Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat nieco przysechł także może ktoś doinformowany mógłby podrzucic garść konkretów. Może liczba kilometrów albo koszty poniesione na zeszłorocznej przejażdżce albo cokolwiek

To zależy kto skąd wyjeżdza, ja liczę, że zrobie około 2,5-3tyś a jak będzie to zobaczymy.

Trzeba liczyć koszt paliwa + jakieś 600-800zł na jedzonko i spanko, może wyjdzie mniej ale lepiej mieć w zapasie w razie co.

 

P.S.

Przy spalaniu Jelonka 3L/100km licze, że 400zł mi starczy na benzynkę.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tys. kmów?

 

W 10 dni ??? :banghead:

To wychodzi ........... 300 dziennie.

Chyba kogos pogielo .... :icon_question:

Jakos cos z tymi kilometrami nie tak.

Mamy zapie**alac czy lajtowo zwiedzac okolice ??? :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 10 dni ??? :evil:

To wychodzi ........... 300 dziennie.

Chyba kogos pogielo .... :eek:

Jakos cos z tymi kilometrami nie tak.

Mamy zapie**alac czy lajtowo zwiedzac okolice ??? :crossy:

A ty myślałeś, że będzie sielanka :buttrock:

Spoko loko, przewiduje dzienny przebieg około 300 do 350km, tak jak w zeszłym roku z Shippem jeździliśmy i jeszcze było czasu na zwiedzanie.

Nikt nas nie będzie gonił i pojedziemy tak jak będziemy chcieli, zawsze można będzie skrócić sporo traskę i nie wracać z Pienin w Bieszczady, tylko prosto do domku, jak ktoś będzie chciał.

W praniu wszystko wyjdzie, ma być delektowanie się jazdą i podziwianie widoków. Jak ktoś ma kościcty zadek to niech lepiej go podtuczy bo trochę tych godzin w siodle posiedzimy. :icon_question:

 

P.S.

O ile pogoda sie nie sknoci bo wtedy przebiegi drastycznie spadną na rzecz przebiegów piwnych :flesje:

P.S."

Majkelpl zawsze można liczyć na to, że chińskie sprzęty będą padały jak muchy to wtedy będzie baaardzo lajtowo albo lawetowo :banghead:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poniewaz forum juz dziala :icon_mrgreen: :lapad: i czas do wyjazdu sie przybliza .... pora najwyzsza zrobic liste wyjazdowa !!!

To ja zaczynam a pozostali sie dopisywac:

 

1. shipp

2. Luca

3. Majkelpl :buttrock:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było nas trzech .....

 

 

Z kad My to znamy ???? :bigrazz:

A jak bedzie tylko trzech to nic sie nie stanie a bedzie tez fajowa jazda :crossy:

Sadze jednak iz przed samym wyjazdem ktos sie jeszcze odezwie.

No i mam newsy od Dersu ..... zyje, chlopak, zyje, ale w Polsce bedzie po 15 sierpnia dopiero, wiec nie zobaczymy go na smiganiu :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. shipp

2. Luca

3. Majkelpl

4. tomulus

 

 

Ja nadal w siodle i wszystko wskazuje że tak pozostanie.

 

Mam takie pytanie. Piszecie jeszcze gdzieś na ten temat. Może warto założyć alternatywne forum (np. na Gazeta.pl). Gdyby tak się FM sypnęło tuż przed wyjazdem byłoby źle.

 

 

PS Majkelpl co robisz kiedy FM nie działa??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]PS Majkelpl co robisz kiedy FM nie działa??? :biggrin:

 

Pracuje jak przystalo na Polaka w Anglii :wink: nawet jak dziala ;)

Mam system zmianowy, wiec na forum jestem w roznych porach, glownie rano i tak do 15-16 :wink:

Poza tym ......... nie pracuje po 12-14 godzin, tylko 6-7 dziennie za wieksza kase niz w Polsce

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam newsy od Dersu ..... zyje, chlopak, zyje, ale w Polsce bedzie po 15 sierpnia dopiero, wiec nie zobaczymy go na smiganiu :crossy:

Kurcze, liczyłem na niego w Bieszczadach. Pozdrów go od nas jak utrymujesz z nim kontakt.

 

 

Mam takie pytanie. Piszecie jeszcze gdzieś na ten temat. Może warto założyć alternatywne forum (np. na Gazeta.pl). Gdyby tak się FM sypnęło tuż przed wyjazdem byłoby źle.

PS Majkelpl co robisz kiedy FM nie działa??? :icon_mrgreen:

Dużo informacji jest też na forum KCM w temacie Pierwsza Klubowa Wycieczka http://www.klub-chinskich-motocykli.pl/for...=4&t=37&start=0

Tam mozna również śledzić temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś może u siebie wymienić kasę na korony słowackie to niech wymieni chociaż ze 100zł bo w Bieszczadach mogą być problemy z wymianą, zwłaszcza jak teraz na granicy nie ma żywego ducha. Później to się już gdzieś wymieni w słowackim kurorcie :flesje:

Najważniejsze by mieć w pierwszy dzień na paliwko i nocleg w razie co. Karty jeszcze nie wszędzie tam przyjmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...