Skocz do zawartości

UK - Pierwsze Ogólnoangielskie Spotkanie Forumowiczów, czyli ....


majkelpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez w tym terminie odpadam, bo od 10 do 15 ferie w szkolach i z dzieciakami czas troszke spedzic trzeba. Zobaczymy co nam pogoda pokaze, bo prognozy zapowiadaja do konca tygodnia zimno.

A co to za okres z tymi knajpami ??? Buszowanie ???

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he to po prostu czas mojego urlopu jade do polski pobalowac w polskch klubach i dyskotekach bo tu nie ma tego klimatu wiec troszke sie teskni ,zreszta nigdy nie sadzilem ze to powiem ale polskich dróg tez mi brakuje . ćo do wyjazdu to proponuje moze jesli pogoda nie wypali to lepiej troszke poczekac przeciez jazda to przyjamnosc ale nie w takich warunkach.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he to po prostu czas mojego urlopu jade do polski pobalowac w polskch klubach i dyskotekach bo tu nie ma tego klimatu wiec troszke sie teskni ,zreszta nigdy nie sadzilem ze to powiem ale polskich dróg tez mi brakuje . ćo do wyjazdu to proponuje moze jesli pogoda nie wypali to lepiej troszke poczekac przeciez jazda to przyjamnosc ale nie w takich warunkach.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dzisiaj doszedlem do tego wniosku, wychodzac rano z domu i skrobiac auto :crossy:, ze musimy odlozyc spotkanie na czas blizej nie okreslony.

Temat jest aktywny, mozemy sobie tu pisac czekajac na pogode :lalag:

Co do dróg to ja jakos za polskimi nie tesknie. Tu sie jezdzi spokojniej, bezpieczniej i szanuja motocykliste :) :crossy:

Co do knajp, klimatów i polskich panienek :lalag: :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym ze jest bezpieczniej spokojniej i wiecej szacunku to prawda ale mniejednak brakuje polskich zakatkow,a z pogoda to chyba nie mamy wyjscia lepiej poczekac i mies spoczko wypad niz rwac sie na hama i miec z tego srednia przyjemnosc.Takze czekam na prognozy i czekamy pozdro

 

majkel a tak w ogole to skad jetstes z polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec czekamy na poprawe pogody :)

Ja juz nawet akumulator z motocykla wyjelem bo i w garzau zimno i mi jeden juz padl :)

Teraz tylko kilka razy dziennie z utesknieniem przejde kolo sprzeta, delikatnie muskajac piekna, swiezutka skórke i przecierajac szmatka blyszcace chromy :clap:

Usiade sobie na niej okrakiem i rozmarze sie kiedy uslysze jej wibracje miedzy nogami .........

 

Generalnie jestem stary Warsiawiak :lapad: tam sie urodzilem i wychowalem a potem przenioslem sie pod Warszawe do Piaseczna.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chlopaki

 

Fajnie ze znalazlem motorjadow w tym kraju. Bede sie staral do was dolaczyc i do kazdej wyprawy a juz na pewno do pierwszego spotkania zapoznawczego. Mieszkam w Milton Keynes wiec jak by nie patrzec to dosyc w srodku gdziekolwiek by sie nie wybierac. Jak narazie troche zimniutko ale styczen mamy juz prawie za soba a pozniej to z gorki. Pozdrawiam wszystkich ktorzy codziennie dojezdzaja do pracy swoim konikiem bez wzgledu na pogode.

 

Palooch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie kolejnego kolege na motorze w UK :clap:

Zapraszamy oczywiscie na spotkanie zapoznawcze i szykuj czas na wyprawe do Szkocji w maju ( dzial: podróze, temat: wyprawa do Szkocji :D )

Zimno na razie trzyma, wiec termin spotkania zostal odlozony na nie wiadomo kiedy. :(

Moze cieplej sie zrobi po 15 lutego i wtedy sie spotkamy. Miejsce caly czas jest to samo, czyli ..... Kamyczki :biggrin:

Sledz temat i do sklikania next time :P

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi kamyczkami bo chcialbym troche mape UK poczytac a to jest jakas polska nazwa.
:( :icon_mrgreen: poczytaj temat men :crossy:

Kamyczki :buttrock: kamienny krag :( Stonehenge :P

Czyli Najlepsze miejsce na spotkanie, samo serce i symbol Anglii.

Edytowane przez meduzzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...