Skocz do zawartości

Wyprawa, albo tylko przejazdzka, do Szkocji


majkelpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie chlopaki i chlopczyce :biggrin: nie wymiekac tylko zbierac kasiore !!!

Ja tez musze ze SWOJEJ wyspy dostac sie na main land i juz mam w plecy 25 funtów :bigrazz:

A na trasie jest duzo fast foodów i da sie przezyc.

Tylko fakt ze dla motonity z PL bedzie troszke szok za burgera dac 15 zeta w Macu i za wache prawie 6 zlotych :wink:

:bigrazz:

Majkel, ty nie strasz Esteciaka cenami wachy i hamburgerow bo wacha to niecale 5 zeta, a nie 6, a jesli chodzi o Hamburgery to chyba lepiej juz z glodu,,,,,,,,,,,, :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie benzyna kosztuje od 89-96 penów za litr, a patrzylem ze funt teraz kolo 6 zlotych stoi, wiec .............. wacha PRAWIE 6 zlotych kosztuje :lapad:

Daj spokój z tymi macami nie jest tak zle.

Jak bylem w Londku to tylko Mc Kaczor :clap: , w Paryzewie tak samo.

Fakt ze chlopaki z Polski mogliby przywiezc troche "swojskiego" zarelka :banghead:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie benzyna kosztuje od 89-96 penów za litr, a patrzylem ze funt teraz kolo 6 zlotych stoi, wiec .............. wacha PRAWIE 6 zlotych kosztuje :buttrock:

Daj spokój z tymi macami nie jest tak zle.

 

 

Tiaaa...niechybnie zdobędę tytuł "mistera jazdy o kropelce" :buttrock: tylko, że moje moto tyak jak i ja lubi znacznie mniej oszczędną jazdę :( cóż, będę oszczędzał na - i tak niedobrych - MCkach :lalag: albo se zupki chińskie wezmę...prawdziwe Polskie żarcie :banghead: :banghead:

 

Znaczy sie kiszone i Wyborowa? :)

 

Wyborowej nie lubię, będzie Maximus(albo Niemirof miodowy...mniam), kiszone by nie dojechały bom zarłok a już jak napisaliście o tych Waszych "pysznych" hamburgerach to już mnie ściska więc tym bardziej kiszone nie wchodzą w grę :wink:

Edytowane przez Śmigło (Sprint'er eSTeciak;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... wielki blad! kiszony do burgera pasi idealnie :)

 

A se pospamuje, a co?!?! :icon_mrgreen: Przecież w Burgerach jest kiszony :icon_evil:

 

p.s. Majkel, jak wszystko załatwie tak jak chce to może zawitam w Brytanii na początku Lipca ;) Żone chce wysłać na kurs Anglika więc będzie okazja ją skontrolować i sie pokręcić troszke po okolicy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam nie ma Polskiego żarcia? Mój znajomy ma Hurtownie w Londynie i sprowadza od groma tego i sprzedaje do różnych sklepów :eek:

 

Jak ma hurtownie to podaj namiar, moze na MOJA malutka wyspe cosa dostarczy, bo tu duzo Polakow siedzi

 

Majkel, jak wszystko załatwie tak jak chce to może zawitam w Brytanii na początku Lipca :eek: Żone chce wysłać na kurs Anglika więc będzie okazja ją skontrolować i sie pokręcić troszke po okolicy :biggrin:

 

spamuj, spamuj, to luzny temat i mozna sobie pisac .......... nie to co w EKG :icon_mrgreen: :notworthy:

Ano zapraszamy szanowna malzonke i sie nia zaopiekujemy odpowiednio :notworthy:

Znaczy sie .......... Ciebie tez zapraszamy ......... z ogórami i wodeczka :flesje: :notworthy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. Majkel, jak wszystko załatwie tak jak chce to może zawitam w Brytanii na początku Lipca :buttrock: Żone chce wysłać na kurs Anglika więc będzie okazja ją skontrolować i sie pokręcić troszke po okolicy :biggrin:

 

 

Klaudiusz, a ja myślałem, że Ty z nami się zabierzesz...a Ty wymiękasz w przedbiegach :lapad: byłoby weselej...

Edytowane przez Śmigło (Sprint'er eSTeciak;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja chętnie bym się wybrała,

ale nie zdążę do maja zaopatrzyć się w sprzęt ;/

także: miłej podróży:) Ja będę gotowa na lato :smile:

pozdrawiam!

 

No masz....i kolejna osoba z cyklu: chętnie...ALE :P :biggrin: To zagęszczaj ruchy, kupuj sprzęta i jedź z nami :biggrin: :D

Edytowane przez Hubert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No masz....i kolejna osoba z cyklu: chętnie...ALE :) :banghead: To zagęszczaj ruchy, kupuj sprzęta i jedź z nami :crossy: :flesje:

Smiglo, dobrze, tak trzymac i niech duch nie gasnie :icon_mrgreen: , namawiac, agitowac, kaptowac :clap:

A ja wiem gdzie zaparkowali na Heathrow jednego Concorde :flesje: , a to wcale nie daleko ode mnie...

A popatrz jeszcze tu: link i pomoz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, to znajdź złoty środek na zarabianie kasy;)

wypruwam z siebie flaki:) na stały etat nie pracuję (klasa maturalna) - problem z kredytem;

robię własnoręcznie opakowania ozdobne na prezenty, maluję, handluję fotografiami;) czasami umowa-zlecenie. Kakiera modelki skończyła się, kiedy przy 58kg kazali schudnąć 10;/ źródło kasy więc odcięte;)

ale wszelkie pożyczki od motocyklistów dla motocyklistek mile widziane ;p

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...