Skocz do zawartości

Wyjazd 01- 14 sierpień


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam komapanów na wyjazd na południe Europy w dniach od 01 - 14 sierpnia Zastanawiam się nad Austrią lub Bułgarią. Nie mam jeszcze sprecyzowanych planów. Jestem z Kraka i mam enduraka więc V max to 160 km. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Odessy dalej otwarty. Wyjazd 28.07 przez Słowację, Węgry, następnie cztery dni w pościgu za Dracullą w Transywanii. Prom z Konstancy do Odessy tam znowu cztery dni ( osoby z chorymi nerkami mogą mieć kłopoty :( ) i powrót na 10.08.2003 do domciu.

Kontakt szukaj niżej tematu Odessa jest tam adres mail'owy do organizatora - Ryśka, ewentualnie do mnie to przekażę zainteresowanym numer telefonu.

Jedzie co najmniej pięć maszyn.

 

Zbycho

XJR1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Odessy dalej otwarty. Wyjazd 28.07 przez Słowację, Węgry, następnie cztery dni w pościgu za Dracullą w Transywanii. Prom z Konstancy do Odessy tam znowu cztery dni ( osoby z chorymi nerkami mogą mieć kłopoty :( ) i powrót na 10.08.2003 do domciu.

Kontakt szukaj niżej tematu Odessa jest tam adres mail'owy do organizatora - Ryśka, ewentualnie do mnie to przekażę zainteresowanym numer telefonu.

Jedzie co najmniej pięć maszyn.

 

Zbycho

XJR1300[/

 

Napisz mi jeszcze jaki koszt takiego wyjazdu, napewno obliczyliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizator szacuje koszt wyjazdu na 2,000złp czyli dwa tysiaki, ja radzę mieć ze sobą jeszcze jakąś kartę płatniczą na nieprzewidziane wypadki. Noclegi w hotelach, raczej tych tanich.

Telefon do organizatora 609-525-191

Jeździmy w miarę szybko, ale bez szaleństw w razie kłopotów na trasie jest jeden za wszystkich, wszyscy za jednego, ale .... trzeba wyjechać przygotowanym, finansowo, sprzętowo i kondycyjnie. Czyli jedna awaria na trasie - pomagamy :D , druga pomagamy :D , przy dziesiątej pakujemy gościa do pociągu z motocyklem :x :twisted: .

Jak chcesz pogadać to mój telefon 604-451-916

Sądzę że Ryszard czyli organizator wyjaśni tobie najlepiej wszystkie szczegóły imprezy.

Do zobaczenia ?????!!!!

 

 

Zbycho

XJR1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jadę na Słowację w poniedziałek, na około tydzień. Znajomy prowadzi obóz dla dziewczyn więc będzie zaje**ście. Tam na miejscu jest już kilka moto, a ja z dwójką kumpli tam dojeżdżam. Jak ktoś ma ochotę się dołączyć to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...