Skocz do zawartości

POMOC DLA IZY


Wojt@s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam tutaj post. Autorem jest Pędzel, nasz forumowy kolega:cyt:

 

 

Pewnie wielu z Was powie zaraz dlaczego sprzedaż a nie udostępnisz nam tego na stronce

Odpowiedż jest taka:

Moja dziewczyna ma ostatnio bardzo duże problemy ze zdrowiem, jakieś 3 tygodnie temu ledwo uszła z życiem dzisiaj już jest lepiej ale czeka Ją specjalistyczna operacja na którą trzeba wyłożyć około 50.000 zł Do tego dochądzą jeszcze leki, które musi brać codziennie, koszt jednego opakowania to 800 zł i nie jest to lek refundowany przez Fundusz Zdrowia , jedno opakowanie wystarcza na około 3 tygodnie, więc sami widzicie że na same lekarstwa potrzeba miesięcznie około 900-1000 zł

 

Chciałbym pomoć mojej IZIE i wspomoć Jej rodziców, liczy się każda złotówka dlatego chwytam się wszelkich sposobów zdobycia pieniędzy

 

Zeskanowałem ostatnio mój oryginalny katalog części do 49-tki, poprawiłem go troszeczke graficznie (tzn. wyczyściłem zabrudzenia itd.).

Opisana jest tam cała budowa IŻa 49, począwszy od głównych elementów a skończywszy na najmniejszej podkładce Dodatkowo wykazy wszystkich łożysk, śrub, nakrętek, żarówek, oryginalne dane fabryczne...

Dorzucam jeszcze do tego oryginalny schemat instalacji elektrycznej oraz kilka skanów starych artykułów na temat IŻa 49 i IŻa 50

Ogólnie ponad 100 stron o tematyce najpiękniejszego IŻa

 

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę o info na GG (4161704) lub na priva, wtedy przygotuje odpowienią ilość bo narazie jeszcze nie mam tego wydrukowanego

Koszt jednej sztuki to 20 zł + 3 zł koszt wysyłki

 

Wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczam na pomoc mojej IZIE i jeżeli ktoś zdecyduje się na kupno tego katalogu to przyczyni się do pomocy

 

Zamówienia na katalog będe zbierał do Nowego Roku, a później wszystkim zaczne wysyłać

Po Nowym Roku wystawie go jeszcze na Allegro

 

JAK MOŻECIE TO POMÓŻCIE, Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI!!!

 

Dane do przelewu:

Nr. konta i nazwa banku:

 

Bank PEKAO S.A.

15 1240 1633 1111 0010 1198 0563

 

Pędlowski Krzysztof

ul. Stawowa 14

49-120 Siedliska

W tytule przelewu wpiszcie :

"Swoj nick - Katalog IŻ - IZA"

Po przelaniu pieniążków prosze o e-mail do mnie z adresem gdzie mam wysłać daną instrukcje: [email protected]

Zarzuce pare zdjęć żebyście wiedzieli mniej więcej jak ten katalog wyglada, a jestem pewien że każdy kto zakupi nie będzie żałował bo to naprawdę bardzo przydatna lektura...

Każdy kto posiada 49-tego powinien się w nią zaopatrzyć bo jest niezbędna do prawidłowego odrestaurowania tego właśnie modelu, osoby posiadające inne modele Jeży też nie będą załować zakupu bo przecież wiele rzeczy jest kompatybilnych ...

 

http://img292.imageshack.us/img292/6599/036yi6.jpg

 

http://img292.imageshack.us/img292/7250/026ne4.jpg

Edytowane przez Wojt@s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem autorem tego posta który kolega Wojt@s umieścił w moim imieniu i

bardzo Mu za to dziekuje, za tą bezinteresowną pomoc!!!

Iza to moja dziewczyna, od 5 roku życia jest chora na padaczke, wszystko było

dobrze, lekarze panowali nad choraba i nie pozwalali się jej dalej rozwijać,

ale jakiś rok temu na skutek pomyłki lekarskiej zaczęła otrzymywać dwa leki

które się wzajemnie zwalczały, czyli tak jakby od tego czasu w ogóle się nie

leczyła, jakieś 3 tygodnie temu dostała ataku który o mało nie skończył się

śmiercią, przez 2 ponad tydzień czasu była sztucznie usypiana na intensywnej terapii aby

powstrzymać ataki, teraz już jest w lepszym stanie ale czeka Ją specjalistyczna

operacja wszczepeinie chipu sterującego Jej komórkami nerwowymi, potrzebne są

też pieniązki na lekarstwa, które są bardzo drogie, jedno opakowanie to koszt

800 zł a wystarcza na 3 tygodnie!!!

 

Zwracam się teraz osobiście z prośbą do wszystkich motocyklistów o pomoc dla

mojej dziewczyny, każdy grosz się liczy i przyczynia się do pomocy!!!

 

Z góry dziękuje wszystkim za zainteresowanie!!!

Pozdrawiam PęDZEL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...