Skocz do zawartości

Husqvarna Tc 610


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Interesuje mnie Husqvarna Tc 610. Bardzo fajna jest na allegro http://moto.allegro.pl/item154554141_husqv...s_1999_rok.html

co o niej sądzicie??? Czy to dobry cross??? Jak jest z jego awaryjnością??? Słyszałem różne opinie o tym modelu. To jest rocznik 99 i jest w bardzo dobrej cenie.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba huska jednego z 4umowiczów ale do końca pewny nie jestem. zaraz Ci pewnie wszyscy napiszą że to dziadostwo bo niema pompy oleju i wogole.... ale sie tym nie sugeruj. cena dobra. jedź, oglądnij, jak wszystko OK to kupuj i ciesz się jazdą po naszej super strzeniówie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wad chyba nie ma, jak dla mnie tylko to że filtr podczas jazdy po błocku strasznie sie syfi co jest winą tylnych plastików. nie przyłożyli sie do tego zbytnio. po apce rx 50 lepiej nie kupywać takiego zabijaki bo Cie zrówna z ziemią zaraz po odpaleniu :) a pozatym chyba nikt rozsądny tego nie sprzeda osobie bez doświadczenia. lepiej kup coś przejściowego żeby sie przyzwyczaić do mocy 4T bo 8 koni w 2T a 60 w 4T to mała różnica:D

Moja huska 410 pali około 5litrów to 600 pewnie z 6-7.

Edytowane przez Magik8888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wad chyba nie ma, jak dla mnie tylko to że filtr podczas jazdy po błocku strasznie sie syfi co jest winą tylnych plastików. nie przyłożyli sie do tego zbytnio. po apce rx 50 lepiej nie kupywać takiego zabijaki bo Cie zrówna z ziemią zaraz po odpaleniu :) a pozatym chyba nikt rozsądny tego nie sprzeda osobie bez doświadczenia. lepiej kup coś przejściowego żeby sie przyzwyczaić do mocy 4T bo 8 koni w 2T a 60 w 4T to mała różnica:D

Moja huska 410 pali około 5litrów to 600 pewnie z 6-7.

 

Wiele osób mi to mówi ale jeśli miałbym kupić coś przejściowego to musiałaby być to 125 a ja dużo jeżdżę więc musiałbym często remonty robić czego nie chcę. A poza tym potem kwestia sprzedaży... Zawsze się na tym traci. A ja nie jestem jakiś świr i jeśli czuje że nad sprzętem nie panuje to nie odkręcam, więc myślę że tutaj nie ma obawy bo ja nie jestem z tych "stunterów" i innych świrów nie czujących na czym jadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj temst wszystko o husqvarnie http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...08&hl=husqvarna , troszke ci to rozjasni temat huski

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście ale WIERTARA maił też trochę doczynienia z rm250 :biggrin: :D

 

 

No i po co tak gadasz??? Wtedy już wszystko wyjaśniłem... A skoro ty nic nie zrozumiałeś... A zresztą nie można już zapytać się o motor który się podoba??? To chyba forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Interesuje mnie Husqvarna Tc 610. Bardzo fajna jest na allegro http://moto.allegro.pl/item154554141_husqv...s_1999_rok.html

co o niej sądzicie??? Czy to dobry cross??? Jak jest z jego awaryjnością??? Słyszałem różne opinie o tym modelu. To jest rocznik 99 i jest w bardzo dobrej cenie.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi...

czesc to jest moj motor jak masz jakies pytania to pisz na pw a wszystko ci opowiem ps sprzedaje motor bo wyjezdzam na pare miesiecy ale jak wroce to dopiero sobie kupie sprzeta !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...