Skocz do zawartości

Jincheng JC50Q Knight


klisiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Juz nie gadaj' date=' kazdy dwusuw bedzie wydawal klasyczne briiiiiin ratatatam :lol:[/quote']

Wielki motocyklista się znalazł - który z moto powyżej 125 ccm to całe życie spędził, a do dwusuwa 50 ccm to by nawet ręki nie przyłożył.

Padnijcie na kolana przed majestatem!

 

WR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie gadaj' date=' kazdy dwusuw bedzie wydawal klasyczne briiiiiin ratatatam :lol:[/quote']

Wielki motocyklista się znalazł - który z moto powyżej 125 ccm to całe życie spędził' date=' a do dwusuwa 50 ccm to by nawet ręki nie przyłożył.

Padnijcie na kolana przed majestatem!

 

WR[/quote']

 

Chyba mnie nie zrozumiales wielki motocyklisto co to cale zycie na skuterze jezdzil 'i nawet sie nie wstydzil na imprezy motocyklowe jezdzic' 8)

Mowiac o dzwieku dwusuwa mowilem pol zartem, bo rozbawilo mnie to, ze nsrka moze wydawac basowy dzwiek. Wiem cos o tym bo mialem i MB80 i MTx80 i ich dzwiek nigdy nie bedzie basowy, nawet bez wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie zrozumiales wielki motocyklisto co to cale zycie na skuterze jezdzil 'i nawet sie nie wstydzil na imprezy motocyklowe jezdzic' 8)

Ale ja się nie wstydzę i nie odcinam od mojej pięćdziesięciocentymetrowej przeszłości (no co, kazdemu się może skurczyć :D ), a Ty gadasz, jakbyś nigdy nie miał motoroweru i na dodatek jakbyś pięćdziesiątkami pogardzał na maxa.

Dziwne, że nie tylko ja odniosłem takie wrażenie, prawda, rumu***ie?

 

pzdr

 

WR81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie wstydzę i nie odcinam od mojej pięćdziesięciocentymetrowej przeszłości (no co' date=' kazdemu się może skurczyć :D ), a Ty gadasz, jakbyś nigdy nie miał motoroweru i na dodatek jakbyś pięćdziesiątkami pogardzał na maxa.

Dziwne, że nie tylko ja odniosłem takie wrażenie, prawda, rumu***ie?

[/quote']

 

Piotruś... tak jak ten przygazówkowy-festyniarz masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie nabijalem sie nigdy z motorowerow, cale zycie na nich jezdzilem i gdyby nie one nie nauczyl bym sie wszystkich potrzebnych na starcie mlodemu adeptowi sztuki motocyklowej rzeczy.

 

Pisalem wyraznie:

"Tylko to strasznie zalosnie wyglada... patrzysz pierwszy raz - ladny czoperek, sporo chormu , ladne malowanie. Gosc odpala a tu pierdzenie jak z za przeproszeniem komarka."

 

Pojmij... ze czopery/cruisery powstaly z mysla o przemierzaniu wygodnie bezkresnych, prostych jak szczała drog... jak pewnie juz zauwazyles tego typu motocykle maja zazwyczaj ogromna pojemnosc, potwornie glosny wydech i generalnie sieja poploch. Ich dzwiek to gigantyczne basowe lupanie powodujace palpitacje i ciaze :D Wmontowanie w taka jakby nie bylo ladna obudowe jak w Red Rose 50/125 i Eaglet 50 dwusuwowego silnika wydajace klasyczne pierdzenie moze troche mijac sie z celem i wzbudzac tylko i wylacznie usmiech.

 

Co do tego, ze sie nie wstydzisz... teraz moze nie, ale przypomnij sobie jak jezdziles ten miesiac temu na skuterze... Nie chciales jechac na zaden zlot bo uwazales ze cie wysmieja, uwazales ze to potworny wstyd jezdzic skuterem i wogle sie do niego nie przyznawales. Tak bylo Piotruś wiec nie pie**ol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś... tak jak ten przygazówkowy-festyniarz masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie nabijalem sie nigdy z motorowerow' date=' cale zycie na nich jezdzilem i gdyby nie one nie nauczyl bym sie wszystkich potrzebnych na starcie mlodemu adeptowi sztuki motocyklowej rzeczy.[/quote']

hmmm... czy to słowa spod palców tego samego czar... khm, khm, to znaczy użytkownika, który to na P.R.M. tak ostro nawija, że na początek to najlepsze 1000 ccm?? :twisted:

Zdecyduj się na coś wreszcie i trzymaj się swojej wersji :-)

 

A dla rozluźnienia nastroju:

kleine_motor.jpg

pzdr

 

WR81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja pisalem o tym ze na poczatek najlepiej od razu 1000cm?

Napisalem tylko coby nie kupowac pierdziawki... a to moze byc rozumiane we wszelaki sposob.

 

Mysle ze 500ccm jest dobrym motocyklem na poczatek. Slaba 400tka jak moj GS raczej moze byc troche za slabiutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, mnie nie przeszkadza taki maly czopper , jak to Ty twierdzisz pierdzacy z rury - chcesz wsadzic powiedzmy 15latka na 500tke ? ehhh to sie raczej mija z celem. A takie moto 50tki z tego co wiem nie mijaja sie z celem i nie powoduja usmiechow negatywnych - nawet starym wyjadaczom takie sprzety sie podobaja ot co ! Jak sie Tobe nie podoba to nie narzucaj innym swojego gustu i tyle. chlopak sobie kupi taka wg ciebie pierdziawke i bedzie zadowolony i na pewno bedzie ladniej wygladal niz np moja Jawka.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no ja ostatnio ścigałem się z tym rycerzykiem :(. Gościu na tym knighcie był sam, a ja byłem z pasażerem (gościu ważył ok 60kg; ja ok 80 kg, pasażer ok 60kg) i na trójce wziąłem go bez problemu - miałem znacznie lepsze przyśpieszenie od samego początku (moto nie całkowicie odblokowane + pusty wydech+ odrobine zapchany gaźnik :arrow: w tym "to coś" od powietrza (zapomniałem nazwy :D )

konkluzja - bardzo słabe to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ostatnio ścigałem się z tym rycerzykiem :wink:. Gościu na tym knighcie był sam, a ja byłem z pasażerem (gościu ważył ok 60kg; ja ok 80 kg, pasażer ok 60kg) i na trójce wziąłem  go bez problemu - miałem znacznie lepsze przyśpieszenie od samego początku (moto nie całkowicie odblokowane + pusty wydech+ odrobine zapchany gaźnik :arrow: w tym "to coś" od powietrza (zapomniałem nazwy :P )

konkluzja - bardzo słabe to :)

 

 

a czym jezdzisz?? jesli pisales wczesniej sorki nie chcialo mi sie szukac :?

 

no to trzeba przyznac ze odejscia nie ma ale to dlatego ze to w koncu 4t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...