Skocz do zawartości

Lakierowanie


keram22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

mam pytanie chcę pomalować Maraudera na dwa kolory. Podobno są jakiejś szblony, które ułątwiają malowanie. Może wiecie gdzie można takie zgobyć. O razu mówię, że mój lakiernik takich nie ma. Proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Też dołączam się do pytania..Chcę pomalować Virago na czarno z bordowymi bokami a do tego białe szparunki a lakiernik (w samochodach jest niezły :biggrin: ) marudzi że woli 4 elementy samochodu pryskać niz jeden taki zbiornik..:banghead:

Może ktoś ma doświadczenie z takim akurat malowaniem?

 

Pozdrawiam

 

Macio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie przerabiałem temat obiekt-hondavt750 c2 malowanie dwukolorowe. lakiernicy samochodowi-jeden na stu pomaluje dobrze małe elementy.Mi się fuksnęło bo pomógł kolega poznany na trasie i dał namiar na lakiernika malowanie REWELKA robione bez szablonów .Jak lakiernik marudzi że się nie da bez szablonów zmienić lakiernika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym prosił...

kolega jest lakiernikiem w OPLU na żolibożu ale maluje sporo motocykli a do ścigaczy ma też szparunki. Pomaga też w wyborze kolorów bo ma wzorniki motocyklowe a nie na blaszanki zapodziałem jego numer lecz do24.02 będę miał dawajcie na priwa .JEST wart pieniędzy które bierze ja jestem ZADOWOLONY przez dużeZ. namiar dał mi KONIK za co jestem mu wdzięczny. widziałem 2 plastiki które pomalował REWELKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

mam pytanie chcę pomalować Maraudera na dwa kolory. Podobno są jakiejś szblony, które ułątwiają malowanie. Może wiecie gdzie można takie zgobyć. O razu mówię, że mój lakiernik takich nie ma. Proszę o informację.

 

popatrz na moje dziala na stronie.. tylko z terminami ostatnio u mnie ciezko, jesli Ci to nie przeszkadza zapraszam :banghead: pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...