Skocz do zawartości

Salve 2007 - 1 lipiec


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

klik

 

Tu jest bardzo dokładna mapa dojazdowa, jak by kogoś interesiło, a miał problemy z dojazdem :-)

 

UWAGA !!!

 

Mam nowe informacje, tu cytat ze strony organizatorów:

 

V MOTOCYKLOWE SPOTKANIE Z MSZĄ ŚWIĘTA

SALVE 2007

1 LIPCA 2007
BRALIN - PÓLKO
ROZPOCZĘCIE GODZ. 11.30
W programie:

- Msza Św. w intencji motocyklistów sprawowana przez księży motocyklistów
- Poświęcenie motocykli
- Uroczysta parada
- Koncert niespodzianka

Hm...tak sobie myśle i myśle i wymyslec nie moge :notworthy: Buczek Wielki a Bralin-Półko to chyba dwa inne miejsca :banghead: Możecie powiedzieć gdzie jest ten Bralin-Półko bo na mapie na stronie Salve jest zaznaczony tylko Bralin a gdzie dalej :buttrock: Pewnie nie tylko mnie to interesuje :biggrin:

Pozdrawiam i czekam na wyjasnienie tej sprawy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...tak sobie myśle i myśle i wymyslec nie moge :icon_mrgreen: Buczek Wielki a Bralin-Półko to chyba dwa inne miejsca :wink: Możecie powiedzieć gdzie jest ten Bralin-Półko bo na mapie na stronie Salve jest zaznaczony tylko Bralin a gdzie dalej :icon_mrgreen: Pewnie nie tylko mnie to interesuje :wink:

Pozdrawiam i czekam na wyjasnienie tej sprawy :smile:

http://mapa.szukacz.pl/?&nc=51,25141&ec=17,90945&z=3 Brali lezy jak widac przy trasie nr.8 , w połowie wioski jest ryneczek z zatoczka dla autobusów tam tez jest skrzyzowanie , jadąc od Kępna skręcasz w lewo drogowskaz na Mnichowice lub Nowa wieś książęca nie pamiętam dokładnie( dla jadących od wrocławia oczywiście odwrotnie , w prawo) , jakięś 500m za wioską po lewej stronie w polach będzie widać zabytkowy drewniany koścółek to tam jest Bralin Pólko , tez się chciałem wybrac ale będe po weselichu kumpla tak że różnie może być :icon_mrgreen: , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Husaria Wielun tez dopisze w licznym skladzie :D

 

Jezdzimy co roku i jest super :)

 

Jak pojechalam 2 lata temu (to w Buczku bodajze wtedy bylo) i wrocilam w nocy to uslyszalam tylko komentarz mamy: jak do kosciola wogole nie chodzisz, to dzis cala niedziele spedzilas na mszy, troche to dziwne.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWE INFORMACJE

 

Jak widać z linka w sobotę przed SALVE jest impreza w Buczku, jeśli ktoś by chciał, to chętnie mogę poprowadzić z Kluczborka do Buczku.

 

Jeśli ktoś sam by jechał to nie polecam jechać przez Byczynę, Kostow itd, bo w lesie są straszne dziurska. Najlepiej jechaćprzez Wołczyn.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak się okazało że będę :clap: To jest tak nie daleko ze trudno by było nie przyjechać. Nie wiem czym i jak ale wiem że będę na tej imprezie, byłem rok temu gdzieś za Błaszkami a teraz jest jeszcze bliżej więc powinniśmy wypić jakieś piwko razem :smile: Pewnie ktoś jeszcze z Ostrzeszowa pojedzie wiec jakoś to będzie.Jak ktoś jedzie z północy Polski to może się do nas jakoś dołączyć, wjedziemy na zlot większą ekipą :icon_biggrin: Pozdrawiam i do zobaczonka.

 

PS Jak ktoś ma jakieś pytania lub sugestie co do dołączenia do naszego squadu pisać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...