Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam nowa maszynka chodzi?

 

Jak chodzi ???

Chodzi jak ............ ku*wa mac, ale zapiedalacz !!!!! :D :D

Moment ma tak zajebisty ze uzywam tylko trzech biegow, glosny tak ze sasiedzi mnie juz na policja zglosili a piekny ze wszyscy sie za nim ogladaja !!!

 

no niedlugo pochodzi bo Majki jedzie do Borek :eek:

 

Sadze ze po Borkach bedzie troche stiuningowana i bedzie jeszcze lepiej jezdzic i wygladac :crossy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a gdzie piata?

Ja tu czekam 13:59 już dawno mineła i pusto. Czyżby Shipp już opadł z sił :)

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodziło z tym "uratowani, kto był wie o co chodzi"? Co się tam stało? Ktoś się do was przyssał? Mieliście problemy z Policją?

Poczekaj cierpliwie a się wszystkiego dowiesz, właśnie pracuje nad opisem wyprawy. Będzie tam też conieco na temat wytrzymałości chińskich maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj cierpliwie a się wszystkiego dowiesz, właśnie pracuje nad opisem wyprawy. Będzie tam też conieco na temat wytrzymałości chińskich maszyn.

Jeśli w swoim opowiadaniu zamierzasz opisac przypadek mój i Grzeno, to oszczędź sobie fatygi. Sprawa doczyczy bezpośrednio mnie i nie chcę, żeby ktokolwiek poruszał ten temat beze mnie, a ja osobiście nie jestem z tego tak dumny, aby to rozgłaszac po świecie. A więc ten wątek proszę pomiń.

Edytowane przez shipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w swoim opowiadaniu zamierzasz opisac przypadek mój i Grzeno, to oszczędź sobie fatygi. Sprawa doczyczy bezpośrednio mnie i nie chcę, żeby ktokolwiek poruszał ten temat beze mnie, a ja osobiście nie jestem z tego tak dumny, aby to rozgłaszac po świecie. A więc ten wątek proszę pomiń.

Bardzo prosimy bez cenzury... chcemy poznac mozliwosci niektorych sprzetow ;) :D

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosimy bez cenzury... chcemy poznac mozliwosci niektorych sprzetow :biggrin: :buttrock:

Ta sprawa zupełnie nie dotyczy sprzętów. Miało miejsce nieprzyjemne wydarzenie, które nie dotyczy motocykli i ich stanu technicznego. Wycieczka owszem, ale jeśli coś dotyczy osobistych spraw, nie powinno się o tym mówic ani pisac na forum publicznym, chyba że zainteresowany zgadza się na to. Ja wolę nie rozgłaszac nieprzyjemnych wydarzeń. Powiem tylko, że zostałem okradziony i straciłem wszystkie dokumenty i gotówkę. Tyle informacji wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...