Skocz do zawartości

Zakupy w USA.. pomocy!!! :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Forum przegladam czesto, zarejestrowalem sie zeby napisac ten wlasnie watek. do rzeczy - jak sie okazalo moja mama wyjezdza do USA i w ten sposob trafila sie okazja zeby kupic kurtke na motocykl po nizszej cenie. dlatego chcialbym sie zapytac co sadzicie na temat Alpinestars T-Dyno? Bardzo prosilbym osoby, ktore taka kurteczke posiadaja badz maja jakies doswiadczenia z ta kurtka o wypowiedzenie sie. Ogolnie bardzo Was prosze o pomoc w tej sprawie bo moze zaproponujecie mi jakas lepsza kurtke za ta kase? Szczerze mowiac nie za bardzo sie jeszcze znam na ciuchach motocyklowych i dlatego ciezko mi to wszystko porownywac, dlatego prosze o pomoc bardziej doswiadczonych. Kurteczka z przeznaczenia bedzie na Hornecika, zalezy mi na tym zeby byla w miare wszechstronna cokolwiek to znaczy. napewno chce kurtke tekstylna bo z tego co czytalem jesli sie nie ma pieniedzy na skore i tekstylna to lepsza tekstylna a tak sie niestety sklada ze nie mam pieniedzy na jedno i drugie. zaleznie od sytuacji mozliwe ze bede mial jeszcze mozliwosc zakupu butow i rekawic. co do butow zastanawialem sie nad ALPINESTARS 4W SMX-3 i tutaj tez prosilbym o jakies rady na ten temat. co do rekawic nie mam jeszcze upatrzonych i moze jakis dobry czlowiek cos mi poleci :) jakies w miare wygodne najlepiej z kewlarem.

 

jesli ktos z Was ma jakies adresy sklepow motocyklowych w poblizu miasta Linden (okolice NY) to tez bylbym bardzo wdzieczny :)

 

Wiem ze czesc z Was bedzie wkurzona za ten temat ale juz prostuje - dowiedzialem sie o mozliwosci kupna tam ciuchow z dnia na dzien i musze jak najszybciej zdecydowac sie co i jak i za ile kupic takze przepraszam za zasmiecanie ale zrozumcie ze czas mnie goni.

 

pozdrawiam

wołek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie dołacze: jak Twoja mama wyjezdza to niech kupi dla mnie Drag Stara 1100, co ??? :eek:

A co do kurtki: tam jest na tyle tanio ze cokolwiek nie kupisz i tak zyskasz :)

 

jak zostanie troche miejsca w podrecznym to spoko :flesje: :clap: :clap:

 

nadal jednak czekam na jakas pomoc w sprawie kurtki, butow i rekawic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpinestar to jedna z najwyzszych jakosci na swiecie przynajmniej dla mnie. Na pewno znajac forum ktos temu zaprzeczy, ale nie zwazaj na opinie kogokolwiek, na moja tez nie musisz.

 

co do sklepow w USA to po prostu trzeba poszukac najlepiej w Yellow Pages. tam jest wszystko.

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Yellow Pages. tam jest wszystko.

:icon_mrgreen:

 

masz do tego moze jakis link? :crossy:

 

ehhh zbytnio nie cieszy mnie to, ze ta sytuacja ze wynikla tak nagle bo wszystko na szybko szukam. teraz sie kapnalem - T-Dyno ma ochraniacze na barkach i lokciach? zalezy mi na tekstylnej kurtce, ktora ma wlasnie wszedzie ochraniacze. najlepiej gdyby kurtka miala wersje meska i damska zebym mogl tak samo wyposazyc moj kochany plecaczek :)

 

pozdrawiam

wołek :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yellow Pages to jedna z ksiazek telefonicznych - branzowa

 

Linkow nie mam bo od razu bym je wstawil albo Ci podal.

 

sprobuj przez google yellowpages(miasto) us albo com poprobuj

 

pozdrawiam

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeśli chodzi o zakupy w US to ja poważnie myśle nad kombi alpinestars mx-1,

bo to co usłyszałem od polskiego dostawcy alpinestars (4bikes)

troszke mnie rozśmieszyło :crossy: "na zamówienie czeka się miesiąc,

ale jeśli okaże się, że rozmiarówka nie pasuje to nie ma możliwości

wymiany :P

a nie zamówią dwu rozmiarów bym mógł sobie na spokojnie przymierzyć

i zadecydować :)

 

Skoro niema możliwości odwrotu i zakup w polskiej firmie wiąże się

z pewnego rodzaju ryzykiem, to jaki jest sens płacić pośrednikowi ??

 

Przymierze cos alpiny i zamawiam na własna reke :flesje:

-------------------------------------

pozdrawiam - piechur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko...

czy takie buty:

 

http://www.motorcycle-superstore.com/item....=115&Division=1

 

pasuja do Horneta? moze pytanie glupie no ale co tam :icon_exclaim:

 

pozdrawiam

wołek

jak najbardziej pasuja ,ale za podobne pieniadze wyrwiesz z przeceny super techy :D

na zaqpy na tej stronie strasznie długo sie czeka na przesyłke :icon_mrgreen:

 

ale zamiast alpiny lepiej qp SIDI , wiecej elemetów mają wymiennych w razie gleby :)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zaqpy na tej stronie strasznie długo sie czeka na przesyłke :biggrin:

 

masz na mysli przesylke z USA do Polski? czy wewnatrz USA ze dlugo sie czeka? bo to zamowione bedzie w USA i ze Stanow juz mi bezposrednio matka przywiezie. jaki sklep bys polecal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli przesylke z USA do Polski? czy wewnatrz USA ze dlugo sie czeka? bo to zamowione bedzie w USA i ze Stanow juz mi bezposrednio matka przywiezie. jaki sklep bys polecal?

 

W stanach paczke masz najpozniej po 48 godz z regoly w 24 h. Tam bardzo dobrze wiedza jak trzeba traktowac klijeta. Importujac skutery wodne mialem je w zaleznosci od pory wyslania zamowienia ( w przypadku gdy kliet chcial expres to najpozniej po 72 h.

 

osobiscie wolalbym Alpinestars ale sidi tez sa dobre

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...