Skocz do zawartości

KTM 620 czy 520 czy moze TTR 600?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :lalag:

W przyszlym roku mam zamiar przesiasc sie na jakies wieksze moto. Do dyspozycji bede mial do 15 000 zl(MAX). Celowalbym w najlepiej supermoto, bo moje trasy to bedzie glownie asfalt i lekki teren. Jak wyglada sprawa z serwisem? Jak dostepnosc i cena czesci? Jakie spalanie? Moje doswiadczenie to 2 lata na enduro 50ccm i rok na 70ccm. Mam 191 cm wzrostu, waze 80 kg, mam nawet buty enduro i zbroje :) aa no i zycze wszystkim wesołych swiąt!

Edytowane przez Kwiatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :smile:

W przyszlym roku mam zamiar przesiasc sie na jakies wieksze moto. Do dyspozycji bede mial do 15 000 zl(MAX). Celowalbym w KTM LC4 620 (najlepiej supermoto, bo moje trasy to bedzie glownie asfalt i lekki teren. Jak wyglada sprawa z serwisem? Jak dostepnosc i cena czesci? Jakie spalanie? Moje doswiadczenie to 2 lata na enduro 50ccm i rok na 70ccm. Mam 191 cm wzrostu, waze 80 kg, mam nawet buty enduro i zbroje :buttrock: aa no i zycze wszystkim wesołych swiąt!

 

ja mam 620 niczego sobie sprzęcik części szybko dostępne zresztą wcale sie nie sypie mój sprzęcik (dopiero jak śnieg spadnie to przeglądzik konkretny zrobie)

 

ale jeśli masz 15 000 to polecam ktm 520 będzie o wiele lepszy bo ma mniejszą wage i jest bardziej wyczynowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze tyle bede mial (sprzedarz obecnego sprzeta + wyjazd do pracy) nie chodzi mi o hard wyczynowy sprzet ale o taki, ktorym sie bede mogl przewiezc po miescie, powsciekac troche, bez koniecznosci wymiany oleju i tloka na drugi dzien :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze tyle bede mial (sprzedarz obecnego sprzeta + wyjazd do pracy) nie chodzi mi o hard wyczynowy sprzet ale o taki, ktorym sie bede mogl przewiezc po miescie, powsciekac troche, bez koniecznosci wymiany oleju i tloka na drugi dzien :buttrock:

 

no nie żartuj w520 spokojnie przelatasz sezon bez żadnych wymian (nie licząc oleju)

 

możesz mi wierzyc 520 supermoto bedzie o niebo lepsza od 620

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy ile km robisz bo np: rozrzad co 5 tys km powinnio sie zmieniac , dla kogos kto robi w ciagu zesonu 15 tys to juz jest wydatek. Pozatym wymaga konkretnego serwisu. Spalanie musisz liczyc ok 7 -8/100

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 70ccm pali 7 litrow :roll: + olej, wiec koszty paliwa mi nawet spadna :smile: w sezonie na 70 ccm zrobilem prawie 10kkm ( po 8k urwala mi sie linka od predkosciomierza :buttrock: kasa na serwis by sie znalazla bo na to moto ma tez ochote moj rodziciel, a z racji jego pracy nie bedziemy kupowac dwoch haha :lalag: Chyba Dominik lata na 520?

A jak z dostepnoscia wersji supermoto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wybrałem Lc4, doszedłem do wniosku, że exc to jest motór typowy w teren a ja potrzebuje czegoś bardziej wszechstronnego wybralem Lc4 takiego z rocznikow 98 99 tylko kaski musze uzbierać sprzedać sfój motorek i jak na złość zaczeły mi chałasować zaworki ale tylko gdy ujmuje gazu ???? ehh nie wiem czy to robić czy sprzedać go taniej żeby ktoś go sobie wyremątował mechanik powiedział mi 500 zł za zrobienie tego wiec za 4tyś bym go sprzedał do rematu sie zobaczy. A może znacie kogoś kto by chciał kupic dominatora do remątu pozdro Ninja

 

A co do wyboru moto za tą kase to kupił bym KTM LC4 ADVENTURE 640 i tak po torze nie simigam a tym wiade wszędzie 3m sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :P a Ty Doozer choinki pilnujesz? :P

no niestety,musze uważac aby jakieś nocne krasnoludki mi jej z domu nie wyniosły,a zwłaszcza prezentów :) No ale fakt,godzina na przeglądanie forum dość nietypowa,chociaż pisałem ok.4.30 a mi pokazuje 6.53.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...