Skocz do zawartości

Takich ofert ? U nas brak, czemu ?


bogumil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie, shipp, masz calkowita racje, ale osobiscie nie znam nikogo co kupowalby kota w worku.

Ja zawsze sprawdzam sprzeta zanim go kupie. Chociazby wizualnie na miejscu, odpalenie i posluchanie i przejechanie sie nim.

Chociaz mam takie mozliwosci, w zyciu nie kupie motoru w ciemno z Ebaya amerykanskiego, chocby cena byla super atrakcyjna.

Jesli mialbys dac 20 tysiakow za nowke chinola i te same 20 za 3 latka z USA i pewniaka to chinszczyzny bys nie kupil, prawda ? :wink: :icon_mrgreen:

Chyba ze na obiad :icon_mrgreen:

No pewnie że tak!

Jeśli masz do wyboru nowy a 20-letni, nawet japoński, to wybieram nowy.

Motocykl 3-5 letni to już zupełnie inna bajka. A jeszcze ze sprawdzonego źródła, to wybór może być tylko jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w Stanach wołają 6 koła ziel za nowego Drag Stara, a w Rosji za prawie 25 cio letnią kawę niemal 4 koła ziel.

 

Łot bliiać dystans...

 

http://www.au-au.ru/item155459853_prodayu_...750_custom.html

 

No tak w Stanach wołają 6 koła ziel za nowego Drag Stara, a w Rosji za prawie 25 cio letnią kawę niemal 4 koła ziel.

 

Łot bliiać dystans...

 

http://www.au-au.ru/item155459853_prodayu_...750_custom.html

 

 

Pardon (zamiast kawa, miało być honda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragiem 650 jezdza tam mlodsi ludzie niz u nas

u nas to moto docelowe wielu ludzi

tam moto na ktorym stawia sie pierwsze kroki a potem sprzedaje

kwestia finansow

nie mam nic do dragow i ludzi nim jezdzacych

ale poprostu tak mi sie wydaje ze gdyby u nas stopa zycia byla rownie wysoka jak tam...

 

majkelpl jak napiszesz ze chcesz mi dac po uszach to znaczy ze mnie lubisz i chcesz moja fotke nad lozkiem sobie powiesic :banghead:

Edytowane przez Stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...