Skocz do zawartości

honda XL 250lub 350 OPINIE ITD albo inne enduro


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

po imprezie u pawla zostalem przekonany aby na pierwsze moto (normalnej pojemnosci) kupic sobie enduro

 

po jakims czasie rozgladania sie znalazlem cos co mi sie podoba a mianowicie HONDA XL

 

no i teraz pytanie ktora pojemnosc brac lepiej 250 350 (jesli dobrze pamietam to z tych mniejszychh sa wlasnie takie o wyzszej nie mam co myslec bo sa za mocne!!)

 

czy ktos z was jezdzi moze takim sprzetem??

 

ja mysle nad zakupem czegos z lat 80 tak zebym sie zmiescil kolo tych 3000-3500zl i jak przegladalem gazety to tak jakos stoja:)

 

 

albo moze jakies inne anduro w tej cenie

POMOZCIE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno znaleźć XL. DR są bardziej popularne. Albo osławione XT 600 - to są moto po 40 - 45 KM co wcale nie jest za dużo na pierwsze moto... ale ważą tylko 140 - 150 kg dzięki czemu są bardzo poręczne...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladalem ogloszenia za xl i troche tego bylo ale to jest jeszcze faza poszukiwania czegos czym moze bede jezdzil

 

serio myslisz ze 600to nie za duzo i dam sobie rade??

 

 

 

ps.piszcie pelnymi nazwami tzn. marka i model bedzie mi latwiej szukac bo niestety nie znam sie na tych sprzetach za bardzo

 

 

ps. http://www.zsms.bytom.pl/Uczen/Strony/2001...na/enduro4.html

troche je zjechali ja nie mam zamiaru szalec po terenie ale moze...myslicie ze nie nadaje sie to tam no I CZY MOZNA DORWAC TO ZA TE 3500ZL??

 

 

a to......?? http://lo5.ids.bielsko.pl/~piter/prezentac...kawa/klr650.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...