkadziesiąt kilometrów i jakbym z wczasów wrócił.

Piotr27 to dokladnie tak jak ja :D

nic tak nie relaksuje jak przejazdzka VNkiem :)

Wszystkie problemy ida na bok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza dlatego nawet w tygodniu jak mogę sobie na to pozwolić urywam się i kożystam z okazji żeby pojeździć.

Ale jescze nie odstawiam sprzętu w kąt garażu przecież i w listopadzie bywały ładne dni,

 

Jutro też spubuję pochulać jak się sprężę to kto wie. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...