Skocz do zawartości

UK - Pierwsze Ogólnoangielskie Spotkanie Forumowiczów, czyli ....


majkelpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brzmi niezle. Winchester to prawie taka sama droga co Stonehange ode mnie, tylko gdzie ja tam was znajde. Czy to ma byc jakis pub czy plenerek? A moze ktos z was bedzie jechal z polnocy A34 i bedziemy mogli zrobic duecik? Czekam na decyzje piatkowa no i trzymam kciuki za pogode. W razie czego nr do mnie to 07821708989

 

Brzmi niezle. Winchester to prawie taka sama droga co Stonehange ode mnie (jakies 2 godzinki), tylko gdzie ja tam was znajde. Czy to ma byc jakis pub czy plenerek? A moze ktos z was bedzie jechal z polnocy A34 i bedziemy mogli zrobic duecik? Czekam na decyzje piatkowa no i trzymam kciuki za pogode. W razie czego nr do mnie to 07821708989

 

Brzmi niezle. Winchester to prawie taka sama droga co Stonehange ode mnie (jakies 2 godzinki), tylko gdzie ja tam was znajde. Czy to ma byc jakis pub czy plenerek? A moze ktos z was bedzie jechal z polnocy A34 i bedziemy mogli zrobic duecik? Czekam na decyzje piatkowa no i trzymam kciuki za pogode. W razie czego nr do mnie to 07821708989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie sie cos szykuje ja bede jechal M3 od strony londynu jesli jest ktos z okolic to mozemy smignac razem moj nr to 07999649497.tylko w jakim miejscu spotkanie ?? pozdro

OK.

Spotkajmy sie w Bracknell przy stacji autobusowej/kolejowej, pod pubem Goos.

Godzinke jeszcze ustalimy jak pogoda dopisze :biggrin:

Najlatwiej tak:

Plan A: from London M4 Junction 10 towards Bracknell A329(M) i po znakach do centrum lub train station

Plan B: From London M4 J6 towards Windsor A336 on the rounabout follow sth. towords LEGOLAND then Bracknell

Plan C: M4, M25 south bound towards A30 Egham, kolo salonu Frrari :wink: , po drodze w prawo w A329 tow. Royal Ascot Race Course :buttrock: i dalej Bracknell.............

aaaaaaaaaa dalej do M3 i w strone Winchester :bigrazz:

Pozdrowionka, MB :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ................ kurna olek ..................... no jakby to powiedziec ................ fuck i szlag !!! .........

O zesz .............. no nie wiem co powiedziec ................... ;) ;)

Zona wziela dyzur w szpitalu w sobote i ja odpadam !!!! :banghead: :lapad: ;)

Jeszcze teraz szybko robi sie ciemno i dopiero od 15 jestem wolny !!!

Moze jeszcze niedziela ??? :smile:

Ku**a !!! No takiego pecha to jeszcze nie mialem !!!!

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ................ kurna olek ..................... no jakby to powiedziec ................ fuck i szlag !!! .........

O zesz .............. no nie wiem co powiedziec ................... :) :biggrin:

Zona wziela dyzur w szpitalu w sobote i ja odpadam !!!! :biggrin: ;) :)

Jeszcze teraz szybko robi sie ciemno i dopiero od 15 jestem wolny !!!

Moze jeszcze niedziela ??? :)

Ku**a !!! No takiego pecha to jeszcze nie mialem !!!!

 

No to stary, podpadziucha:( :D . tylu namowiles i co? hehe zartuje . Tak powaznie , to czasem tak bywa, no ale szkoda. Mam nadzieje ze pozostali chetni sie nie wykrusza. ale sezon dopiero sie zaczyna i pewnie wkrotce bedzie nastepne spotkanko, no bo trzeba bedzie omowic wyjazd do szkocji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szkoda ze kolega odpada no ale trudno i tak bywa.Pogode na weekend zapowiadaja ladna takze nie powinno byc problemu jesli wyruszamy w sobote to najlepiej by chyba bylo sie spotkac w londynie tak ok 13.Ja pracuje w sobote ale koncze wczas takze powinienem sie wyrobic na 12-13.co wy na to?

 

A trase mozemy ustalic juz na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Londyn odpada bo nie po drodze i mapa na baku mi sie nie zmiesci;) Dzisiaj pogoda byla super i oby do soboty taka sie utrzymala. Majkelpl, wezne aparat i zrobie pare fotek a pozniej ci przesle mailem. Chociaz tyle mozemy dla ciebie zrobic.

 

Jak dla mnie Londyn odpada bo nie po drodze i mapa na baku mi sie nie zmiesci;) Dzisiaj pogoda byla super i oby do soboty taka sie utrzymala. Majkelpl, wezne aparat i zrobie pare fotek a pozniej ci przesle mailem. Chociaz tyle mozemy dla ciebie zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjade z przyjemnoscia do Winchester. O 1030 umowilem sie w Reading na wymiane opon :rolleyes: i niezwlocznie wyruszam A33 na poludnie ostroznie jak jez :biggrin: Pogoda na sobote zapowiada sie wysmienita :crossy: Mam namiary telefoniczne Tego co w domu zostaje :icon_mrgreen: , Budzka, Froxa. A oto moj komorofon 07704451440. Ja w Winchester bylem chyba ze trzy razy, ale nigdy na motocyrklu :icon_biggrin: . To gdzie sie spotykamy miedzy 12, a 13 :icon_eek: :icon_question:

 

Ten link polecam szczegolnie Temu co w domu na wyspie zostaje :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :

http://www.bbc.co.uk/weather/5day.shtml?id=3478

:crossy: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, wiec miedzy 12,30 a 13,00 w winchester,

tu jest wszytsko , http://www.cityofwinchester.co.uk

 

"Most car parks have specified areas for parking Motor Cycles, free of charge. Middle Brook Street, Jewry Street, and Colebrook Street have facilities to secure your motor bike using your own chain. Motor Cycles may also be parked free of charge in Residents on-street parking bays, though you should avoid causing an obstruction, wherever you park."

wiedz znjadzmy jakis parking lu moze byc stacja benzynowa proponuje stacje esso:

 

Market Service Station Esso

Andover Rd, Winchester, SO23 7BT

 

wpiszcie nr kodu np na www.theaa.com lub w gps i juz wiecie gdzie jest :)

jak wszyscy wjada to mozemy wtedy do miasta na jedno bezalkoholowe

 

chyba ze ktos ma inna propozycje

 

boodzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurw*** mnie Panowie !!!!! :notworthy:

Sila wyzasza i nic nie poradze,ale ............... za to w nastepna sobote :notworthy: :eek:

Ja dzisiaj juz posmigalem i sloneczko piekne swieci i mnie szlag trafia !!!

Róbcie zdjecia abym zobaczyl kto is who :icon_mrgreen: i przesylac mailem.

Ja od poniedzialku zaczynam nowa prace, wiec przy kompie bede dopiero wieczorem.

Good luck i ................. :notworthy: milego smiganka, Panowie :eek:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozecie to dajcie konkretniejsze namiary gdzie sie umowimy i z gory mowie ze na 12 do winchester raczej nie dam rady tak na 13-13;30 SIE WYROBIE pozdro

ok wiec przyjezdzaj do winchester, jak najwczesniej , tylko nie szalej zbytnio na drodze, stacja esso - tak jak podalem, to jest w miare wcentrum, zjedz zM3 na 9 tym , winchester nie jes duzym miastem

mysle ze do 13,30 poczekamy , a pozniej zobaczymy

w razie czego masz nry tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!!!

GOOD NEWS !!!!!

Jade z Wami !!!!!!!!!!!! :banghead: :buttrock:

Nie wazne jak, nie pytajcie, ale jade i to sie liczy !!!! :icon_eek:

budzik - z Toba sie umowie przez telefon to spotkamy sie w Southampton na ferry z I.O.W. gdzies tak o 11.00 OK ?

See you soon, my friends :icon_rolleyes:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...