Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poki co tak ale musze szybko oddac sprzeta do serwisu bo mam klopot z lagami.

Ruszam w ten piątek /03.08/ około godziny 16-17.

W piątek planuję być w okolicach Jeleniej Góry.

W sobotę w Pawłowicach Śląskich

W niedzielę w Krakowie

W poniedziałek /może wtorek/ w Kielcach.

Jeśli nic u Ciebie się nie zmieniło i będziesz w okolicach Krakowa w tym czasie, daj znać i jakieś namiary do siebie. Nie wiem, czy będzie w drodze dobry dostęp do internetu /kawiarenek będę szukał, ale różnie bywa/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz jechał w stronę Kielc z Krakowa to spotkamy się w miejscowości Jędrzejów (takie małe miasteczko z muzeum zegarów). Wybudowana jest nówka obwodnica prawą stroną Jędrzejowa (nie sposób niezauważyć, sporo ekranów dzwiękochłonnych) i Wy nie pojedziecie na obwodnicę, tylko prosto do Jędrzejowa (po lewej stacja benzynowa chyba Orlen i hotel, na prawo obwodnica a wy prosto). Tam jest taki ala ryneczek z rondem na środku, po bokach można zaparkować i tam będę czekał na Was.

potem poprowadzę gdzie zechcecie :icon_mrgreen:

Nastawiony jestem głównie na zamki i podziemia ale ustalimy coś na miejscu.

No to wstępne ustalenia mamy za sobą a reszta to pewnie telefonicznie.

Pozdrawiam i życzę szerokiej i suchej drogi.

Luca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem gdzie leży Jędrzejów.

Martwi mnie, że Belgu dawno się nie odezwał i sam będę musiał cisnąć z Krakowa /do chyba też/.

Telefon do siebie podałeś to się może odezwie. (Czyżby starda dobra japońszczyzna dała już plame na starcie?)

A żona kiedy dolatuje do ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic u Ciebie się nie zmieniło i będziesz w okolicach Krakowa w tym czasie, daj znać i jakieś namiary do siebie. Nie wiem, czy będzie w drodze dobry dostęp do internetu /kawiarenek będę szukał, ale różnie bywa/.

 

Telefon do siebie podałeś to się może odezwie. (Czyżby starda dobra japońszczyzna dała już plame na starcie?)

 

Moja stara japonia siedzi w serwisie i robi sie... moze tylko byc problem czy zdarza ja zrobic.

A jest sporo robotki (lagi, przednie kolo, gmol itp). Postaram sie jak tylko bedzie mozna.

Namiary mam. Bede slal sms jak cos.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lagi, przednie koło, gmol, czyżbyś gdzieś przygrzał?

 

- kolo bo opona do wymiany (czekamy na dostawe) i hamulce mi poprawia,

- lagi bo potwornie mi dobijaja i plyny znikaja... zatem sprezyny i uszczelniacze,

- gmol bo przykurzylem nim i wygialem tak ,ze ledwo moglem stopa biegi zmieniac.

 

Poza tym robia mi jeszcze inne rzeczy jak np poprawiaja stelaze do sakw i mocowanie

sissy baru. W Shadowkach VT600 jest to ku**ewsko zle zaprojektowane niestety.

Troche spawaja mi tez plastiki. I takie tam pierdoly...

A ze kolejka obslugiwanych motorkow duza to mam obawy czy zdarza.

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja stara japonia siedzi w serwisie i robi sie... moze tylko byc problem czy zdarza ja zrobic.

A jest sporo robotki (lagi, przednie kolo, gmol itp). Postaram sie jak tylko bedzie mozna.

Namiary mam. Bede slal sms jak cos.

O w mordę! Chyba nie przywaliłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gmolem .................. :icon_razz:

Dobra, dobra juz My swoje wiemy :icon_mrgreen:

Tlumaczyc to Ty sie bedziesz po slubie .............. Mariolce he,he,he :icon_razz:

Jakąś niezłą imprezkę z pokazem kaskaderskim tam mieliście, czy co :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee tam ................. było mineło :buttrock: :icon_mrgreen:

Czas pomyslec o czyms nowym ................ moze Mariolka nas znowu zaskoczy .......... albo Belgu :biggrin: ( to chyba maja rodzinne dlatego tak do siebie pasuja )

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shipp ale się nam pogoda skopała :banghead: miało być tak pięknie a będzie lało cały tydzień. :banghead:

Mówi się trodno i jedzie się dalej :D

Pieprzyć pogodę!

Dzisiaj ruszam bez względu na aurę.

By the way, słyszałem że w sierpniu ma być ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...