Skocz do zawartości

Pytanko-Wydechy Silvertail(XV 750)


Fabio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witka...posiadam takowe w swojej pralce i mam zapyutanko...dźwię mają piękny ale ciut cichawy jak dla mnie :-)))...można je rozkręcić i wyjąć mate głuszącą i tu zapytanie...czy ktoś z forumowiczów wyciągał to ustrojstwo i jaki był efekt (głównie chodzi o dźwięk)...czy ładnie bulgoce czy poprostu kupa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część, Wszystkim

 

Fabio, ja też kupiłem takie wydechy do swojego sprzęta :lol: :lol: :lol: . Mówisz, że jeszcze za ciche 8O 8O 8O 8O 8O :?: .

No dla mnie to w sam raz. A wracając do Twojego pytanka. W SilverTail-ach ( w tych chromowanych rurach - czy jak kto woli tłumikach właściwych ) są wkręcone takie rury, które są owinięte właśnie tą matą. Ja miałem to na zewnątrz - odkręcasz bodajże trzy śruby na imbus i wyciągasz tą chromowaną końcówkę tłumika i tą rurę, o której wyżej. Ja to wyciągałem w innym celu - zakładałem homologowane wkłady na próbę - ale nie przyszło mi do głowy, żeby odpalić sprzęta z całkiem pustymi wydechami - niestety :cry: :cry: .

W każdym razie wyciągnięcie tych rurek to prosta sprawa. Tylko sadzą się up***lisz, jak już trochę jeździłeś. Po prostu wyciągnij i spróbuj u siebie.

Tylko nie radzę Ci odwijać tej maty czy jak jej tam, bo kumpel odwinął w quadzie i porozrywał całą - a sprzęt brzmiał tak, że wszyscy się z niego śmiali :lol: :lol: :lol: .

No ale ten jego tłumik był z bardzo cienkiej blachy i pewnie dlatego. Później zamówił tłumik o wymiarach tego oryginalnego pospawany z grubej blachy aluminiowej - chyba z 5 mm i ten pusty brzmi jako tako. U mnie w Raptorze mam Yoshimurę zupełnie pustą - ale grubość ścianek to chyba z 10 mm w najcieńszym miejscu. SilverTail-e nie mają takich grubych ścianek :( :( :( .

Reasumując: możesz wyciągnąć te rurki, o których wyżej i spróbować całkiem pustego wydechu ale spodziewam się, że dżwięk Ci się nie spodoba. Będzie głośniej ale chu**ej :( . Jeden imbus, parę minut i już będziesz wiedział. Ale tej maty lepiej nie odwijaj. Sorry, że się tak rozpisałem.

 

Nara. QuadMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hłe....hłe....wydechy to ja już bebeszyłem jeno chodzi mi o sam efekt wyciągnięcia tej wrednej maty....czy jest sens?....brzmią ładnie ale ciut cicho ;-)....sadzą to już się uj****em....ale co zrobić takie życie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...