Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś słabo trzymałeś te kciuki.... Znowu nie zdałam :/ W moim przypadku nie sprawdza się powiedzenie do 3 razy sztuka...

Ja o 18 jeszcze pracuję, więc na pewno telefonicznie się zgadamy - dzwonić do Draco :)

Do zobaczenia wieczorkiem!

Edytowane przez Violet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell..o!

 

Dawno już tu nie zaglądałem, i jaka nowinka z tym olskullcustoms!

 

Violet ... barany w tym J-biu nie wiedzą kto dobrze jeździ a kto źle! Następnym razem zdane :flesje: , a dziś się widzimy na juwenaliach!

 

Do piwka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

 

I jak się młodzieży bawiliście na juwenaliach :D Myśmy sobie odpścili :smile:

Jutro jest bajzel w Katowicach. Wybiera sie ktoś :buttrock: My pojedziemy szukać kasku.

 

Pozdro :biggrin:

 

Jak jutro :lalag: mam przed sobą odpowiednie pisemko "Twój weekend" i pisze, że 20 maja w Katowicach!!! Chyba że są dwudniowe kurde jego mać!

 

A wczoraj pobawiła się młodzieży, poskakali troche wśród, ścisku wypili oszukane piwko na 12 m2 a po koncertach chamstwo w knajpie :P Szkoda, że nie dojechaliście!

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro :buttrock: mam przed sobą odpowiednie pisemko "Twój weekend" i pisze, że 20 maja w Katowicach!!! Chyba że są dwudniowe kurde jego mać!

 

Ynciol, Ty chyba jeszcze wczorajszy jesteś :biggrin: :lalag: Przecież jutro jest 20 maj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro czyli 20 maja moto-bazar ... o której planujecie wyjazd ??

 

Ja mam moto wciąż po czarnogórze nie umyte ,, coś mi trzaska w okolicach główki ramy /// ale chętnie bym sie przejechal ... Draco wpisz konkrety o której i gdzie jutro... tylko miej na uwadze, że wczoraj byly juwenalia :) a dziś ide na urodziny, zresztą podobnie jak Ynciol :) więc godziny calkiem poranne omiń w rozważaniach ...

 

Pozdro!!

 

PS. Szkoda że was nie było :) :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo spotkac tu kogos kogo znam osobiscie... Hej Manon :) roznie bywalo , ale Mzki to razem pucowalismy:) I teraz wyglada na to ze objezdzilismy Zx 7 , jestem ciekaw czy miales jakies problemy ze sprzeglem "na zimnym" silniku? Moc pozdrowien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broear wlasnie wrociol z urodzin .. jedstm troche wstrząsnięty ,.. ale daje rade .. Gosia na mnie krzykczy ze mam isc spac :) ale musze przecież napisac ze jade juroi oczywiscie na moto bazar ... pocioąga mam do domu 8.40 czyli o 7 mnusze wstać ... jakby mnie nie bylo o 10.00 na BP to prosze draco o telefon ...

Do zobaczenia !

 

/// ide spac .............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! nie smigam na moto bazar bo splukany jestem po mandacie jak kupa w klozecie. Uwazajcie jak bedziecie dostawczym jechac w Pszczynie na starym wiadukcie ,pajace zamiast go remontowac to znaki postawiali do 3 ton i wysokosc 2,3. Za olanie tych dwóch znakow jest do zaplacenia pokazna sumka :evil:

 

Dioblik sie jeszcze odezwe bo tego posta tak pisze z oddskoku :flesje:

Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bazar zaliczony ... Draco dzięki za śmiganie ...

 

 

Kupilem wprawdzie tylko końcówki kierownicy, ale lepsze to niż nic (prawda Ynciol :biggrin:)

 

 

Pozdro!! i do zaś .... :) :( :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wprawdzie tylko końcówki kierownicy, ale lepsze to niż nic (prawda Ynciol :biggrin:)

 

Prawie nic nie kupiłem ...chciałem powiedzieć, że "coś" kupiłem...kupiłem najdroższe frytki w życiu :clap:!!!! A co do długiej listy zakupów... ani błotnika, ani klocków, ani nakolanników...tylko Draco zgodził się mi sprzedać rękawice za 2 lata! hehe

 

Ale przynajmniej uroczo się popociłem...hyc! I zobaczyłem co to Jamacha GTS :)

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...