Skocz do zawartości

MOTO BIKE SHOW POLAND


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bracie kiedy przyjeżdzasz. Umówimy się jeszcze dokładnie co do dnia i godziny. pzdr

 

 

Więc tak ja wpadam w piątek i zostaje w Wawie do niedzieli :icon_evil:)

 

Co do wypowiedzi Belgu zgadzam się w 100%,przed gł. wejściem o 10 i będzie git...ale jeszcze jak wyżej napisał Belgu ustalimy co i jak pare dni przed "Targami " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na pewno. Będzie Jako, Rebel, JaroXX i Klaudio pewnie.

 

Ja chcę wpaść już w piątek około 13.00-14.00. Jak najwcześniej :evil:

 

W sobotę możemy dołączyć do Was o 10.00 przy wejściu.

 

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek jest dobry bo nie ma tyle narodu, ale główne pokazy są w sobotę i niedzielę.

 

Ja w amoku fotograficznym zapominam o bożym świecie i dopiero glód mnie wygania z targów.

 

Może w ostatnim tygodniu sprokurować jakiś post z telefonem lub telefonami kontaktowymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie...

 

Proponuje wstepnie umowic sie np. o 10:00 przed glownym wejsciem na Targi MBS (hala Torwaru).

Szczegoly jeszcze domowimy na 2 / 3 dni przed samymi Targami (gdyby sie cos komus pozmienialo).

Wtedy wymienimy sie nr komorek (jakby sie ktos spoznil albo chcial dolaczyc pozniej) i tyle.

 

Wiec proponuje aby kwestie jakiegos wspolnego wypadu do knajpki zostawic na dzien / dwa przed

Targami bo wtedy bedzie wiadomo ile osob zostaje np na noc, wieczor, jest kierowca itp...

Wtedy ustalimy czy idziemy na herbatke czy herbatke z wkladka... oki?

 

no powiem tylko tyle ze masz racje Belgu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami , w pełni. Czekam wobec tego na odzew i ostateczne ustalenia tuż przed Targami :icon_mrgreen:

 

Etitko, z góry wielkie dzięki za płytkę i kolejne miłe słowa :biggrin: Na zlocie byłam z Wami duchem i ciachami. Jest mi bardzo miło, że tak wspaniale się bawiliście, a o mnie cieplutko wspominaliście :icon_

biggrin:

 

 

Pozdrawiam serdecznie. Aga

 

 

PS.Chyba wezmę jeden dzień wolnego: fryzjer i tym podobne.... :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam szacownemu gronu, ze MBS zaczynaja sie lada moment.

Proponuje sobie porobic juz plany na przyjazdy do Warszawy.

Szczegoly uzgodnimy w nastepny czwartek...

 

Kto z Was zostaje na noc z soboty na niedziele? Bo jakby pare osob bylo to mozna by

skoczyc na pifko... np. do TF ---> tak jak to robi Halo Warszawa i ostatnio EKG.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Pamiętamy, pamiętamy o MBS. Jeśli pozwolicie, to wezmę jeszcze jedną niewiastę ze sobą, oprócz Etitki, hm...mam nadzieję, że nic jej nie wypadnie w tym czasie. Z innego forum, of course :rolleyes:

 

Czekam wobec tego do czwartku, aż "rada starszych" uchwali godzinę spotkania przed...

 

Belgu, możesz mi przybliżyć skrót TF,jakoś nie kojarzę. Chyba jestem przejedzona pączkami, mniam, mniam :)

 

 

pozdrawiam, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętamy, pamiętamy o MBS. Jeśli pozwolicie, to wezmę jeszcze jedną niewiastę ze sobą, oprócz Etitki, hm...mam nadzieję, że nic jej nie wypadnie w tym czasie. Z innego forum, of course ;)

 

Czekam wobec tego do czwartku, aż "rada starszych" uchwali godzinę spotkania przed...

 

Belgu, możesz mi przybliżyć skrót TF,jakoś nie kojarzę. Chyba jestem przejedzona pączkami, mniam, mniam

 

Daj troszke :) ja jeszcze nie zjadlem nawet jednego paczka ...

Oczywiscie, ze mozesz wziac kolezanke... kobiet nigdy zbyt wiele :rolleyes:

TF - Tortilla Factory... na ul. Poznanskiej, prawie na skrzyzowaniu z Hoza.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...