Skocz do zawartości

Troche sie pochwale...


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drobiazg. Dłuższy czy krótszy ,oby kiere dobrze w ręcach trzymać szło :D

Reszta nieważna....skrócą później BUHAHAHA

 

Jest jedno "ale". Ochraniacz na łokieć w kurtce troche napina skóre na tym pręcie, co jest mało komfortowe

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo naprawde ładnie odrobiles swojego GS-a,podoba mi sie bardzo :) Fajnie teraz wyglada,duzo lepiej nie przedtem.Czekam na jakies nowsze fotki w sezonie bo teraz pewnie masz moto schowane,chodz dzisiaj +10C takze nie zla pogoda na jazde :) Moglbys napisac jaki byl koszt zakup Suzi i jaki koszt przeróbki,oczywiscie szacowany,nie musisz pisac co do zlotówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo naprawde ładnie odrobiles swojego GS-a,podoba mi sie bardzo :) Fajnie teraz wyglada,duzo lepiej nie przedtem.Czekam na jakies nowsze fotki w sezonie bo teraz pewnie masz moto schowane,chodz dzisiaj +10C takze nie zla pogoda na jazde :) Moglbys napisac jaki byl koszt zakup Suzi i jaki koszt przeróbki,oczywiscie szacowany,nie musisz pisac co do zlotówki :D

 

Kupiłem w listopadzie 2005, za 2500 zł, wpakowałem około drugie tyle. Wszystko zależy od stanu...

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w listopadzie 2005, za 2500 zł, wpakowałem około drugie tyle. Wszystko zależy od stanu...

 

Malo nie jest,ale widac ze sie oplacalo :wink: Napewno Ci sie odwdzieczy ;) Za to co w nim zrobiles nalezy sie :) :P

 

Ja nire dsaje rady pisacvb?

 

Lukasz bedzie lepiej jak sobie jeszcze pospisz,no chyba ze tak jak ja,masz takiego helikoptera ze zasnac nie idzie,wiem jak to jest jak sie wszystko kreci :D Never more alko :) Chyba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...