Skocz do zawartości

Prosze o komentarze YZ 125


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde z Kielc jesteś - podjedź sobie na białogon koło moto-giganta tam mają kolesie takie właśnie maszyny i to najtaniej w polsce! poza tym to allegro to nie jedyne miejsce ogloszen i handlu - kup sobie gazety motorowe jakieś z ogłoszeniami typu Dizmar. Wogole to kawasaki jest malo popularne nie tylko w polsce.

 

a kto tu mowi o kawasaki, w gigancie bywam czasami, czesci maja tam deko drogie,( w hondzie na okrzei sa tansze) a z motocykli to w swojej ofercie maja raczej malo takich endurakow, chyba ze nowe huski wr :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto tu mowi o kawasaki, w gigancie bywam czasami, czesci maja tam deko drogie,( w hondzie na okrzei sa tansze) a z motocykli to w swojej ofercie maja raczej malo takich endurakow, chyba ze nowe huski wr :icon_razz:

 

No motogigant to nie obrażając chłopaków są zdziercy :D a motorki to pare domów wcześniej prywatny koleś ma w garażu - spory wybór sprowadzane bardzo tanio - na okrzei to spoko jest - kupowalem tam plastiki wszystkie i buty ! przynajmniej naklejki fajne dostalem gratis a w moto G 2zł za byle naklejke :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No motogigant to nie obrażając chłopaków są zdziercy :buttrock: a motorki to pare domów wcześniej prywatny koleś ma w garażu - spory wybór sprowadzane bardzo tanio - na okrzei to spoko jest - kupowalem tam plastiki wszystkie i buty ! przynajmniej naklejki fajne dostalem gratis a w moto G 2zł za byle naklejke :wink:

 

 

jak sie pytalem to nie mieli na okrzei naklejek :icon_twisted: ( w gigancie daj jak cos kupisz :icon_mrgreen: ) ale tam ogolnie chlopaki sa wporzo i duzo taniej jest niz w gigancie, a gdzie ten koles ma te motorki tam na panskiej kolo giganta?

 

 

P.S sory ze troszke odbieglismy od tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zapominacie do czego jest stworzony mx bike a do czego enduro

 

To napisałem wyzej

Pozatym duuuzo bardziej odpowiada mi zawieszenie w crossówkach niz w enduro no i jak by nie było kilka KM więcej a waga mniejsza. Jak dla mnei same zalety smile.gif Pozatym ceny enduro są o 1/3 wieksze a w latach przed 1998 to ogolnie kiepsko było z wyczynowymi endurami oprócz KTM.

 

czy to nie są wystarczające argumenty za?? :notworthy: pozatym np po moim moto byś nie rozpoznał Myszonie bez dokładniejszych ogledzin czy to dziwoląg czy nie :icon_razz: ahh..

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszon sie uparł i już :icon_evil: po prostu mieszka w takiej okolicy że nie musi jeździć przez "miasto" ;) a posterunek policji czynny jest do 15 od pon do piątku :clap:

 

:) True . To nie dla tego witsonku - ja poprostu mam swoje zdanie w tej sprawie z którym przecież nie wszyscy się muszą zgadzać nieprawdaż? Gawron - specjalnie obaczaiłem sobie twojego KTM i jest tak jak jest - tylny czarny plastikowy błotnik - bleee - z przodu zamiast tablicy na numer startowy jakiś pyszczek z lampą - no wybacz ale to są te elementy które nie jeden posiadacz enduro upodobany w crossach usuwa ze swojego enduro - a tu jest odwrotnie. Sam miałem Cagive W-8 z której odrazu odkręciłem właśnie czarny błotnik itp. rzeczy żeby upodobnić go do królewskiej rasy :) - dlaczego piszesz że nie rozpoznał bym bez dokładniejszych oględzin? przecież jeden rzut oka i już widać - no za kogo ty mnie masz :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) True . To nie dla tego witsonku - ja poprostu mam swoje zdanie w tej sprawie z którym przecież nie wszyscy się muszą zgadzać nieprawdaż? Gawron - specjalnie obaczaiłem sobie twojego KTM i jest tak jak jest - tylny czarny plastikowy błotnik - bleee - z przodu zamiast tablicy na numer startowy jakiś pyszczek z lampą - no wybacz ale to są te elementy które nie jeden posiadacz enduro upodobany w crossach usuwa ze swojego enduro - a tu jest odwrotnie. Sam miałem Cagive W-8 z której odrazu odkręciłem właśnie czarny błotnik itp. rzeczy żeby upodobnić go do królewskiej rasy :) - dlaczego piszesz że nie rozpoznał bym bez dokładniejszych oględzin? przecież jeden rzut oka i już widać - no za kogo ty mnie masz :P :)

hehe :)

po czym widać?? :wink: z resztą ta tych profilowych fotkach nie ma jeszcze oryginalnej lampy z przodu.

Oprócz roznic silnikowych i zawieszeniowych (niewidoczne) rozni sie tylko tym ze nie ma dlugiego łamanego tlumika i ma kolo 19' no i coponiektore wprawne oko zauwazy niewielkie roznice w geometrii.

Nie no prawda jest taka ze chetnie bym sobie jezdził bez lamp i tej durnej tablicy tylko to poprostu nie jest mozliwe na trasie enduro :)

 

wybacz ale to są te elementy które nie jeden posiadacz enduro upodobany w crossach usuwa ze swojego enduro - a tu jest odwrotnie.

bo ja jestem posiadaczem crosa upodobanym w enduro :biggrin: a te elementy są do tego niestety niezbedne :)

Pozdrawiam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylny czarny plastikowy błotnik - bleee - z przodu zamiast tablicy na numer startowy jakiś pyszczek z lampą - no wybacz ale to są te elementy które nie jeden posiadacz enduro upodobany w crossach usuwa ze swojego enduro

 

 

Myszon wybacz ale ta fotka jest 3 dni po kupnie motoru :biggrin:) akutalnie zostaly swiatla bo przydaja sie w enduro zwlaszcza wieczorami albo w gestym lesie, niema juz "czarnego blotnika" ktory jest doczepiany bo tablice i tak mam na plecach :wink: takze zostalo tylko okablowanie, "cos" w silniku co wazy z pol kilo, swiatla i to wsio :icon_razz:) wiec niema duzo zmian a jaki efekt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...