Skocz do zawartości

UK - Pierwsze Ogólnoangielskie Spotkanie Forumowiczów, czyli ....


majkelpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z tymi kamyczkami bo chcialbym troche mape UK poczytac a to jest jakas polska nazwa. Trzeba by chyba pomyslec o stronce www zjednoczonych motocyklistow w UK. A moze juz taka istnieje a ja o niej nie wiem?

 

Dobry pomysl , fajnie byloby sie zoraganizowac, ale to dogadania przy spotkaniu. chetnie wzialbym udzial w tworzeniu klubu i strony www. podejrzewam ze jest nas polskich motonitow w UK znacznie wiecej , tylko nie wszyscy wiedza o forum,

p.s.Do Stonehenge masz ok 100 mil,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, troszke ludeczkow jest i Oni glownie koncentruja sie w Londynie i spotykaja sie w Ace Cafe.

nawet jest strona motocykistow, ale zadko odwiedzana i malo sie tam, dzieje.

Tu jest link: http://www.polishbikers.fora.pl/index.php

Ja na razie chce spotkac sie z ludzmi z foruma, ale jak chodzi o klub lub jakies takie spotkanie "Angoli", to trzaby bylo tam na stronie umiescic taki anons.

Chociaz to bardziej strona dla Polakow-Londynczyków.

 

ps. pogoda sie poprawia i juz jest cieplej ( + 9 stopni ) wiec sie robi nadzieja na rychle spotkanie ;) :biggrin:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie wyskoczyc z propozycja.Moze jak wypali na ten weekend pogoda to spotkalibysmy sie przed acem , pogadali i zrobili jakas rundke,bo przyznaje ze od tej jazdy w pojedynke dostane jakiejs choroby sierocej niebawem-pozdro i dajcie znac co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to ja sie wypowiem ze do Ace odpada :notworthy:

Nie mam ochoty sie pchac do Londa a Kamyczki to juz ogólnie podchwycona koncepcyja.

Kilka osob juz sie nas zebralo i beda dwie lub trzy grupy jechaly a spotkamy sie wszyscy przed Stonehenge i tam ustalimy plany na nastepne spotkania. Rowniez co do nastepnych wspolnych smigan i wtedy moze pojedziemy tez do Ace.

Na razie sa Kamyczki i koniec !!! :notworthy: :notworthy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakbys tego nie przezyl, a nie chcemy chyba w ostatnia droge kolegi jechac, prawda ?, to zrobimy to w .............. drugi weekend marca czyli 10/11 :biggrin: :wink:

W tak zwanym miedzy czasie, spotkamy sie bez Ciebie :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde !!! :notworthy:

To zaraz sie okaze ze wszyscy do Polski smigacie ???

A jak tam budzik, ciarah i reszta ???

Mam nadzieje ze spotkamy sie ciut wczesniej, co ? :icon_twisted: :flesje:

Ready and steady :smile:

Sobote mam wolna let's go :icon_mrgreen: , w ptek i niedz pracuje :crossy:

Moze Winchester w sobote ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano to zobaczymy jak pogoda nam dopasuje OK ?

Na razie chlodno, ale ............... juz bez zimna ( + 9 ) i deszczu wiec nie jest tak zle.

Jak utrzyma sie taka pogoda jak dzis, bez deszczu i w miare bezwietrznie .......... why not ? :icon_exclaim:

Winchester nie jest daleko, wiec spoko damy rade.

Dokladnie domówimy sie w piatek OK ?

Komórki podane ???

Moja to : 07871098295

Do budzika mam :) :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwarty i gotowy, winchester ok, zreszta wszystko jedno , jesli nie bedzie padac, tylko godzina .hmmm raniutko kolo 6.00 jade sholowac jeden samochod z durrington kolo salisbury (blisko stonehenge :icon_exclaim: )i kolo 11ej moge sie zjawic w okolicach winchester , hurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :icon_mrgreen: :flesje: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty bedzisz motorem ten samochód holowal ???? :cool:

Wyrobisz sie potem na 11 ???

To umowmy sie .................... w samo poludnie :buttrock: OK ?

Ja bede jechal M3 z Southampton i mozemy sie umowic nawet tam i wtedy razem smignac do Winchesteru, OK ? ( moze na ferry w Southampton to mnie zgarniecie i juz razem pojedziemy )

Byc moze pozniej do Londynu bede musial pojechac, ale okaze sie dopiero w piatek :icon_exclaim:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty bedzisz motorem ten samochód holowal ???? :biggrin:

Wyrobisz sie potem na 11 ???

To umowmy sie .................... w samo poludnie :icon_mrgreen: OK ?

Ja bede jechal M3 z Southampton i mozemy sie umowic nawet tam i wtedy razem smignac do Winchesteru, OK ? ( moze na ferry w Southampton to mnie zgarniecie i juz razem pojedziemy )

 

 

mysle ze do 9, najpozniej do 10 sie uwine, wiec na 11 moge byc gdziekolwiek (Southampton, winchester , lymington etc...),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...