Skocz do zawartości

Zarowki !!! Kawasaki Z1000


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zamontowac w swoim motorze Xenony H.I.D kit ale nie mam zielonego pojecia jaki model zarowki musze kupic.Przejzalem cala ksiazke serwisowa i nic, wykrecilem zarowki i nic, szukalem juz chyba w calym internecie i nic. Z tego co sie juz zorietowalem bedzie to zarowka typu H4 lub H7 ale nie jestem pewien na 100% :D :D :P

 

Zwracam sie z prosba o pomoc, moze ktorys z was mial kiedys podobny problem ale juz go rozwiazal i jest w stanie mi pomoc.

 

Obydwie zarowki sa takie same ale nie ma oznaczenia takiego ktore by mi zapenilo jaka musze kupic.

 

Z gory dziekuje za pomoc oraz Szczesliwego Nowego 2007 roku zeby sezon trwal przez caly rok, zeby nie bylo kolein dziur i bezyna byla w przystepnej cenie. Tego zycze wam oraz sobie. :D :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zamontowania xenonow potrzebujesz zestaw z przetwornicami.. koszt takiego montazu to ok. 700-900 zl. Zdaje mi sie ze chodzi ci tylko o zmiane zarowek na takie ktore imituja xenony.. jezeli tak to NIE ROB TEGO POD ZADNYM POZOREM! poniewaz takie zarowki pogarszaja widocznosc, oslepiaja i sa jednym slowem do d*py.. jezeli chcesz polepszyc widocznosc to kup zarowki Philips GT-150 Power2Night.. najmocniej swiecace zarowki z poswiata swiatla bialego. Jezeli interesuje ci kolor niebieski swiatla (prawie jak xenon) to kup Philips Blue Vision. Tylko te zarowki zapewnia ci optymalne swiecenie ! Przewaznie w motorach sa zarowki H4 (bynajmniej w samochodach) :icon_twisted:

 

P.s. zarowki do xenonu to D2S (soczewka) lub D2R (reflektor) ale one sa do napiecia 15kV :icon_twisted: czyli przetwornica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wez zarowke w lapke idz dojakiegos sklepu iznajdz taka sama bedziesz wtedy wiedzial co to za model.Ja tez sie rozgladam za xenonem do mojego srada ostatnio wyczailem gosci co pyli komplety za 599zl i ma wiele barw zarowek do wyboru do koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...