Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ej paly

 

moze bysie sie tak wzieli pozadnie za organizacje co !! :)

Bo tu sie zbliza i zbliza kwiecien a ktos przysypia.

Zas Bronx ma Wam pokazac jak sie to robi :P

 

 

Siema Bronx !!

 

Jeżeli chodzi Ci o Rybol 666 to chyba Ci sie tematy pomylily.... a jeśli nie .. to w ramach wyjaśnienia to powiem, że plan Tegorocznego Rybola Jest w Trakcie Realizacji ... tylko trza zebrać sily wszystkich organizatorów i będzie :biggrin: :lalag: :clap:

 

 

Pozdro !!

 

Aha ... tak przy okazji ... Weekend Majowy 2007 .?? co proponujecie ?? Znajomkowie z którymi rok temu ze Zbyhem Byliśmy jadą na Czarnogórę (w dziale Podróże "Montenegro") ... lecz mój budżet nie pozwoli mi z nimi w tym roku śmignąć .. więc szukam innych propozycji :crossy: :buttrock: :biggrin: Jak coś to zapodam nowy topic żeby to nie śmiecić ... tylko zdeklarujcie się kto w ogóle by reflektowal pojechać gdzieś razem ! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mialem dylemat gdzie pisac bo rozpingol zrobilscie z tematami :buttrock: :icon_razz:|

 

my jedziemy na wegry tanio , przyjemnie i daleko od domu :icon_razz:

 

p.s

jak piszesz i szukaniu komarka za 10 zl to wasnie sasiad oddal na zlom :buttrock:

<lol>

 

 

 

 

na razie zjebki

Edytowane przez bronx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem zjeby :icon_razz:

 

I jak, robimy jakieś spotkanko integracyjne w najbliższy piątek, tzn. 23-go :buttrock: :icon_razz:

 

Obgadalibyśmy Rybola 666 i weekend majowy też :buttrock:

 

U mnie Montenegro też nie wchodzi w grę, bo z kasą cieniuuuutko jest :lalag:

 

Pozdroo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !!

 

Bronx Węgry Polecam !! Tylko omijajcie Centrum Budapesztu bo korki są takie jakich nigdy wcześniej w życiu nie widzialem ;)

 

 

A co do spotkania w ten piątek .. to tak jade Ojca odebrać z balangi kolo 21 .. wiec ciezko mi bedzie przed 22 sie zjawić ... :( ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedz przez londyn albo NY :bigrazz:

to poznasz korki browarku :P

 

no wlasnie pojedzimy albo nad baalto albo w okolice tokaju aby nawalic sie tanim ale dobrym winiaczem :clap:

 

Ja niestety nie jestem w stanie nigdzie sie wyrwac :/

pitek zajety od 6.20 do 21.30 a sobota od 8 do 21:/

zycie qurna :/

 

DOPISANO :

 

 

Browar a co zwiedzales na wegrzech ? Jaka byla pogoda i w jakim termnie jechakles?

MAsz mzoe stronke gdzie sa srednie roczne temp ??

Edytowane przez bronx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem zjeby :)

 

I jak, robimy jakieś spotkanko integracyjne w najbliższy piątek, tzn. 23-go :) :flesje:

 

Obgadalibyśmy Rybola 666 i weekend majowy też :flesje:

 

 

Siema!!

 

Impreza Ojca odwolana, więc nie musze po niego jechać i spoko możemy się spotkać :) Tylko.....

 

Primo: ja siedze góra do 22.10 bo wtedy mam ostatni bus na chate ,,, a w sobote od rana musze się brać za pisanie pracy mgr .. bo jeszcze mnie udupią na ostatnim semestrze ;)

 

Primo: Czy pasuje wam kolo 19 na Rynku ??

 

POZDRO !!

Browar :flesje: :)

 

 

DOPISANO :

Browar a co zwiedzales na wegrzech ? Jaka byla pogoda i w jakim termnie jechakles?

MAsz mzoe stronke gdzie sa srednie roczne temp ??

 

Wejdź sobie na Stronke Zbyha i tam znajdziesz opis calego wyjazdu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :biggrin: :clap: :clap:

 

No i to mi się podoba !! Szkoda tylko, że troche krótkie będzie to spotkanko !!

Piątek 23 II 2007 godz. 19:00-19:10 Rynek obok Ratusza

 

Do zobaczenia! :notworthy:

 

Ps. ja bede kolo 19.05-19.10 :notworthy:

 

jakby co mój numer 880 77 88 40 :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

O najwyższa rado Rybol 666 też z miłą chęcią wypije piwko z Wami :icon_mrgreen: Dajcie tylko znac gdzie!! (ja też będę ok 20)

 

Pzdr

 

P.S. miałem klienta jak Browar dopisał miejsce tzn. miejsce zbiórki. Ja i tak będę później więc będę dzwonił do Browara!!

 

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...