Skocz do zawartości

Wyprawa, albo tylko przejazdzka, do Szkocji


majkelpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D

Mamy w planie tylko Isle of Skye i trudno to bedzie zmienic :icon_mrgreen:

nawet przy okazji :icon_mrgreen:

Pozdr. Marcin

 

 

no ok, wiec rzeczywscie szkoda czasu , poogladalem troche isle of skye: http://www.skye.co.uk/ i rzeczywiscie, co za duzo to nie zdrowo, , a wyscigi na IOM sa rowniez w sierpniu,

 

P.S> a tym czasem - dzis wylatuje do Kanady!!!! - gdzie bede jezdzil Yamaha 175 1978r(chyba) enduro :notworthy: po sniegach polnocnej KAnady !!!! :biggrin:

do zobaczenia w UK w styczniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, zapomniałam że tutaj zachęcasz do wypadu UK swoich rodaków :crossy:

 

Wszystko pięknie, tylko ja nie mogę wejść na podanego linka....hm

pszczółka Maja :wink:

 

Mnie ten link wchodzi i otwiera sie, ale to tylko jest do Organizacji z IOW ktora organizuje zlot u nasz :clap:

Jak ci nie chodzi to w googlach sobie wklep: "IOW British and Classic motorcycle club"

 

a tym czasem - dzis wylatuje do Kanady!!!! - gdzie bede jezdzil Yamaha 175 1978r(chyba) enduro :) po sniegach polnocnej KAnady !!!! :crossy:

do zobaczenia w UK w styczniu :lalag:

 

To moze jakiegos sprzeta zalatwisz tam ??? :cool:

Draga 1100 ??? :clap: :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

Mnie ten link wchodzi i otwiera sie, ale to tylko jest do Organizacji z IOW ktora organizuje zlot u nasz :clap:

Jak ci nie chodzi to w googlach sobie wklep: "IOW British and Classic motorcycle club"

 

To moze jakiegos sprzeta zalatwisz tam ??? :eek:

Draga 1100 ??? :icon_idea: :crossy:

 

napewno sie rozejrze, tylko w czasie zimy warunki tam sa wyjatkowo nie motocyklowe jesli chodzi o dragstery czy choppery, i wszytskie stoaja zakonserwowane w piwnicach i garazach :bigrazz: za to jest czas na sniegowe enduro, :icon_eek: i duuuuuzo brandy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przesledz dokladnie caly temat to znajdziesz daty a tu masz link do wczesniejszego, zapoznawczego spotkania:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=64566 :biggrin:

 

A jesli z Polski to 19/21.05-01/03.06.2007

AAAAA jesli z Londynu 22/23.05-30/31.05.2007

Terminy jw. to dla mnie aksjomat, tak mam zatwierdzony urlop i nie moge tego juz zmienic i kropka :biggrin:

Pozdrawiam wszystkich i juz, Marcin :icon_evil:

 

Tu masz terminy, aby Ci oszczedzic szukania :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, może i ja się podłączę do SVaueczki i śmignę do jUKej (w końcu po coś kupiłem brytyjską maszynkę) :) Jeszcze dogadamy szczegóły na impresssce bo powrót jest niebezpiecznie blisko naszego wypadu na Ukraine...ale ponoć dla chcącego nie ma nic trudnego...jeszcze tylko jakiś dyliżans z kasiorką muszę opędzlować i będzie oki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł pierwszorzędny.... tak się składa że Szkocję objechałem jakoś w czerwcu...i jedno jest pewne...warto... Widoki niezapomniane i zpierające dech.... mam sporo fotek z wypadu...(do jednej jest link na dole), drogi zajebiste...równiutki i z kapitalnymi winklami (warto dla samych winkli :biggrin:)... kimaliśmy w takich małych hotelikach śrenio 30 funtów za nocleg...(śniadanie wliczone, prysznic i tv) pierwotnie miałem jechać sam i kimać na kempingach ale przyłączył się do mnie mój angielski kolega, a że Angole trochę wygodniaccy to kimaliśmy w hotelikach...w sumie na dobre to wyszło, bo za chłodny prysznic po całym dniu w siodle w upale zapłaciłbym nawet więcej ... jak leci się z południa to warto zjechać z autostrady i polecieć bocznymi drogami przez Cumbrię... obadać przy okazji mur Hadriana ..zdaje się... potem na Edynburg...z tamtąd na północ pokluczyć między jeziorkami i na zachód do Highlands...i obadać zachodnie wybrzeże...no i potrm kierować się na Glasgow i koniecznie zjeździć Lake District... polecam...naprawdę warto... mógłbym fotki zarzucić na jakiś serwer ale nie wiem na jaki... może macie jakieś linki gdzie możńa zarzucić foty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze warto to wiem, bo w zeszlym roku na tydzien bylem samochodem pomiedzy Edyngurgiem a Glasgow.

Trase od Southampton do Glasgow machnelismy w 8 godzin :biggrin:

Na motorki to licze caly dzien bo mniejsza predkosci i wiecej postojów :D

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł pierwszorzędny.... tak się składa że Szkocję objechałem jakoś w czerwcu...i jedno jest pewne...warto... Widoki niezapomniane i zpierające dech.... mam sporo fotek z wypadu...(do jednej jest link na dole), drogi zajebiste...równiutki i z kapitalnymi winklami (warto dla samych winkli :()... kimaliśmy w takich małych hotelikach śrenio 30 funtów za nocleg...(śniadanie wliczone, prysznic i tv) pierwotnie miałem jechać sam i kimać na kempingach ale przyłączył się do mnie mój angielski kolega, a że Angole trochę wygodniaccy to kimaliśmy w hotelikach...w sumie na dobre to wyszło, bo za chłodny prysznic po całym dniu w siodle w upale zapłaciłbym nawet więcej ... jak leci się z południa to warto zjechać z autostrady i polecieć bocznymi drogami przez Cumbrię... obadać przy okazji mur Hadriana ..zdaje się... potem na Edynburg...z tamtąd na północ pokluczyć między jeziorkami i na zachód do Highlands...i obadać zachodnie wybrzeże...no i potrm kierować się na Glasgow i koniecznie zjeździć Lake District... polecam...naprawdę warto... mógłbym fotki zarzucić na jakiś serwer ale nie wiem na jaki... może macie jakieś linki gdzie możńa zarzucić foty ?

 

teraz tym bardziej nie moge sie doczekac, tez widzialem kilka fotek , miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz tylko czekanie do 21 maja i ................ zbieranie kaski na wyjazd.

Modlitwy o dobra pogode jak najbardziej wskazane :(

I mam nadzieje ze spotkamy sie wczesniej, jeszcze w styczniu :icon_razz: :icon_evil:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Witam w tym temacie. Jako jedna z przyczyn tego wątku postanowiłam się w końcu ujawnić.

 

Zgodnie z planem wyjazd z W. najpóźniej 19 maja. Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej jazdy - oczywiście noclegi, prom lub tunel do uzgodnienia. MÓJ ma urlop od 23, więc nasz wyjazd z L. najpóźniej 23.05 o 0400.

 

Mam nadzieję, że Śmigiełko obejrzy zdjęcia "cabaniero" :clap: z wyprawy i do 20.01 ustabilizuje swoje zdanie. Londyn jest bardzo sympatyczny, ale tylko na 1 sobotnie "filtrowanie" w korkach o 23.00 :crossy: . Każdy normalny motocyklista wie, że to jest nienormalne w cywilizowanym świecie, żeby korki były w sobotę w nocy... :biggrin: . Szkocja to zupełnie inne coś... , chyba... :banghead:

 

Konkurencyjny wątek :wink: zapodaje, że spotkanie w Zamościu jest 02.06 w sobotę, więc można zrobić tak, żeby się udało dotrzeć do Kamieńca z całą "grupą uderzeniową" :biggrin:. Jeszcze nie wiem czy mi się to uda - to straszna jazda, a ja przecież matka dzieciom... :biggrin:

 

No, w każdym razie mam nadzieję, że zapał do maja nie opadnie :crossy: i coś sympatycznego z tej wyprawy wyniknie :eek: .

 

Z pozdrowieniem

Joanna

SVaueczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Śmigiełko obejrzy zdjęcia "cabaniero" :clap: z wyprawy i do 20.01 ustabilizuje swoje zdanie. Londyn jest bardzo sympatyczny, ale tylko na 1 sobotnie "filtrowanie" w korkach o 23.00 . Każdy normalny motocyklista wie, że to jest nienormalne w cywilizowanym świecie, żeby korki były w sobotę w nocy... :biggrin: . Szkocja to zupełnie inne coś... , chyba... :)

 

Konkurencyjny wątek :crossy: zapodaje, że spotkanie w Zamościu jest 02.06 w sobotę, więc można zrobić tak, żeby się udało dotrzeć do Kamieńca z całą "grupą uderzeniową" :biggrin:. Jeszcze nie wiem czy mi się to uda - to straszna jazda, a ja przecież matka dzieciom... ;)

 

 

Suoneczko, jam juszsz taaaki nakręcony, że na impresssce będziesz mnie musiaua 3mać mocno żebym juszsz w styczniu nie wyrwał do tej Szkocji :(

Na końkurencyjny wątek to my musimy zdążyć moja droga, wszak ja prowadzę jedną z chorągwii :crossy:

Trza być tfardym a nie mientkim :)

Damy radę eSVaueczka!

 

Zapodaję link do fotek z mojej wyprawy do Szkocji... mam nadzieję że będzie działał...

http://www.pbase.com/cabaniero/galleries

Stary...chyba wolałbym żeby ten link nie działał... zaje...fajne foty!!! Jesssooo żeby tylko tak forsy starczyło na wyjazd...szczerze mówiąc to najchętniej już bym się spakował i w drogę...ale klimacik... :clap:

Edytowane przez Śmigło (Sprint'er eSTeciak;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...