Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze Stolycy rusza kilka maszyn w piątek, ale główna grupa zbierze się w sobotę u Luci pod Kielcami.

Shipp trochę pogoniłeś o jeden dzień. Trzeba dać czas na dojazd tym z Gdańska i Malborka.

Oni ruszają w sobotę rano, Warszawa na nich czeka i popołudniu w sobotę są u mnie. Bieszczady dopiero w niedziele.

Sam widzisz, że będziesz miał duuużo czasu na dojechanie w Świętokrzyskie i nie musisz się śpieszyć w Bieszczady :D No chyba, że sypniesz odrazu w piątek na zlot w Dołżycy i tam zaczekasz na nas.

 

Witam wszystkich

LUdziska można się załapać z wami na taką piękną wycieczkkę ? :icon_mrgreen:

pozdrowionka

Każdy mile widziany o ile wytrzyma nasze ślimacze tępo :banghead:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni ruszają w sobotę rano, Warszawa na nich czeka i popołudniu w sobotę są u mnie.

 

Znaczy sie .... maja niezla traske do zrobienia w sobote :D

Musza wczesnie rano wyjechac a potem jeszcze z Warszawki kawalek jest do zrobienia :banghead:

Chyba ze ......... smignal w piatek, przekimaja u Warszawiakow a potem juz rano w sobote do Ciebie :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochote to ja mam ale niestety czasu na wyjazd nie :(

Moge sie spotkac z czescia z Was w Warszawie albo gdzies na trasie do Luci.

No tak, cały rok bąki zbijasz a jak przychodzi co do czego to nie masz czasu i juz drugi rok na tą samą nutę :rolleyes:

 

Chyba ze ......... smignal w piatek, przekimaja u Warszawiakow a potem juz rano w sobote do Ciebie :clap:

A kto by z wami wytrzymał cały dzień ;) zanudzicie się u mnie :icon_mrgreen:

Coś się wymyśli w razie co :flesje:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie zamien ze mna :crossy:

Znaczy się za motocykle ci chodzi :icon_mrgreen:

Przemaluje twoją Hondzie na czarny mat i jakoś ujdzie. Kurcze tylko masz dbać o mojego Jelonka :biggrin:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienianie jest fajne :) ;)

 

Zwlaszcza na kobitki :lalag:

 

 

 

ps. Czy ktos z Was wie co dzieje sie z Dersu ??? :crossy:

Zero kontaktu z Nim .....

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam wasz temat od dłuższego czasu i coraz bardziej dojrzewa we mnie gotowość do wyjazdu. Więc jeżeli nie macie nic przeciwko to wstępnie bym sie zadeklarował :icon_mrgreen:

He, He zbiera się nas coraz więcej, ciekawe ilu faktycznie pojedzie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam wasz temat od dłuższego czasu i coraz bardziej dojrzewa we mnie gotowość do wyjazdu. Więc jeżeli nie macie nic przeciwko to wstępnie bym sie zadeklarował :crossy:

Wskakuj na maszynę w odpowiednim czasie i w drogę! Nie mamy jakichś specjalnych wymagań, wystarczą chęci do wspólnej jazdy i zabawy i trochę wolnego czasu. Pozostał już tylko miesiąc! Zaczęło się odlicznie! :crossy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Czy ktos z Was wie co dzieje sie z Dersu ??? :flesje:

Zero kontaktu z Nim .....

Też się zastanawiam, nigdzie go nie ma. Na wakacje zawsze zjeźdzał do Polski. Liczymy, że nas odpowiednio przywita w Bieszczadach.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nieco przysechł także może ktoś doinformowany mógłby podrzucic garść konkretów. Może liczba kilometrów albo koszty poniesione na zeszłorocznej przejażdżce albo cokolwiek

Edytowane przez tomulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...