Skocz do zawartości

Kupno starego ścigacza - SUZUKI RGV 250 lub YAMAHA TZR 250


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zobaczyłem na Allegro ogłoszenie, które mnie zainteresowało. Jest to Suzuki RVG 250. Cena ostateczna jaką chce sprzedający to 5200 zł. Jest to rocznik '89, ma przebieg 37 tys. km i jest w stanie bardzo dobrym. Jest po wymianie: olejów, płynów, filtrów, ma nowy akumulator. Oto link: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14756846

 

Drugi ścigacz jaki przypadł mi do gustu do Yamaha TZR 250 z '88 roku i ma uwaga! 26,2 tys. przebiegu. Jego stan właściciel ocenił na dobry i chce za niego 3100 zł. Ma wymienione: zębatki, łańcuch, świece, tarcze sprzęgłowe i olej. Ogłoszeie te znajduje się w 7/2003 numerze giełdy motocyklowej.

Aha i jeszcze jedna rzecz. Nie wiem czy te dwa motocylke o których pisałem wcześniej to dwu czy czterosuwy i jaką dysponują mocą (KM) i jakie mają osiągi.

Jeżeli ktoś z was spotkał się wcześniej, lub ma kontakt z takimi motocylkami to proszę o wypowiedzenie się na forum jakie są ich wady i zalety. Pytam, poniewarz chyba zdecyduję się na któryś z tych motocykli.

 

Proszę o wasze rady co do kupna któregoś z tych motocylki. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

jak juz koledzy zauwazyli, oba motocykle sa 2sowowe. Nie ma ich zbyt wiele w kraju, z takimi przebiegami kwalifikuja sie juz do powaznego remontu (nie sadze, zeby ktos ladowal w nie wczesniej kase), wiec bylyby to skarbonki bez dna, personalnie bym sie na nie nie zdecydowal.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...